Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Nieroby W Bielsku - Podlaski Poszukuje

273 odpowiedzi w tym temacie

#261 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2019 - 13:07

bo żaden ze mnie alkoholik, bo cały czas pracuję i nie nadaję się o zapomogę do MOPSu choć zimą budowlanka całkowicie stoi i nie ma jak zarobić - weź tu zrozum o co chodzi ?

to chyba takim ludziom trzeba pomagać w 1 kolejności a nie patolom

#262 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2019 - 18:53

dzięki - o 18:00 z dachu zlazłem i czuję się jak ugotowany kawał mięsa

#263 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2019 - 21:07

To słabo. Ja natomiast siedzę w klimatyzowanym biurze i poganiam takich roboli jak ty :)

#264 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2019 - 12:43

To słabo. Ja natomiast siedzę w klimatyzowanym biurze i poganiam takich roboli jak ty :)

brawo ty, ale jak robole rzucą robotę i sam zostaniesz z podpisaną umową o robote wtedy będziesz sam się gotował i z nerwów i z upałów - brawo, dobre podejście by stracić pracowników - nic więcej nie trzeba - ( ja dziś mówię nara a jutro już w pracy - a jak TY?????????? )

#265 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2019 - 12:56

I co chciałeś udowodnić tym wpisem że jesteś półgłówkiem ? udało ci się !

#266 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2019 - 14:29

I co chciałeś udowodnić tym wpisem że jesteś półgłówkiem ? udało ci się !

nie bardzo wiem o co chodzi - połączyłeś ( w cytacie ) ze sobą dwie różne odpowiedzi od dwóch różnych osób

#267 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2019 - 22:49

To nie mieszaj się w czyjeś sprawy.

#268 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2019 - 20:32

Te nieroby to dalej siedzą w parku i piją Generała,dziś bili się między sobą była policja.Marcin bił Dorotkę .

#269 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 09:26

szok

#270 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 16:58

" jeden pracownik chce 2tys a drugi 2.5 to wiadomo ze wybiera się tańszego.  Pracownik to taki podwykonawca którego wybiera się ze względu na cene czy jakość. Jak zamówisz majstra do remontu łazienki to wiadomo ze wybierzesz takiego co zrobi za 2 tys a nie za 3tys. I nie dokładasz im tego tysiaka  aby się podzielić bo masz dobrą pensje i żyjesz ponad stan. Life is brutal  "

sam jestem budowlańcem, ale z Twojego opisu widzę, że nie masz pojęcia o czym mówisz - zwykle najtańsza ekipa jest ekipą która nie zna się na fachu

#271 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2019 - 10:25

Moim zdaniem, aby otrzymać pomoc z MOPSUażdy musi być zarejestrowany w Urzędzie Pracy.Urząd Pracy powinien skierować takiego do pracy.Nie ma prawa zaden z nich odmówić przyjęcia pracy ,jeżeli odmówi nie ma pomocy z MOPSU.Tak jest w panstwach UE.U nas w Polsce MOPS tworzy nierobów,alkocholików.Wszyscy młodzi unikają pracy z UP,bo sa alimenciarzami,otrzymują z MOPSU zasiłki ,obiady i siedzą w parku piją alkochol.Alkocholików trzeba leczyć albo zamykać do aresztu, za niepłacenie mandatów ,za picie alkocholu w miejscach publicznych.Jak tak zaczniecie działać to porządek będzie.Firmy nie mają pracowników a wielu z tych MOPSU CO BIORĄ ZASIŁKI I OBIADY PRACUJĄ NA CZARNO.I śmieją się bo mops daje,pobory mają czyste na rekę,nie płacą alimentów. :wub: Zamykanie za alimenta to głupi sposób Ziobry ,tylko zatrudnianie takich alimenciarzy spowoduje zmniejszenie bezrobocia,a matki będą mieli pieniądze na wychowywanie dzieci.

#272 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2019 - 12:22

Moim zdaniem, aby otrzymać pomoc z MOPSUażdy musi być zarejestrowany w Urzędzie Pracy.Urząd Pracy powinien skierować takiego do pracy.Nie ma prawa zaden z nich odmówić przyjęcia pracy ,jeżeli odmówi nie ma pomocy z MOPSU.Tak jest w panstwach UE.U nas w Polsce MOPS tworzy nierobów,alkocholików.Wszyscy młodzi unikają pracy z UP,bo sa alimenciarzami,otrzymują z MOPSU zasiłki ,obiady i siedzą w parku piją alkochol.Alkocholików trzeba leczyć albo zamykać do aresztu, za niepłacenie mandatów ,za picie alkocholu w miejscach publicznych.Jak tak zaczniecie działać to porządek będzie.Firmy nie mają pracowników a wielu z tych MOPSU CO BIORĄ ZASIŁKI I OBIADY PRACUJĄ NA CZARNO.I śmieją się bo mops daje,pobory mają czyste na rekę,nie płacą alimentów. :wub: Zamykanie za alimenta to głupi sposób Ziobry ,tylko zatrudnianie takich alimenciarzy spowoduje zmniejszenie bezrobocia,a matki będą mieli pieniądze na wychowywanie dzieci.

Powiedz mądralo gdzie ich pup ma kierowac do jakiej pracy , ty myślisz ze jak z pup wysla na oferte która każdy może spokojnie sam znaleźć to takiego delikwenta przyjmą ot tak od czapy jak ma tam już 200 innych chętnych puknij się  w łeb

#273 ~Pracowity~

~Pracowity~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 09:40

Pracodawcy szukaja ludzi młodych do pracy,,pracy jest dużo,,tylko taka prawda, zatrudniają na czarno i Ukrainców.Są też tacy co pobierają zasiłki celowe i obiady z MOPSU alimenciarze znam kilkunastu takich bo sam robiłem na czarno na budowach,z nimi,,teraz pracuje na umowe bo mam gromadkę dzieci,..

#274 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 17:56

Pracodawcy szukaja ludzi młodych do pracy,,pracy jest dużo,,tylko taka prawda, zatrudniają na czarno i Ukrainców.Są też tacy co pobierają zasiłki celowe i obiady z MOPSU alimenciarze znam kilkunastu takich bo sam robiłem na czarno na budowach,z nimi,,teraz pracuje na umowe bo mam gromadkę dzieci,..

właśnie na czarno i to jest problem bo legalnej pracy jest mało , człowiek nie ma z tego nic ani stażu pracy ani ubezpieczenia ,także to nie sztuka ,to prawda że leca na taniej sile nawet jak się jakakolwiek umowa to biora młodych najlepiej uczących się ,ukrainców, z grupą żeby zusu nie płacić ,za zatrudnianie ukrów dostajja jakies ulgi

W polszy maja oni teraz lepiej niź miejscowi , nie pisz że zatrudniają bo na czarno nikt nikogo nie zatrudnia to nie jest stosunek pracy

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych