Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

New Vision Białystok - przestroga

New Vision opinia opinie nowoczesnareklama białystok sielska agencja reklamowa praca szukam pracownika

23 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~montaż~

~montaż~
  • Goście

Napisano 13 luty 2017 - 13:38

Witam,

Chciałbym przestrzec wszystkie osoby szukające pracy w tej firmie przed nieuczciwymi praktykami tej firmy.

Zatrudnienie za minimum, jeżeli cokolwiek dostaniesz więcej to tylko do ręki, i to potrafią za byle co potrącić.

Często nagina się prawie 24 godziny wykonując montaże w Polsce.

Jak widać cały czas szukają pracowników, bo nikt dla nich nie chce robić, nie tylko na montażach, ale i handlowcy.

Firme prowadzi trzech wspólników, więc trzy gęby trzeba wyżywić, dlatego oszczędzają na czym tylko mogą. Ceny reklam mają dwa razy droższe niż u konkurencji, a jeszcze oszczędzają na materiałach, a późnie mówią że wina montażysty i trzeba samemu za własne pieniądze jechać i poprawiać.

Dlatego nie polecam!!!

#2 ~doświadczony~

~doświadczony~
  • Goście

Napisano 14 luty 2017 - 15:54

Witam,

Chciałbym przestrzec wszystkie osoby szukające pracy w tej firmie przed nieuczciwymi praktykami tej firmy.

Zatrudnienie za minimum, jeżeli cokolwiek dostaniesz więcej to tylko do ręki, i to potrafią za byle co potrącić.

Jak widać cały czas szukają pracowników, bo nikt dla nich nie chce robić, nie tylko na montażach, ale i handlowcy.

Firme prowadzi trzech wspólników, więc trzy gęby trzeba wyżywić, dlatego oszczędzają na czym tylko mogą. Ceny reklam mają dwa razy droższe niż u konkurencji, a jeszcze oszczędzają na materiałach, a późnie mówią że wina montażysty i trzeba samemu za własne pieniądze jechać i poprawiać.

Dlatego nie polecam!!!

Ja pracuję juz kilka lat i chwalę sobie.

jeśli coś ktoś zepsuje, to wiadomo że trzeba poprawić. Mi się nie zdarzyło ale staram się być uważny

Atmosfera fajna, szefostwo w normie. Firma jak każda inna.

jak ktoś szuka przedszkola to jego sprawa :-).

zawsze człowieku mozesz założyć własny biznes :-)

#3 ~Ja Malina~

~Ja Malina~
  • Goście

Napisano 16 luty 2017 - 15:31

HehHeh..ciekawe co ty za montażysta kestes że cie w austrii nie było.ostro.. Moim zdaniem każdy orze jak może.montażysta -taki zawód że po nocach trzeba tyrac i nie każdy wytrzymuje..to jak wojsko czy wiezienie.a stawka:) wszystko wbswoim czasie.propo cen to najlepiej swoje lliczyć, a ze drozsza reklama-dobre to drogie.ja po 2 latach otworze swoja firme i z new vision bede wspolpracował.:) pozdrawiam wszystkicj
Ja Malina

#4 ~postronny~

~postronny~
  • Goście

Napisano 19 luty 2017 - 13:57

Typowe, najszybciej reagują firmy które mają czego się obawiać, bo komu innemu chciałoby się pisać pozytywne opinie. Nie słyszałem o firmie, może i dobrze, bo nie chcę mieć doczynienia z firmami oszukującymi pracowników. Albo zmusili pracowników, albo pracownicy chcą utwierdzić się w swoim wyborze, bo przecież nie pracowaliby w złej firmie. Żałosne..

#5 ~xyuuss~

~xyuuss~
  • Goście

Napisano 19 luty 2017 - 19:25

Witam,

Dlatego nie polecam!!!

Pozostaje tylko potwierdzić powyższe słowa. Mój mąż pracował tam miesiąc i jak się dowiedział o sytuacji w firmie to zrezygnował.

Teraz ma nareszcie normalną pracę.

#6 ~Freiheit~

~Freiheit~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2017 - 12:51

również nie polecam pracy w tej firmie. przy zatrudnieniu inna rozmowa o innych warunkach co do czego dochodzi Szef leci na wałkach a o płaceniu jakichkolwiek nadgodzin o setkach czy piećdzieciątkach nie ma mowy. he praca od kiedy zaczniesz do kiedy skonczysz ,,, zal 

jesli sie nie traktuje normalnie pracownikow proste ze odchodza 

ogolnie robota spoko by byla zeby normalnie wszystko sie odbywalo ... 

#7 ~smerf~

~smerf~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2017 - 12:08

Ja pracuję juz kilka lat i chwalę sobie.

jeśli coś ktoś zepsuje, to wiadomo że trzeba poprawić. Mi się nie zdarzyło ale staram się być uważny

Atmosfera fajna, szefostwo w normie. Firma jak każda inna.

jak ktoś szuka przedszkola to jego sprawa :-).

zawsze człowieku mozesz założyć własny biznes :-)

i znowu zwolnienia , kolejne nie wypłacone "premie" pod stołem, szkoda że dałem się nabrać, wszystko wyglądało ok, a firma zwija interes i się przeniosla w ine miejsce.

Każda firma ma swojego nadwornego pod.acza, tutja  funkcję pełni Małgorzata  - nie bez powodu pracuje kilka lat.

Pracowałem krótko, ale na produkcji dużo się mówi kto przez kogo wyleciał.

#8 ~G~

~G~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2017 - 06:27

Ciekawe kto taki odwazny ze komentuje a nawet sie nie podpisze....

#9 ~Emil~

~Emil~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2017 - 15:30

Firma jak każda inna. 

Nie jest lekko prowadzić tego typu przedsiębiorstwo w naszym pięknym kraju.

Uważam, że szefowie robią to najlepiej jak potrafią, aczkolwiek fakty są takie, że różnie to wychodzi i w każdej nawet najbardziej jadowitej opinii powyżej może być źdźbło prawdy...

Jak wiele możecie się przekonać tylko tam pracując.

Dużo nie mogę zarzucić owej firmie, ponieważ zostałem potraktowany w miarę w porządku, ale nie jestem przekonany czy wszyscy mieli tyle szczęścia co ja. 

Może moje szczęście wynika z faktu, że jako pracownik i współpracownik starałem się wywiązywać ze swoich obowiązków należycie.

Ogółem nie jest źle (no może poza tym, że z każdym dniem atmosfera leciała na łeb, na szyje), ale nigdy nie jest tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej.

Piszę to jako były już pracownik i staram się być obiektywny, dając trochę treści do tego wątku.

Idąc gdzieś do pracy godzisz się na mniej lub bardziej korzystne warunki w związku z czym ponosisz pewne "ryzyko" i tu leży problem większości opinii powyżej.

Nie chciałem udzielać się w tym wątku, ale nie chcę być wiązany z żadną z wcześniejszych wypowiedzi dlatego to zrobiłem i liczę na to, że owym wpisem rozwieję wszelkie wątpliwości w tej kwestii.

Reasumując wszędzie dobrze gdzie nas nie ma :)

Pozdrawiam 

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2017 - 11:47

Zwykli oszuści !!!!!!!!!! NIE POLECAM !!!!! Urząd Skarbowy powinien się za nich wziąć!!!!!!!

#11 ~kontrahentka~

~kontrahentka~
  • Goście

Napisano 04 październik 2017 - 16:21

Słyszałam, że ostatnio odszedł z firmy jeden z jej założycieli? Jakieś kłopoty ma firma, że wspólnicy się rozchodzą? Troche z nimi współpracuję i widzę zaległości w płatnościach dlatego pytam bo nie chcę aby znowu ktoś nie zapłacił za towar. Czy ktoś może coś na ten temat napisać??

dziękuję

#12 ~kontrahent~

~kontrahent~
  • Goście

Napisano 18 październik 2017 - 20:15

Mi też zalegają całę szczęście nie dużo. Pracownicy się skarżyli że z wypłata reszty pieniędzy się opóźniają, bo to co oficjalnie na konto to oczywiście w czas.

#13 ~stary klient~

~stary klient~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2017 - 21:42

Ciekawe rzeczy tutaj piszą.

BYŁEM klientem tej firmy prze kilka lat. Robili dla mnie jedne z pierwszych swoich reklam, dawałem im zarobić bo chłopaki chcieli pracować. ale tak jak mnie potraktowali ostatnio, to w głowie się nie mieści. nie dość, że czekałem na wycenę serwisu 2 tygodnie, to później chcieli 100% przedpłaty i kazali czekać 40 dni. Zadzwoniłem do gościa z którym zawsze rozmawiałem, ale okazało się, że odszedł z tej firmy. dobry z niego handlowiec i jeszcze lepszy dyplomata. nie powiedział dlaczego odszedł, lecz dało się wyczuć w jego głosie gorycz, że jednak nie do końca został dobrze potraktowany w tej firmie. no cóż, po tym jak mnie potraktowali, to wcale mu się nie dziwię. Tak czy inaczej polecił mi inną firmę, która załatwiła mi sprawę od ręki i jestem bardzo zadowolony. jednym słowem, NIE POLECAM firmy New Vision ponieważ starych klientów traktują jak gó... , nie mają żadnych zasad. jeśli ktoś chce mieć gwarancję na reklamę, to lepiej zrobić ją gdzie indziej. Polecam natomiast ontakt z panem Rafałem, który zawsze pomoże i poleci firmę godną zaufania. jeśli chcecie mieć pewność to trzymajcie się z dala od New Vision

#14 ~Prezes~

~Prezes~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2017 - 13:38

Dzień dobry,

Postanowiłem trochę zainteresować się tą firmą i poczytać cokolwiek o niej z uwagi, iż moja firma dużo realizacji daje tej agencji, a nie można u nich doprosić się jakiegokolwiek rabaty z uwagi na długoletni staż współpracy. Tak przynajmniej twierdzi pracownik. który jest odpowiedzialny za współpracę z New Vision. Po tym jednak co tutaj przeczytałem, widzę, że należy wydać stosowne dyspozycje pracownikom i zakończyć współpracę. Moja firma nie może sobie pozwolić, aby nasza znana marka w kraju i za granicą była kojarzona z tego typu praktykami. 

Z uwagi na swoją decyzję poddaję pod rozwagę również innym, szanującym się firmom zasadność współpracy z taką firmą. 

#15 ~Kaśka~

~Kaśka~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2018 - 23:23

Właściciele zabrali (żeby nie napisać ostrzej) klientów od swojego byłego pracodawcy StudioPlus i założyli własny interes/agencje New Vision, traktując pracowników w identyczny sposób jak sami byli traktowani. Czego można się spodziewać od takich ludzi. Podobno odszedł jeden z nich, chyba jedyny któremu w jakiś sposób zależało na pozytywnym wizerunku.

To prawda, że jest dobrym handlowcem i dyplomatą, ale także przyłożył rękę do oszukiwania pracowników i stał się szefem, którym być nie chciał. Tworzenie biznesu kosztem pracowników jeszcze nikomu nie wyszło na dobre.

#16 ~Gosia~

~Gosia~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2018 - 16:41

Jestem ciekawa kto to napisał... Bo z tego co pamietam na mnie mowiono Kaska w NV. Jak jestes taki/a odwazny/a komentowac to dlaczego nie podpiszesz sie.... Zalosne!!!

#17 ~M~

~M~
  • Goście

Napisano 20 luty 2018 - 08:14

Witam Kaśka,

Piszę pod pseudo bo jestem nieśmiały ale niektórzy pewnie mnie skojarzą :-).

No cóż, sporo firm powstało w ten sposób w Białymstoku i zapewne na całym świecie. Tak to działa w wielu przypadkach. Pracowałem w takiej firmie to wiem jakie panują warunki, jak się ludzi zatrudnia, ale z drugiej strony patrząc na marże i ilość zleceń, to ci ludzie, którzy prowadzą te firmy muszą jakoś kombinować. Ja też godziłem się na różne formy zatrudnienia ponieważ zależało mi na pracy. to przecież umowa między pracownikiem i pracodawcą - jeśli nie chcesz, to nie pracujesz na takich warunkach i wszystko. Niegdzie nie jest idealnie. Teraz pracuję w ogromnej firmie i też można wiele zarzucić.

Znałem tych chłopaków bo z nimi pracowałem. Może Łukasza i Grześka mniej ale Rafała bardzo dobrze. Zawsze dbał o swój wizerunek, nawet kosztem tego, że musiał przed pracodawcą nadstawić czasami głowy za pracowników bo wiedział, że w dłuższym czasie i tak będzie miał rację. Fajnie się z nim pracował, bo zawsze był pomocny itd. Śmialiśmy się czasami, że gdybyśmy zapakowali mu g**** w papierek, to po chwili namysłu wiedziałby jak to sprzedać klientowi :-). Taki był i klienci to doceniali. Nie dziwię się że poszli za nim. teraz jak odszedł to nie wiem jak pozostali dadzą sobie radę bez niego. Jak pracowaliśmy razem, to produkcja produkowała 70-80% zleceń tylko jego. Reszta była właściciela i innych pracowników. taki właśnie jest z niego handlowiec :-).

Wiem , że ten kto go zatrudnił będzie miał z niego pociechę i poziom sprzedaży na pewno wzrośnie sporo. 

M

#18 ~klient~

~klient~
  • Goście

Napisano 21 luty 2018 - 12:26

Nie znam za dobrze tej firmy ale mogliśmy realizować kilka zleceń i nie mieliśmy żadnego problemu - jesteśmy zadowoleni i na pewno będziemy dalej współpracować ,

śmieszne jest to co się czyta ... wgl. ten cały Rafał - to czy on taki super cudowny był - jak . mógłby sprzedać G** w papierku dla klienta - jako klient nie był bym zadowolony. Piszecie, że odszedł z firmy bo chciał dbać o wizerunek - to jak ma się problemy to się zostawia załogę i ucieka , niezła taktyka. 

a i jak sobie poradzą dalej - z tego co widzimy i realizujemy w tej firmie to raczej nie mają problemu z "radzeniem sobie" 

#19 ~Klient~

~Klient~
  • Goście

Napisano 24 luty 2018 - 08:08

Śmiech na sali to polska wszystkim radzę otworzyć swój biznes i utrzymać na rynku, pamiętajcie że to wszystko pomówienia,mam świetną reklamè od tej firmy ,profesjąnalną obsługę handlowca Malgosię Szczęsanowicz

#20 ~postronny obserwator~

~postronny obserwator~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2018 - 22:28

To ewidentnie widać kiedy handlowiec pisze opinie, śmiech na sali :)

Słyszałem jak sytuacja wygląda, aż dziwne że martes sport nadal płaci za naprawy oznakowania które new vision spi....rzyło. W ich reklamach są kable głośnikowe które parcieją i kruszą się bo nie są przeznaczone do pracy w tzmiennych warunkach atmosferycznych, dlatego reklamy co chwila sie psują.

martes powinien kazać zrobić generalny przegląd wszystkich reklam, a nie idioci płacą za tą popelinę, bo tak zwana gwarancja mineła,   zresztą nie tylko martes, media markt, reserved itp   nie licząc wielu reklam indywidualnych.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: New Vision, opinia, opinie, nowoczesnareklama, białystok, sielska, agencja reklamowa, praca, szukam pracownika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych