Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Nie wysypiasz się? Jak zdrowo spać...

26 odpowiedzi w tym temacie

#1 Roster

Roster

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 05 luty 2014 - 11:11

Znalazłem dobre rady na temat zdrowego relaksującego snu. Dobrze przespana noc, to połowa sukcesu, jeśli chodzi o nasze samopoczucie, jak i siły za dnia, więc korzystać warto ;)

http://www.wekendowo...-dobry-sen.html

#2 Jafet

Jafet

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 08 luty 2014 - 16:29

Znalazłem dobre rady na temat zdrowego relaksującego snu. Dobrze przespana noc, to połowa sukcesu, jeśli chodzi o nasze samopoczucie, jak i siły za dnia, więc korzystać warto ;)

Mnie najlepiej się śpi na prawym boku :)

-----------------------------

http://biblia.y0.pl

#3 Białostocki Mądrala

Białostocki Mądrala

praktykant

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 44 postów

Napisano 08 luty 2014 - 17:07

Ej człowieku, jeśli mam:

- biegać,

- układać plan dnia,

- rozumieć rytm swojego ciała,

- spać nago,

- uprawiać seks,

itd ...

to kiedy spać? 

Że o pracy nie wspomnę ... 

#4 asia548

asia548

praktykant

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 11 marzec 2014 - 13:46

Ja na szczęście nie mam z tym żadnego problemu ;)

#5 ~olga~

~olga~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2014 - 14:33

Ja postawiłam na jakośc jesli chodzi o materac i wybralam Hevea Materace. Nasz rodzimy producent, świetne materace, dobrej jakości. Do tego bardzo duży wybór w tym również materacy dla najmłodszych.

#6 ~anna~

~anna~
  • Goście

Napisano 03 maj 2014 - 22:05

Moim zdaniem to bardzo dobry wybór jesli chodzi własnie o materace. Są nasze rodzime, z atestami i certyfikatami przez co tez w pełni bezpieczne.

#7 ~laura~

~laura~
  • Goście

Napisano 06 maj 2014 - 13:13

To prawda ze Heavea Materace sa jednymi z najlepszych materacy na które tez sama postanowiłam postawić zwłaszcza ze teraz jednak zwraca sie dużą uwagę na wykonanie i to jak powinien wygladac naprawde dobry materac.

#8 ~alicja~

~alicja~
  • Goście

Napisano 09 maj 2014 - 09:56

Fajnie ze wrzucacie linki, bo sama teraz poszukuje materaca. Mam poki co tylko samą ramę łóżka wiec taki pewny i bezpieczny materac z pewnością sie bardzo przyda.

#9 ~paulla~

~paulla~
  • Goście

Napisano 13 maj 2014 - 14:35

Czasami właśnie sama zmiana materaca juz bardzo dużo daje, wiec mysle ze spokojnie własnie warto jest to zrobic bo podczas snu odpoczywamy i jest to taki czas kiedy warto zadbac o najlepszy komfort.

#10 ~kamaska~

~kamaska~
  • Goście

Napisano 15 maj 2014 - 13:21

Dobrze ze własnie trafiłam na ten watek, bo zastanawiałam sie długo nad wyborem materaca i jak widac teraz nie bedzie on taki trudny. Zwłaszcza ze też stawialam na rodzimego producenta.

#11 ~dominika33~

~dominika33~
  • Goście

Napisano 15 maj 2014 - 14:45

Jaki proponujecie materac dla osoby ktora czesto odczuwa takie zalezne od pogody bóle pleców ?

Na jakim materacu najlepiej sie wyśpi ?

#12 ~kama~

~kama~
  • Goście

Napisano 17 maj 2014 - 18:44

Od pewnego czasu mam dosyc spore problemy z kręgosłupem-wychodzi własnie siedzenie i praca przy komputerze po 12h dziennie.
W sumie próbowałam z krzesłem,fotelem,wybierałam te masujace ale nic nie pomaga.No pajączka juz sobie nie kupie,ale mysle o dobrym,bardziej zdrowotnym materacu do spania.Czy któras z Was moze ma taki w domu? Jak sie sprawdza?

#13 ~koryfeusz~

~koryfeusz~
  • Goście

Napisano 17 maj 2014 - 23:40

a czy to prawda, że jak boli kręgosłup to trzeba pod łóżko położyć na noc surowe jajko i ono tak jakby wysysa z człowieka złe fluidy i te bóle i przechodzi ten ból?

#14 Tola79

Tola79

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 21 maj 2014 - 11:11

Koryfeusz :D , na ból kręgosłupa polecam po pierwsze badanie. Po drugie przeanalizowanie swojego planu dnia, może podczas pracy czy funkcjonowania w dzień go zwyczajnie nadwyrężasz w którymś momencie?

O jajku pierwsze słysze. Ale wygodne łóżko to podstawa.

#15 ~olek89~

~olek89~
  • Goście

Napisano 28 luty 2016 - 18:09

Teraz jest duży wybór materacy i łóżek, ale  znajdzie sie dokładnie taka idealna perełka na którą warto jest zwrócic uwage cottonco.pl/ Bardzo polecam.

#16 KamilG

KamilG

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 02 marzec 2016 - 11:45

Przede wszystkim spać 8 godzin, na wygodnym materacu, poduszce najlepiej z łuską gryczaną w środku, w wywietrzonym pokoju z niską temperaturą (a więc zimą nie nastawiamy kaloryferów na full). Wilgotność powietrza tez ma znaczenia, nawilżacz zawsze sie przyda. Co prawda ja się jeszcze nie dorobiłem, ale planuję:D

#17 Alek23

Alek23

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 15 marzec 2016 - 11:50

Polecam wspomóc się czymś z ekologiczny wypas owiec

#18 Lewiksa

Lewiksa

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 15 marzec 2016 - 13:05

Dawno nie wsypałem się porządnie i tutaj tkwi problem. Jednak w moim przypadku przyczyna jest znana. Dlatego, zalecam aby zastanowić się dlaczego sen nie przychodzi zbyt łatwo, zamiast stwarzać sobie warunki do dobrego snu.

#19 ~cbv~

~cbv~
  • Goście

Napisano 27 październik 2016 - 22:11

Współczuję, niewyspianie się to powazny problem zwłaszca jak rano musimy wstac  swego zcasu tez mialam taki problem i wkoncu zaczelam brac cos atkiego   maximumnutrition.pl/pl/witaminy-i-mineraly/557-Betancourt-Esse-Melantonin.html na szczescie powoli moj problem zaczal ustawac a ja sie wysypiać.

#20 ~michu~

~michu~
  • Goście

Napisano 27 październik 2016 - 22:34

Ja to musze sie zmeczyć żeby zasnać, często pzred snem  gram w gry na konsoli, a ze mam super dokupione z konsoleigry.pl to tym bardziej chce grać a późnije łatwiej zasnąć!A po grach wietrze pokój,  myje sie przebiram i śpię. Gry to mój sposób na relax po ciężkim dniu w pracy np.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych