Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Niezależna Kiełbasa Wyborcza

Niezalezni

1600 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2018 - 11:59

Dlaczego tyle godzin spędzała na plebanii?

#62 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2018 - 15:56

Byłem codziennie po kilka godzin na placu kościelnym i tak, potwierdzam widziałem jej samochód pod plebanią przez wiele godzin przez wiele dni w tygodniu, przez wiele tygodni w miesiącu oraz przez wiele miesięcy w pierwszych latach jej kadencji.

a może ksiądz to jakiś brat, bo narzeczony raczej nie.

#63 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2018 - 16:28

Byłem codziennie po kilka godzin na placu kościelnym i tak, potwierdzam widziałem jej samochód pod plebanią przez wiele godzin przez wiele dni w tygodniu, przez wiele tygodni w miesiącu oraz przez wiele miesięcy w pierwszych latach jej kadencji.

I co oni robili skoro taki pilny obserwator z Ciebie.

#64 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2018 - 17:05

I co oni robili skoro taki pilny obserwator z Ciebie.

Co oni robili, to się ich zapytaj sam. Jedno jest pewne - tak długo pod plebanią, to oprócz samochodów księży nie stał samochód nikogo innego bo raczej krótko się sprawy tam załatwia.  Spodziewałem sie, że ty jako osoba ze "słusznej" opcji będziesz wiedzieć najlepiej i zechcesz nam objawić cudowne powody tak natchnionych spotkań... Może ty z nimi wódkę tam piłeś albo inne rzeczy konsumowałeś.... :) Oświeć nas.

#65 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2018 - 18:08

Co oni robili, to się ich zapytaj sam. Jedno jest pewne - tak długo pod plebanią, to oprócz samochodów księży nie stał samochód nikogo innego bo raczej krótko się sprawy tam załatwia. Spodziewałem sie, że ty jako osoba ze "słusznej" opcji będziesz wiedzieć najlepiej i zechcesz nam objawić cudowne powody tak natchnionych spotkań... Może ty z nimi wódkę tam piłeś albo inne rzeczy konsumowałeś.... :) Oświeć nas.

przecież to Ty tam notujesz kto przyjeżdża do ksiezy i odjeżdża wszystko szczegółowo o której godzinie i jaka rejestracja i ty nic nie wiesz ? Osiedlowy obserwator i nic ? Wstyd popraw się :lol: zacznij nagrywać jeszcze

#66 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2018 - 19:43

W godzinach (słono opłacanych przez mieszkańców) tam przesiadywała?

#67 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2018 - 20:01

przecież to Ty tam notujesz kto przyjeżdża do ksiezy i odjeżdża wszystko szczegółowo o której godzinie i jaka rejestracja i ty nic nie wiesz ? Osiedlowy obserwator i nic ? Wstyd popraw się :lol: zacznij nagrywać jeszcze

Nie ma własnego życia to interesuje się innymi.

#68 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2018 - 20:45

Nie ma własnego życia to interesuje się innymi.

Ma prawo, w końcu płaci podatki które m.in. przeznaczane są na wynagrodzenie włodarzy miasta.

#69 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2018 - 21:21

Ma prawo, w końcu płaci podatki które m.in. przeznaczane są na wynagrodzenie włodarzy miasta.

każdy ma prawo postawić klocka przed drzwiami sąsiada , ale czy korzysta z tego prawa ? Widzisz analogię bo ja aż za dobrze ..

#70 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2018 - 21:34

klocka to postawiono mieszkańcom przez 4 lata przesiadywania nie w tym miejscu , co powinno, a ty co, cieszysz się z klocka? takie sa dokonania władzy

#71 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2018 - 22:16

Piszesz bzdury, wychodząc do centrum wyraźnie widać że ta władza jakiś plan ma i go realizuje.

#72 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2018 - 23:50

Gościu pisze idiotyzmy i próbuje przekonać do swego chorego rozumowania. Znam takich co dadzą się w to wkręcić, tzw. Łapscy idioci.

#73 ~Ziom~

~Ziom~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2018 - 01:42

Piszesz bzdury, wychodząc do centrum wyraźnie widać że ta władza jakiś plan ma i go realizuje.

Kazdy normalny czlowiek to widzi a "Niezdarni" tego nie widza

#74 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2018 - 05:35

Kazdy normalny czlowiek to widzi a "Niezdarni" tego nie widza

chyba "niezależni"

#75 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2018 - 05:37

Gościu pisze idiotyzmy i próbuje przekonać do swego chorego rozumowania. Znam takich co dadzą się w to wkręcić, tzw. Łapscy idioci.

skąd ich znasz ? Jesteś ich liderem ?

#76 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2018 - 07:39

plan.. proszę Cię.

#77 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2018 - 08:05

Amen dla łap przez takich rządzących  tak jak ze strefą kasa podatnika/mieszkańców stracona w błotku a teraz CO  nowy przetarg i cicho NIKT nie będzie pociągnięty do odpowiedzialności tak rządzi pis

#78 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2018 - 08:38

każdy ma prawo postawić klocka przed drzwiami sąsiada , ale czy korzysta z tego prawa ? Widzisz analogię bo ja aż za dobrze ..

Jakie masz prawo? Płacisz czynsz za sąsiada? Myśl, to nie boli...

#79 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2018 - 14:53

weź przesztan, wczoraj wlasnie wszlam do centrum i co zobaczyłam? ten sam syf co rok temu, no znacznie większy, wokół dworca zasieki i kupa piachu, po starym budynkudawnego domu partii, nie ma sladu, za to sa ogromne rozkopy i bloto, dworzec "przesiadkowy" w ruinie, plac wokpl dworca ogrodzony , a wszedzie pustka, nikogo nie ma , nic się nie dzieje, tumany kurzu gdy pogoda i bloto gdy pada, a jesien za pasem, zaraz zaczna się deszcze , przymrozki i nic się nie da robic, jak w roku ubiegłym. Lata plyna , terminy mijaja, kary umowne nadchodzą, a wladza w samouwielbieniu organizuje spotkania modlitewne w otoczeniu plebanow, jakby ich obecność sprowadzila cud...cudu nie będzie niestety i trzeba będzie się wytlumaczyc wyborcom z "dokonan"

wladza ma jakiś plan ty mówisz, a wiesz może  jaki? żaden ....liczy po prostu na przetrwanie do wyborow, a potem znow 4 lata nieróbstwa i skoku na kase...zalosne ze niektórzy tego nie widza, ze brednie z ambony przyjmują za prawde objawiona, ...objawi się ta prawda, oj objawi boleśnie...

#80 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2018 - 14:55

plan? :lol:  nic głupszego dzisiaj nie przeczytam!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Niezalezni

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych