Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

nIE UCZ SIĘ DZIECKO NIE UCZ

21 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~wieter~

~wieter~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2019 - 15:25

W ostatnim czasie poprosiłam nauczyciela przedmiotu ............. aby udzielił korepetycji  dla wyrównania poziomu wiedzy mego dziecka gdyż sama zauważyłam że są zbyt skąpe  Odp nauczyciela powalająca  ,, mam 30 kwitów do wypełnienia z polecenia pani dyr i nie mam czasu  bo jak tego nie wykonam to będę na dywaniku .Moje pytanie Panie Burmistrzu nauczyciele mają uczyć czy wypełniać jakieś bzdurne papiery za dyr  a i jeszcze słyszałam o jakiś drukach samooceny  a cóż to za dyr że musi kazać opisywać    nauczycielowi swoją pracę by móc mu postawić ocenę czy ten dyr ma tak słabą wiedzę inie zna swoich nauczycieli by móc samemu podejmować takie decyzje  

a szkołą zarządza dyrektor czy burmistrz, bo niebawem będą pretensje do burmistrza o to czy deszcz pada czy tez nie

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2019 - 14:30

a szkołą zarządza dyrektor czy burmistrz, bo niebawem będą pretensje do burmistrza o to czy deszcz pada czy tez nie

oczywiście że dyr ale urząd gminy i burmistrz mając placówkę na swoim terenie jest odpowiedzialny za jej stan i funkcjonowanie 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych