Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

nie zaplacona naleznosc

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Wojciech~

~Wojciech~
  • Goście

Napisano 06 luty 2019 - 09:29

Moze ktos mi podpowie na forum jak odzyskac pieniadze od dluznika Wystawil mi fakture  za towar z terminem platnosci ktory dawno minol wygralem sprawe w sadzie  komornik nie moze sciagnoc naleznosci chociaz firma istnieje i nadal oszukuje ludzi na stronie info dlugi ma 300 tys dlugu

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2019 - 09:39

Bierosz Waniszku

#3 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2019 - 19:48

Moze ktos mi podpowie na forum jak odzyskac pieniadze od dluznika Wystawil mi fakture  za towar z terminem platnosci ktory dawno minol wygralem sprawe w sadzie  komornik nie moze sciagnoc naleznosci chociaz firma istnieje i nadal oszukuje ludzi na stronie info dlugi ma 300 tys dlugu

Grigori pomoże.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 luty 2019 - 12:14

Prawo chroni zlodzieja ja wynajolem takich bykow bez szyji za mocno przycisneli cos tam uszkodzili i moich pieniedzy nie ma a za szkody trzeba bylo zaplacic  Zeby mozna bylo odliczyc z dlugu to jeszcze bym zrozumial ale nie

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 10:11

Prawo chroni zlodzieja ja czekam na 14 tys firma wystawila fakture zalozyle sprawe bo pienidzy nie bylo na czas Sad przyznal mi racje TYLKO ZE TAMTA STRONA MA SWEGO PRAWNIKA ODWOLUJA SIE Nie neguja faktury bledy formalne cyrk

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych