Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Niedźwiedź w Puszczy Białowieskiej

48 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~gajowy z PRL~

~gajowy z PRL~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2019 - 16:38

Jeszcze tego brakowało. Jak się zachować gdy wpadniemy w niedźwiedzi uścisk? Początkowo myślałem, że to jakiś przebieraniec za misia. Byłem w Zakopanem i takiego spotkałem. Moim zdaniem może być podobnie. Białoruski zwiadowca mógł włożyć futro i bezkarnie podgląda jak nasi leśnicy skutecznie walczą z kornikiem, jak działa nasza obrona terytorialna, co robimy z zużytymi oponami / podejdzie pod Dubicze Osoczne/, czy nasze pograniczniki nie śpią na służbie. itd. :D :lol:

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2019 - 18:18

To pierwszy z zielonych ludzików. Siły zbrojne Związku Białorusi i Rosji wysłały swojego zwiadowcę w stroju maskującym. Niebawem Podlasie wejdzie w skład związku jako republika separatystyczna :D

#3 ~gajowy z PRL~

~gajowy z PRL~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2019 - 18:42

To pierwszy z zielonych ludzików. Siły zbrojne Związku Białorusi i Rosji wysłały swojego zwiadowcę w stroju maskującym. Niebawem Podlasie wejdzie w skład związku jako republika separatystyczna :D

To może być Władimir Władzimiowicz lub Aleksand Ryhorowicz.Wyjedli dla leśniczego miód, a to już naruszenie dóbr Rzeczypospolitej :D To odpowiedź na niewpuszczanie do Polski :lol:

#4 ~Biełaus zachodni~

~Biełaus zachodni~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2019 - 18:44

Wreszcie łykniemy wolności :D

#5 ~Sekretarz~

~Sekretarz~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2019 - 20:22

Wreszcie łykniemy wolności :D

Przybysz ze Wschodu przyszedł do nas z gospodarską wizytą.  B)  Jej celem jest kontrola Socyalizmu w Haynowszczyźnie. W najbliższych dniach Kosołapyj odbędzie szereg spotkań w Gorispołkomie przy ulicy Aleksego Zina a także zbada jakość artykułów przemysłowych oferowanych przez sklep należący do jednej ze spółek miejskich  :D

#6 ~z władzy ludowej~

~z władzy ludowej~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2019 - 20:48

Przybysz ze Wschodu przyszedł do nas z gospodarską wizytą.  B)  Jej celem jest kontrola Socyalizmu w Haynowszczyźnie. W najbliższych dniach Kosołapyj odbędzie szereg spotkań w Gorispołkomie przy ulicy Aleksego Zina a także zbada jakość artykułów przemysłowych oferowanych przez sklep należący do jednej ze spółek miejskich  :D

żeby misio nie robił krzywdy dla władzy, bo kto bendzie kierował Socyalizmem :ph34r:

#7 ~bo~

~bo~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2019 - 21:59

żeby misio nie robił krzywdy dla władzy, bo kto bendzie kierował Socyalizmem :ph34r:

Ekolodzy sprowadzili do zjadania korników.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2019 - 22:05

Ekolodzy sprowadzili do zjadania korników.

Sprytne zagranie. Leśnicy nie mogą być gorsi. Muszą sprowadzić tresowane bobry jako zamiennik harvesterów ;)

#9 ~turysta~

~turysta~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2019 - 12:19

Sprytne zagranie. Leśnicy nie mogą być gorsi. Muszą sprowadzić tresowane bobry jako zamiennik harvesterów ;)

Ide do puszczy. Na wszelki wypadek włożę pampersy :D

#10 ~hajnowiec~

~hajnowiec~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2019 - 15:01

Widziano dzisiaj niedźwiedzia w okolicy Judzianki.Kierował się do centrum by spróbować miodu w marketach.Oby nie rzucał słojami w sprzedawców. :D

#11 ~misiopodobny~

~misiopodobny~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2019 - 20:50

Ide do puszczy. Na wszelki wypadek włożę pampersy :D

Też dzisiaj byłam.Za każdym drzewem widziałem niedźwiedzia.Leśnicy to pewnie nie wychodzą z biura do lasu. Nie ma odważnych :lol:

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2019 - 21:21

Też dzisiaj byłam.Za każdym drzewem widziałem niedźwiedzia.Leśnicy to pewnie nie wychodzą z biura do lasu. Nie ma odważnych :lol:

Potwierdzam. W towarzystwie Miedźwiedzi ujrzałem niewielkiego osobnika ubranego w garnitur. Okazało się że to Premier Rusi Dmitrij Anatoljewicz Miedźwiediew użył koneksji rodzinnych aby obejść sankcje i odwiedzić Jewrosojuz :D

#13 ~Radek~

~Radek~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2019 - 18:45

Ku.. no nieciekawie. Dosyć często biegam tą drogą leśną na Budy. Nie widzi mi się takie spotkanie. Co robić wtedy, krzyczeć, płakać, klęknąć i modlić się?

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2019 - 21:25

Ku.. no nieciekawie. Dosyć często biegam tą drogą leśną na Budy. Nie widzi mi się takie spotkanie. Co robić wtedy, krzyczeć, płakać, klęknąć i modlić się?

Wzywać przez komórkę hajnowską milicję :lol:

#15 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2019 - 18:45

Czy to prawda ze niedzwiadka widziano w Masiewie na Czole? Czyzby misiu miał dosyc Polszy i wracał do swoich?

#16 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2019 - 02:01

Zero powagi

#17 ~z MO~

~z MO~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2019 - 18:06

Czy to prawda ze niedzwiadka widziano w Masiewie na Czole? Czyzby misiu miał dosyc Polszy i wracał do swoich?

Misio szuka wolności, której nie ma na Białorusi.Trafił od razu do gminy Białowieża, gdzie ją ma.Nie zatrzymała go jeszcze miejscowa milicja celem sprawdzenia personaliów. :ph34r:

#18 ~gen WOP~

~gen WOP~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2019 - 11:50

Tak w Masiewie, bo najwięcej osób z nazwiskiem Niedźwiedź. Chciał dołączyć do stada. :D

Jeszcze tego brakowało. Jak się zachować gdy wpadniemy w niedźwiedzi uścisk? Początkowo myślałem, że to jakiś przebieraniec za misia. Byłem w Zakopanem i takiego spotkałem. Moim zdaniem może być podobnie. Białoruski zwiadowca mógł włożyć futro i bezkarnie podgląda jak nasi leśnicy skutecznie walczą z kornikiem, jak działa nasza obrona terytorialna, co robimy z zużytymi oponami / podejdzie pod Dubicze Osoczne/, czy nasze pograniczniki nie śpią na służbie. itd. :D :lol:

Dlaczego nie zatrzymali niedźwiedzia nasi pogranicznicy? Zaspali? :wub:

#19 ~Dziad Borowy~

~Dziad Borowy~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2019 - 13:09

Należy stosować się do najnowszych zaleceń Wielkiego Łowczego Lasów Państwowych i po spotkaniu niedźwiedzia trzeba natychmiast paść na czworaka i zacząć wydawać przyjazne odgłosy,najlepiej pomruki.

#20 ~marian~

~marian~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2019 - 11:09

Należy stosować się do najnowszych zaleceń Wielkiego Łowczego Lasów Państwowych i po spotkaniu niedźwiedzia trzeba natychmiast paść na czworaka i zacząć wydawać przyjazne odgłosy,najlepiej pomruki.

jest wtedy szansa że zamiast cię zjeść to tylko bzyknie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych