Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

nie ma mnie kto posłuchać to ty przynajmniej przeczytaj

35 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~średniak~

~średniak~
  • Goście

Napisano 16 październik 2019 - 20:49

jeszcze jeden problem wiesz naprawdę bym chciał pomocy ale nigdy o nią nie prosiłem a prawda jest taka że tak bardzo się przyzwyczaiłem do bólu i cierpienia jakim się otulałem że się uzależniłem i nie potrafię się z tego wyrwać choćbym chciał XD tak śmieje się kiedy to pisze bo tak bardzo mnie śmieszy ten upadły człowiek jakim jestem, właśnie to jest oznaka mojego s.enia właśnie wiem że coś powinienem ale nie wiem dlaczego ?

spoko, na siłę nie chciałem Cię uszczęśliwiać,będę przeglądał forum , jakbyś zmienił zdanie to daj znać.

#22 ~Dominik~

~Dominik~
  • Goście

Napisano 16 październik 2019 - 21:02

spoko, na siłę nie chciałem Cię uszczęśliwiać,będę przeglądał forum , jakbyś zmienił zdanie to daj znać.

to nie tak dziękuje za prośbę pomocy tylko nie stety nawet jakbym chciał ją przyjąć to tego nie zrobię bo nauczyłem się że nie warto sprawiać ludziom kłopotu poza tym budowałem mój mur latami gdybyś chciał go zburzyć jednym słowem to zabiłbyś mnie, i zostało by tylko warzywo

#23 ~Dominik~

~Dominik~
  • Goście

Napisano 16 październik 2019 - 21:05

Gdy ukończysz 21 lat życie zostanie zerwane całkowicie twoje połączenie energetyczne z twoimi rodzicami.

Będziesz wolny energetycznie od nich.

Będziesz mógł zrobić z sobą co zechcesz.

Masz pół roku czasu na zastanowienie się, co chcesz.

nabijasz się ze mnie? jakoś chce powiedzieć że jestem ateistą wiec jakoś nie wierze w takie rzeczy jedyny sposób abym mógł się od nich odciąć to ich śmierć albo moja śmierć innych opcji nie ma poza tym ich jakbyś to nazwał energie wywarły na mnie taki wpływ że wiem jak będzie wyglądać moje życie i nie jestem pewien czy warto

#24 ~Gość X~

~Gość X~
  • Goście

Napisano 16 październik 2019 - 21:18

nabijasz się ze mnie? jakoś chce powiedzieć że jestem ateistą wiec jakoś nie wierze w takie rzeczy jedyny sposób abym mógł się od nich odciąć to ich śmierć albo moja śmierć innych opcji nie ma poza tym ich jakbyś to nazwał energie wywarły na mnie taki wpływ że wiem jak będzie wyglądać moje życie i nie jestem pewien czy warto

Nie, nie nabijam się z ciebie.

To nie jest religia, tylko wiedza.

Piszę o energetycznym modelu człowieka.

Twoje życie będzie wyglądać tak, jak myślisz i jak postępujesz.

Możesz nic nie zmieniać.

To twoje życie i masz prawo je przeżyć jak chcesz.

#25 ~średniak~

~średniak~
  • Goście

Napisano 16 październik 2019 - 21:21

to nie tak dziękuje za prośbę pomocy tylko nie stety nawet jakbym chciał ją przyjąć to tego nie zrobię bo nauczyłem się że nie warto sprawiać ludziom kłopotu poza tym budowałem mój mur latami gdybyś chciał go zburzyć jednym słowem to zabiłbyś mnie, i zostało by tylko warzywo

żaden kłopot,wygladasz na ogarniętego chłopaka,dlatego rzuciłem hasło,nie bardzo lubię rozpisywać się na publicznym forum ,dlatego piszę skrótami, jak coś to się odzywaj to sprubujemy innaczej się łapać

#26 ~średniak~

~średniak~
  • Goście

Napisano 16 październik 2019 - 21:22

sorry za literówkę

#27 ~Dominik~

~Dominik~
  • Goście

Napisano 16 październik 2019 - 22:48

Nie, nie nabijam się z ciebie.

To nie jest religia, tylko wiedza.

Piszę o energetycznym modelu człowieka.

Twoje życie będzie wyglądać tak, jak myślisz i jak postępujesz.

Możesz nic nie zmieniać.

To twoje życie i masz prawo je przeżyć jak chcesz.

nie masz wpływu na los a ja wiem jaki mnie czeka a on jest nie zmienny to schemat powtarzający się przez tysiące lat

#28 ~Gość X~

~Gość X~
  • Goście

Napisano 16 październik 2019 - 23:18

nie masz wpływu na los a ja wiem jaki mnie czeka a on jest nie zmienny to schemat powtarzający się przez tysiące lat

Pierwsze 21 lat, twoi rodzice ci spieprzyli.

Kolejne 21 lat, ty sam możesz spieprzyć.

Twój wybór.

#29 ~januszek~

~januszek~
  • Goście

Napisano 17 październik 2019 - 06:37

Twój wybór.

Naucz się jakiegoś zawodu, a potem wszystko sie potoczy po Twojej mysli. Do nauki !

#30 ~Dominik~

~Dominik~
  • Goście

Napisano 17 październik 2019 - 06:47

Twój wybór.

żeby to było takie proste

#31 ~Dominik~

~Dominik~
  • Goście

Napisano 17 październik 2019 - 07:43

Naucz się jakiegoś zawodu, a potem wszystko sie potoczy po Twojej mysli. Do nauki !

słowa człowieka któremu się fuksło w życiu lub jest aktualnie szczęśliwy mnie interesują

#32 ~Gość X~

~Gość X~
  • Goście

Napisano 18 październik 2019 - 08:26

Dlaczego uważasz, że nie mam zawodu?

#33 ~Gość X~

~Gość X~
  • Goście

Napisano 18 październik 2019 - 08:32

żeby to było takie proste

Ależ to jest takie proste.

Spieprzenie własnego życia jest proste, ponieważ nie wymaga od ciebie niczego - ani myślenia, ani działania.

Po prostu nic nie robisz, tylko poddajesz się prądowi - gdzie cię postawią, tam stoisz.

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 październik 2019 - 19:00

to nie los kreuje twoje życie tylko ty , musisz isc na terapie żeby zmienć sposób myslenia , sa rzeczy na które nie mamy wpływu choroba, smierc ,wypadek to w jakiej rodzinie przyjdziemy na swiat , ale tylko ty możesz nadac sens swemu dalszemu życiu ,tylko ty możesz zmienić swój swiat na lepszy

#35 ~Mariusz~

~Mariusz~
  • Goście

Napisano 20 październik 2019 - 08:31

hej moje sytuacje są też trudne, niewytumaczalne dla mnie i takie same w niektórych przypadkach jak Twoje , to może zacznijmy coś, znajomość, przynajmniej podejmijmy próbę. Mnie nic nie krępuje w miejscu , gdzie mieszkam, tylko studia -parę wyjazdów do Kielc i ten temat byłby za mną :)

#36 ~Dominik~

~Dominik~
  • Goście

Napisano 20 październik 2019 - 18:27

nie wiem w jaki sposób chciałbyś/chciałabyś się skontaktować ale niech będzię masz tu pare moich danych

hej moje sytuacje są też trudne, niewytumaczalne dla mnie i takie same w niektórych przypadkach jak Twoje , to może zacznijmy coś, znajomość, przynajmniej podejmijmy próbę. Mnie nic nie krępuje w miejscu , gdzie mieszkam, tylko studia -parę wyjazdów do Kielc i ten temat byłby za mną :)

email: dominikba46@gmail.com

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych