Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Nie ukończenie szkoły CV

cv nieskończona szkoła praca

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Natasza~

~Natasza~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2016 - 12:43

Cześć,

Mam sytuację taką, a nie inną, że uczyłam się w technikum - raz nie zdałam, powtórzyłam klasę, lecz w następnej klasie znów nie wyszło i nie skończyłam jej - ogólnie ukończyłam dwie klasy z czterech, w związku z tym, rozpoczynam teraz naukę w trzeciej klasie zaocznego liceum dla dorosłych w kasie trzeciej. Jak takie coś umieścić w CV? Wolałabym napisać tylko rok ukończenia, gdyż by to lepiej wyglądało, lecz nie wiem dokładnie jak to zrobić, żeby było składne i dobrze wyglądało.

Proszę Was o pomoc, bo chciałabym zacząć pracę a mam problem. :(

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2016 - 16:08

Cześć,

Mam sytuację taką, a nie inną, że uczyłam się w technikum - raz nie zdałam, powtórzyłam klasę, lecz w następnej klasie znów nie wyszło i nie skończyłam jej - ogólnie ukończyłam dwie klasy z czterech, w związku z tym, rozpoczynam teraz naukę w trzeciej klasie zaocznego liceum dla dorosłych w kasie trzeciej. Jak takie coś umieścić w CV? Wolałabym napisać tylko rok ukończenia, gdyż by to lepiej wyglądało, lecz nie wiem dokładnie jak to zrobić, żeby było składne i dobrze wyglądało.

I tak wyjdzie żeś jełop i nieuk. Lepiej zainwestuj w 500+ albo naucz się wiązać szubienicę bo inaczej zostaje tylko wegetacja na minimalnej krajowej :)

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2016 - 10:54

Cześć,

normalnie napisz ze uczysz się w 3 klasie liceum a po zdaniu matury ze skończyłaś liceum nie musisz się rozmieniać na derobne ,a jak ludzie studiują dziennie i sa zmuszeni do przejścia na studia zaoczne to pisza po prostu ze skończyli studia ,mnie czasami pracodawcy pytali czy skończyłem szkołę  w systemie dziennym czy zaocznym ale tego w cv się nie zaznacza głowa do góry i powodzenia

#4 ~MariaNN5222~

~MariaNN5222~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2018 - 13:01

No jasne, że tak a w życiu rożnie bywa.  Jeśli macie na serio problemy z napisaniem CV lub listu motywacyjnego , to polecam szablony. Np. na tym blogu list-motywacyjny.pl     znajdziecie coś takiego. Kreatory CV to wygodny sposób na    to, żeby  sprawnie stworzyć  odpowiednie dokumenty.       

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2018 - 14:37

klolejny pseudo wpis spadaj z tą kryptoreklamą

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: cv, nieskończona szkoła, praca

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych