Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2015 - 12:51

a jakim prawem? to niezgodne z Konstytucją!mają wyznaczone miejsca , jak chce w innym to chyba może zapłacić?dlaczego ja mam płacić za wszystko , a niepełnosprawny , który może mieć rentę czy emeryturę kilkukrotnie wyższą niż ja zarabiam ma zajmować mi miejsce za darmo???to nieuczciwe .., to przecież nie są ludzie biedni aby wymagali dopłat

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2015 - 13:16

W temacie niepełnosprawnych polecam poszukać na youtube filmiku "Wykop - Pełnosprawne Elektro". Ładnie wygarnięta prawda o tych wszystkich "kalekach".

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2015 - 13:28

Darmowe parkowanie to magnes przyciągający nieuczciwych.

Bo koperta nie była przed samym oknem? no to teraz już nie problem...

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2015 - 13:42

A jak odroznic niepelnosprawnego od jego sprawnej i chytrej  rodziny?!

#5 ~eena~

~eena~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2015 - 13:49

a jakim prawem? to niezgodne z Konstytucją!mają wyznaczone miejsca , jak chce w innym to chyba może zapłacić?dlaczego ja mam płacić za wszystko , a niepełnosprawny , który może mieć rentę czy emeryturę kilkukrotnie wyższą niż ja zarabiam ma zajmować mi miejsce za darmo???to nieuczciwe .., to przecież nie są ludzie biedni aby wymagali dopłat

Zazdrościsz? Nic nie stoi na przeszkodzie,żebyś sobie odrąbał nogę, żył z tej cudownie wysokiej renty i parkował za darmo! Ludzie to są na prawdę!

#6 ~M.~

~M.~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2015 - 16:56

Bardzo chętnie się z Tobą zamienię. Oddam Ci swoją rentę (w wysokości 757,21zł miesięcznie) razem ze wszystkimi wydatkami na leczenie i rehabilitację, bliznami na całym ciele po kilkunastu operacjach, wózkiem inwalidzkim i codziennym bólem.

#7 Fajko

Fajko

lubię placki

• Użytkownicy
  • 2647 postów

Napisano 15 czerwiec 2015 - 18:19

W temacie niepełnosprawnych polecam poszukać na youtube filmiku "Wykop - Pełnosprawne Elektro". Ładnie wygarnięta prawda o tych wszystkich "kalekach".

Mam lekarstwo dla ciebie. Wybierz jakiś solidny betonowy mur i weź rozpęd. 

#8 ~paulina~

~paulina~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2015 - 22:13

Człowieku powinieneś się leczyć,takie osoby walczą codzienie z problemami i bólem,dam sobie ręke obciać, że nie chciałbyś być na miejscu takiej osoby ,nazywanie kogoś " kaleką" jest na pozimie 10latka ,ale zakładam ,że masz wiecej w takim razie świadczy to o poziomie twojej inteligencji i poziomie inteligencji twoich rodziców bo tylko tacy ludzie wychowaliby takiego idiote jakim jesteś

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2015 - 22:46

Człowieku powinieneś się leczyć,takie osoby walczą codzienie z problemami i bólem,dam sobie ręke obciać, że nie chciałbyś być na miejscu takiej osoby ,nazywanie kogoś " kaleką" jest na pozimie 10latka ,ale zakładam ,że masz wiecej w takim razie świadczy to o poziomie twojej inteligencji i poziomie inteligencji twoich rodziców bo tylko tacy ludzie wychowaliby takiego idiote jakim jesteś

Nie piszemy tu wyłacznie o niepełnosprawnych tylko o osobach które mają stosowne kwity i parkują na kopertach. Niepełnosprawny trafi się raz na tydzień taki jak piszesz, że widać że ma trudności z poruszaniem, nas interesuje kim jest ta cała reszta i dlaczego może parkować za darmo w całej strefie. 

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2015 - 22:49

Bardzo chętnie się z Tobą zamienię. Oddam Ci swoją rentę (w wysokości 757,21zł miesięcznie) razem ze wszystkimi wydatkami na leczenie i rehabilitację, bliznami na całym ciele po kilkunastu operacjach, wózkiem inwalidzkim i codziennym bólem.

Ilu was takich jest w całym Białymstoku ? 1% czy może 1 promil ze wszystkich posiadaczy karty? powiedz gdzie parkujesz abym zobaczył na własne oczy że jest chociaż jeden co w podskokach nie biegnie do kina po zaparkowaniu na kopercie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych