Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Zdjęcie

Nie mogę obracać głową bo mnie strasznie boli. Co robić?

24 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~owca~

~owca~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2018 - 11:40

też uważam, że Gardan w takim wypadku daje radę, bardzo szybko działa, nie raz widziałam jak ludzie się męczyli z bólami.. nie wiem po co skoro mamy taki lek na wyciągnięcie ręki? Nie ma sensu się męczyć moim zdaniem

#22 ~owca~

~owca~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2018 - 11:41

też uważam, że Gardan w takim wypadku daje radę, bardzo szybko działa, nie raz widziałam jak ludzie się męczyli z bólami.. nie wiem po co skoro mamy taki lek na wyciągnięcie ręki? Nie ma sensu się męczyć moim zdaniem

#23 ~bask32~

~bask32~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2019 - 15:29

W moim przypadku ból karku spowodowany był przeciążeniem kręgosłupa i pracą siedzącą po 10h/ dziennie. Zdecydowałam się na zakup Masażera odcinka szyjnego medivon.pl/product-pol-163-Masazer-Karku-z-Elektrostymulatorem-Medivon-MK-2701.html i jest świetny - super nagrzewa i masuje. Używam go codziennie po pracy wieczorem a bóle ustały

#24 ~Maria~

~Maria~
  • Goście

Napisano 24 luty 2019 - 22:54

Też mnie tak ostatnio przewiało, głowa bolała, uszy, szyja, nic nie pomagało. Do tego gorączka, a że weekend był to oczywiście do lekarza się nie dostałam. Ale przez 2 dni brałam gardan i na szczęście wszystko minęło.

#25 ~siwka~

~siwka~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 13:38

ten gardan to super rozwiązanie bo on jest bardzo silny i moźns go dxubko kupi bo jest bez recepty, ja też go ostatnio brałam jak mnie bolał kręgosłup.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych