Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Nergal uniewinniony. Mógł rwać Biblię na koncercie

30 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2011 - 09:47

W końcu normalna decyzja sądu, niezależna od macek czarnej mafii. Ta obraza uczuć religijnych to poroniony pomysł i zbliża Polskę do talibów. Kiedyś już było coś podobnego, nazywało się "herezja", za to palono na stosie (ile niewinnych ludzi zginęło przez jakieś chore poglądy), a teraz sobie wymyślili "obraza uczuć religijnych".

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2011 - 09:50

co więc jest znieważeniem uczuć religijnych jak nie publiczne zniszczenie najważniejszej księgi wiary. Po takim wyroku należy spodziewać się uniewinnień dla tych co plują na krzyż i oszczą ołtarz. Sędzia ewidentny komuch, choć komuchy też miały swoje znaki i dzieła Lenina. Więc to drań

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2011 - 09:53

W końcu normalna decyzja sądu, niezależna od macek czarnej mafii. Ta obraza uczuć religijnych to poroniony pomysł i zbliża Polskę do talibów. Kiedyś już było coś podobnego, nazywało się "herezja", za to palono na stosie (ile niewinnych ludzi zginęło przez jakieś chore poglądy), a teraz sobie wymyślili "obraza uczuć religijnych".

Jesteś osobą wierząca? bez względu na wiarę

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2011 - 10:12

Już tylko czekać jak będą rwali biblię na koncertach organowych w kościele.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2011 - 10:27

tak, tak, a dla podniesienia, tak modnego obecnie efektu wizualizacji, zgwałcą i spalą zakonnicę

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2011 - 10:38

proponuje adasiowi porwać Koran lub Tore, zobaczymy czy ma jaja do tego

#7 ~Bonia~

~Bonia~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2011 - 10:50

a jak znalazł się dawca szpiku to mówił, że Bóg nad nim czuwał... jak trwoga...

#8 ~Q~

~Q~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2011 - 11:07

co więc jest znieważeniem uczuć religijnych jak nie publiczne zniszczenie najważniejszej księgi wiary. Po takim wyroku należy spodziewać się uniewinnień dla tych co plują na krzyż i oszczą ołtarz. Sędzia ewidentny komuch, choć komuchy też miały swoje znaki i dzieła Lenina. Więc to drań

O co chodzi, Biblia była protestancka, nie miała imprimatur i była bez pokropka. To nie grzech, a zasługa. Za coś takiego ksiądz z mojej parafii daje sto dni odpustu i pozwala pocałować się w rączkę.

#9 ~Nergal zasraniec~

~Nergal zasraniec~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2011 - 11:21

Oj wątpię aby miał do tego jaja, atakuje tylko tych co bronić się nie mogą bo im zabrania wiara nakazująca kochać nawet wrogów, lecz gdyby porwał Koran, miałby wizytę brodatych panów i jeżeli ma jakiekolwiek dzieci i żonę, no to mógłby się z nimi uczciwie pożegnać, łby wszystkim by ucięli tępym nożem tak jak tutaj: UWAGA WYŁĄCZNIE DLA DOROSŁYCH http://www.documenti...-al-sadr-55215/

#10 ~cikokot~

~cikokot~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2011 - 11:23

jest jeszcze wolnosc slowa, po za tym zagorzali katolicy bustwią sie w nazywaniu np. wyznawców prawosławia " ruskimi", judaizmu " zydziskami", murzynow "czarnuchami" to też obraza czyis uczuc nie tylko religijnych powinno byc karane. Sam jestem katolikiem i czasem mi tego wstyd, tak mnie ochrzczono ale to nie znaczy,że musze sie identyfikowac tak fanatycznie z moja wiara. Poza tym muzyka jaka prezentuje behemoth wiadomo, ze utarzsamiana jest z satanizmem i panowie ktorzy go oskarzaja nawet na koncercie nie byli...zalosne jest podejscie tych PISiorow.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2011 - 14:03

Tora to pierwszych 5 ksiąg biblii, tak więc pewnie je też porwał i nikt z tego afery nie robi.

#12 bemiz

bemiz

praktykant

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 19 sierpień 2011 - 09:33

Obraza uczuć religijnych - strasznie modne słowa ostatnio, już mi tyłkiem wychodzą...

#13 ~robin~

~robin~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 16:55

Żeby tak porwał koran lub tore na pewno zostałby skazany ale że to katolicy flegmatycy sędzia ma to w d...e.

#14 Krzysztof M

Krzysztof M

użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 119 postów

Napisano 19 sierpień 2011 - 18:28

Niech spróbuje porwać Talmud. :-)

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2011 - 09:42

Niech spróbuje porwać Talmud. :-)

Podobnież nawet Żydzi nie uznają Talmudu za świętą księgę.

#16 Krzysztof M

Krzysztof M

użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 119 postów

Napisano 20 sierpień 2011 - 15:39

Podobnież nawet Żydzi nie uznają Talmudu za świętą księgę.

No to z Gwiazdą Dawida. Albo z Torą. Albo z tym co tam oni świętego mają.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2011 - 18:44

Czy Biblia jest książką, czy nie jest?
Moim zdaniem, jest.
Czy Nergal był właścicielem książki-Biblii, którą spalił, czy nie była jego własnością?
Jeżeli była jego, to miał prawo zrobić z nią co mu się tylko podoba.
Spalić też.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2011 - 18:49

Czy Biblia jest książką, czy nie jest?
Moim zdaniem, jest.
Czy Nergal był właścicielem książki-Biblii, którą spalił, czy nie była jego własnością?
Jeżeli była jego, to miał prawo zrobić z nią co mu się tylko podoba.
Spalić też.

przez takich posrańców europa zdycha

#19 ~OKO BOGA~

~OKO BOGA~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2011 - 18:51

Obraza uczuć religijnych - strasznie modne słowa ostatnio, już mi tyłkiem wychodzą...

niedługo ,za kilka tygodni zesrasz się na rzadko, kiedy wodę z kałuży żłopać będziesz.
Zapamiętaj moje słowa.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2011 - 19:07

przez takich posrańców europa zdycha

Czy nie jest to wyraz obraźliwy?
Czy użyłeś go, żeby mnie obrazić?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych