Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Nie wysypiasz się? Jak zdrowo spać...

26 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~bella~

~bella~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2016 - 08:27

owszem wietrzenie jest konieczne, ale równie ważny jest tu odpowiedni materac i wiem o tym z własnego doświadczenia. Mój poprzedni to była jakaś masakra, ale obecny to już zupełnie inna bajka, w Meble Hot pomogli mi tak fantastycznie z doborem, że teraz sypiam jak ten niemowlak. Warto zatem zasięgnąć fachowej porady, bo czasami ten drogi wcale nie musi być dla nas najlepszy.

#22 Zdrapaka

Zdrapaka

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 10 kwiecień 2017 - 08:36

Herbatka ziołowa na sen, czy mogę dostać jakieś przykłady? Bo jeżeli wypiję melisę, to też jest wersja ziołowa...

#23 Pola27

Pola27

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 22 luty 2018 - 17:34

Non stop próbuje znaleźć sposób na to żeby normalnie zasypiać... Zostały mi już tylko tabletki lub zakup nowego łóżka i poduszek  :unsure:

#24 mikas3

mikas3

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 22 luty 2018 - 22:11

A może po prostu zmień łóżko? To na czym śpimy ma duży wpływ na jakość naszego snu.

#25 moniczka826

moniczka826

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 01 marzec 2018 - 00:59

Interesujący temat ;)

#26 ananasowa

ananasowa

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 28 maj 2018 - 13:00

Ja jestem okropnym śpiochem, najgorzej jest mi się rano dobudzić... Chociaż taki plus, że raczej nigdy nie przestawiam budzika  :lol:

#27 karolkaaa343

karolkaaa343

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 28 maj 2018 - 13:45

Tez miałam problemy ze snem, ale mi najbardziej pomogło chodzenie spać mniej więcej o tej samej porze, odkładanie telefonu dalej od łóżka i zamykanie mediów społecznościowych jeszcze przed położeniem się spać, bo sprawdzanie ich tuż przed zaśnięciem nie działało na mnie najlepiej  

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych