Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

nie ma mnie kto posłuchać to ty przynajmniej przeczytaj

35 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Dominik~

~Dominik~
  • Goście

Napisano 15 październik 2019 - 17:53

w.ia mnie moja matka podjęła decyzje o przeprowadzce z dupy do większego miasta, a teraz narzeka że nie ma pieniędzy na opłaty i życie i wszystko tak mówi jakbyśmy .a byli małymi dziećmi i nie rozumieli sytuacji mówi to wszystko jakby to była nasza wina a to ona wjebała nas w to ., wytłumaczy mi ktoś dlaczego mam tak z.ych rodziców którzy zamiast się za. musieli spłodzić dzieci i im . życie ?

#2 ~średniak~

~średniak~
  • Goście

Napisano 15 październik 2019 - 22:29

jest aż taka c.ujnia,czy tak tylko się żalisz

#3 ~Dominik~

~Dominik~
  • Goście

Napisano 15 październik 2019 - 23:11

jest aż taka c.ujnia,czy tak tylko się żalisz

gdyby nie było takich .ni to bym nie musiał się żalić jeśli uważasz że człowiek który przez życie nauczył się tylko że nigdy nie ma pieniędzy najlepiej jest oszukiwać i nie gadać o problemach i że picie i bicie ludzi jest ok a dzieci już od 6 roku życia widywały matkę pobita i pijaną że mamy myśli samobójcze i się tniemy to faktycznie mam w tym dziwnego wszystko w porządku nie mam nawet się do kogo odzywać bo rodzice kazali mi siedzieć cały czas cicho przez to jestem aspołeczny tak jak mówiłem jak przeczytałeś to dobrze dziękuje ci ale można powiedzieć że jak każdy chce sobie z kimś pogadać bo nie mam ochoty być jak oni ale że nie mam nikogo to chociaż wyżalę się na forum czemu bo mogę

#4 ~Dominik~

~Dominik~
  • Goście

Napisano 15 październik 2019 - 23:13

nie czuje nic do moich rodziców gdyby umarli nawet bym zapłakał ba jeszcze bym się cieszył bo nie musiałbym się użerać z nimi i byłbym wolny od przeszłości tak bardzo zjebali mi życie że jedyne co jest mi znane to ból i cierpienie

#5 ~Dominik~

~Dominik~
  • Goście

Napisano 15 październik 2019 - 23:17

nawet nie potrafię żyć normalnie boje się ludzi jak ognia bo nauczyłem się że potrafią tylko krzywdzić jestem zimny jak lód boje się życia nawet do pracy nie potrafię iść nic im nie zawdzięczam 

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2019 - 09:38

Ile masz lat?

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2019 - 13:38

nawet nie potrafię żyć normalnie boje się ludzi jak ognia bo nauczyłem się że potrafią tylko krzywdzić jestem zimny jak lód boje się życia nawet do pracy nie potrafię iść nic im nie zawdzięczam 

szukaj pomocy psychologicznej można z tego wyjść i zmienić siebie i tym samym swoje życie ,

#8 ~Dominik~

~Dominik~
  • Goście

Napisano 16 październik 2019 - 16:07

Ile masz lat?

20 w marcu będzie 21

#9 ~Dominik~

~Dominik~
  • Goście

Napisano 16 październik 2019 - 16:08

szukaj pomocy psychologicznej można z tego wyjść i zmienić siebie i tym samym swoje życie ,

mam być omówiony ale psycholog mi coś nagada da piguły i .j, takie rozwiązanie też mi się nie uśmiecha

#10 Leer

Leer

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 16 październik 2019 - 16:39

A uśmiecha Ci się siedzenie w depresji? Uśmiecha Ci się męczenie ze samym soba? To proszę bardzo, nie chcesz pomocy - to nie.

#11 ~Dominik~

~Dominik~
  • Goście

Napisano 16 październik 2019 - 17:32

A uśmiecha Ci się siedzenie w depresji? Uśmiecha Ci się męczenie ze samym soba? To proszę bardzo, nie chcesz pomocy - to nie.

to jest jedyne co znam to tak jak masz swój samochód którym jeździsz i ktoś mówi abyś się przesiadł to rok młodszego nie zrobisz tego bo nie opłaca ci się to, znudziło mi się bycie dobrym chłopczykiem mam ochotę być .em sukinsynem takim samym potworem którego wyhodowali, jedyne czego chce to żyć we własnym tępię i na własnych warunkach ale nie chce tego po latach ciężkiej pracy tylko teraz bo uważam że mi się to należy a skoro ludzie potrafią tak koncertowo s.ić komuś życie to niej teraz je naprawią dla odmiany

#12 ~Dominik~

~Dominik~
  • Goście

Napisano 16 październik 2019 - 17:33

dla normalnej osoby ten tekst może i by podziałał ale dla kogoś tak .ego jak ja nie ma szans

#13 ~Dominik~

~Dominik~
  • Goście

Napisano 16 październik 2019 - 17:35

to meczenie się to jedyne co znam i wole to niż wejść w świat który jest jak pusty ciemny pokój w którym jesteś nikim i nawet nie wiesz czy masz otwarte oczy

#14 ~średniak~

~średniak~
  • Goście

Napisano 16 październik 2019 - 18:20

siema kolego , jestem trochę starszy z równie ciekawą przeszłością i widzę ,że jeszcze się trzymasz,masz jaja żeby na publicznym forum poruszać takie tematy.Nie znam się na psychologii , ja uciekłem w pracę ,żeby wyrwać się ze swojego środowiska.Jeśli czujesz się na siłach ruszyć się z chaty i masz taką możliwość to moze coś bym mógł pomóc.Zainteresowany?

#15 ~Dominik~

~Dominik~
  • Goście

Napisano 16 październik 2019 - 18:25

siema kolego , jestem trochę starszy z równie ciekawą przeszłością i widzę ,że jeszcze się trzymasz,masz jaja żeby na publicznym forum poruszać takie tematy.Nie znam się na psychologii , ja uciekłem w pracę ,żeby wyrwać się ze swojego środowiska.Jeśli czujesz się na siłach ruszyć się z chaty i masz taką możliwość to moze coś bym mógł pomóc.Zainteresowany?

moje ciało jest zbyt słabe abym mógł się tak oddalać ja zawsze ociekałem w mój umysł wymyślając światy w których żyje mi się lepiej w zasadzie to nawet nie potrafię z niego uciec cały czas jestem nie obecny i jestem w chmurach wole marzyć o wspaniałym życiu niż próbować zrobić coś z tym s.onym

a co do pisania na forum jestem anonimowy to wykorzystuje te cechę a nawet jakbyście znaleźli mnie po ip to co zrobicie z człowiekiem który tylko przed kompem czuje że żyje że jest coś wart

#16 ~Dominik~

~Dominik~
  • Goście

Napisano 16 październik 2019 - 18:29

wiesz jaki jest mój największy problem że nie widać po mnie niczego od dziecka byłem uczony wyzbycia się uczuć i nie pokazywania ich wiec udawanie mam całkiem nie źle rozwinięte moge chodzić do pracy do psychologa a ludzie z boku będą myśleli że jestem normalny kiedy w moim wnętrzu już dawno umarł ten który się narodził, .a włącza mi się poeta i filozof za każdym razem jak dostaje doła wiec chyba znowu się zaczyna

#17 ~Dominik~

~Dominik~
  • Goście

Napisano 16 październik 2019 - 18:33

jeszcze jeden problem wiesz naprawdę bym chciał pomocy ale nigdy o nią nie prosiłem a prawda jest taka że tak bardzo się przyzwyczaiłem do bólu i cierpienia jakim się otulałem że się uzależniłem i nie potrafię się z tego wyrwać choćbym chciał XD tak śmieje się kiedy to pisze bo tak bardzo mnie śmieszy ten upadły człowiek jakim jestem, właśnie to jest oznaka mojego s.enia właśnie wiem że coś powinienem ale nie wiem dlaczego ?

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2019 - 20:03

mam być omówiony ale psycholog mi coś nagada da piguły i .j, takie rozwiązanie też mi się nie uśmiecha

Bez terapii raczej sam sobie nie poradzisz , radziłbym iśc żeby ocenili jakiej pomocy potrzebujesz , zobaczysz ze nie jesteś sam i jest więcej ludzi z podobnymi problemami jak twoje

#19 ~Dominik~

~Dominik~
  • Goście

Napisano 16 październik 2019 - 20:16

Bez terapii raczej sam sobie nie poradzisz , radziłbym iśc żeby ocenili jakiej pomocy potrzebujesz , zobaczysz ze nie jesteś sam i jest więcej ludzi z podobnymi problemami jak twoje

mam iść właśnie ale nie zamierzam jej/jemu ułatwiać

#20 ~Gość X~

~Gość X~
  • Goście

Napisano 16 październik 2019 - 20:26

20 w marcu będzie 21

Gdy ukończysz 21 lat życie zostanie zerwane całkowicie twoje połączenie energetyczne z twoimi rodzicami.

Będziesz wolny energetycznie od nich.

Będziesz mógł zrobić z sobą co zechcesz.

Masz pół roku czasu na zastanowienie się, co chcesz.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych