Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Neotech Sp. z o.o. - kto był? kto wie?

225 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gall Anonim~

~Gall Anonim~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2012 - 23:58

Pracowałem tam kilka lat, normy z sufitu, płaca najniższa krajowa, premii nigdy na oczy nie zobaczyłem a dodatek motywacyjny taki, że aż brak motywacji. Kto chce przezimować polecam, na dłużej odradzam. Pracownicy ok, kierownictwo bez komentarza

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2013 - 16:08

pozdrawiam "kierownika" :D

#23 ~S.~

~S.~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2013 - 18:24

nie wiem kto takie bzdury pisze o neotechu ze tam tak dobrze pracowałem tam i jedyne co to szkoda mi ludzi fajni ale ci co pracują tam jako monter,kierownik szkoda gadać despota,teraz słyszałem o jakichś premiach rocznych wysokości 40.00 złotych a stawka na umowę to najniższa krajowa dobrze mi za granicą i jadę po świętach znowu

Wypisywanie pozytywnych opinii to albo sie najarali, albo po %. Kierownik? pracowałem tam i szkoda gadać, traktuje ludzi jak .i, akurat miałem to szczęście że jestem facetem, to miałem lżejszą maszynę taką do "czytania książek" ;)

#24 ~daniel~

~daniel~
  • Goście

Napisano 03 maj 2013 - 21:20

pracowałem tam na zlecenie,z ostatnimi wypowiedziami zgadzam się,jeszcze jak jest się facetem to ok,ale dziewczyną przechlapane wstać do łazienki lub po wodę to zaraz patrzą na zegarek i chodzenie po korytarzu koło wc puki nie wyjdzie jak w obozie,nikt nie rozumie co mówi kierownik a jak już coś powie to człowiek zastanawia się po jakich jest studiach częste wulgaryzmy i kto go wybrał na kierownika czy nikogo innego nie było,nawet przywitać się nie potrafi.Dobrze ma dziewczyna,która mu podoba się po reszcie jedzie ... Bycie facetem tam jest lepsze możesz wychodzić palić,pogadać z kimś,mieć lżejszą prace od ciężarnej to jedyne plusy

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 maj 2013 - 16:14

faceci umieją się postawić, a dziewczyny niestety nie,

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 maj 2013 - 12:50

super jestem pod wrazniem

#27 ~confirmation~

~confirmation~
  • Goście

Napisano 14 maj 2013 - 20:24

dobra praca i płaca

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2013 - 17:43

Do Daniela: Jemu sie żadna nie podoba, stwarza tylko takie pozory dla zamydlenia oczu, w wiadomym celu. Ma już od dawna swoja wybranke Szablozębną, która nim manipuluje jak pacynką. I tylko odreagowują swoje problemy i niepowodzenia na pracownikach , szczycąc sie tym które bardziej dopiekło pracownikowi i kogo to to płaczu doprowadzili ostatnio. Bravo! Faceci sie stawiają, ale do bióra na wspólne ogladanie filmików na YT lub ogladanie profili panienek na FB i za to maja dodatek i nietykalność. Nie da rady robić tam za 1300 z takimi ... .

#29 ~adsfasdgaf~

~adsfasdgaf~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2013 - 20:35

to może coś powiecie na temat pracy tam a nie konszachtów miedzy kierownictwem i kto tam komu się podoba :)

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2013 - 11:03

o patrze ze nie umiesz czytać ze zrozumieniem ,wiec pasujesz do załogi, wydawało by sie ze temat pracy został wyczerpany w poprzednich postach.

#31 ~o.Na~

~o.Na~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2013 - 18:04

Znajdźcie mi zakład pracy gdzie zarobki są wysokie, atmosfera w pracy cudowna a szef biegnie do Ciebie z wyciągnięta ręką i uśmiechem jak tylko Cie zobaczy.. Ludzie, zejdzie na ziemie! Kierownik- taki typ, kiedy ma zly dzień to sie wkur.. i bluzga, na ogól jak wkurzy go jakis przygłup, którego na nieszczęście sam zatrudnił.. Kiedy dobrze wykonuje sie swoją prace, człowiek jest szanowany i nikt sobie z niego nie zartuje. Owszem, najgorzej mają ci najgłupsi, bo trudno sie nie śmiać kiedy pieprzy się najprostsze zadanie. Praca jest lekka i niewymagająca specjalnych umiejętności. Ogólnie polecam. Pzdr.

#32 ~????????????~

~????????????~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2013 - 03:26

Zgadza się, ale jeżeli osoba pieprzy zadanie i nadal tam siedzi to chyba z kierownikiem coś nie halo.  

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2013 - 15:23

Kierownik taki typ?? Bluzga?? Człowieku to jest NIENORMALNE!! Jest przełożonym i powinien mieć szacunek dla pracowników a oni do niego!! Powinien dawać przykład właściwego zachowania w pracy, w służbowym społeczeństwie! Bluzgać to sobie moze w domu lub na podwórku z kolegami!  Albo to twoja pierwsza praca skoro muwisz o tym tak delikatnie ,albo ma do ciebie SZCZEGÓLNE podejście... :D  Lub sam reprezentujesz towarzystwo "przygłupów" skoro pełna tolerancja jest z twojej strony na takie zachowania. Jak Cie wkrótce walnie po głowie z otwartej dłoni ,bo w końcu tobie też powinie sie noga w trakcie wykonywania prostej czynności ,jak już wpadniesz w rutyne ,w tej monotonnej pracy <bo to zdarza sie każdemu> to też tu tak spokojnie na forum o tym napiszesz , że miał gorszy dzień??? a skoro tak ubolewasz ze zatrudnia nie odpowiednie osoby to kup mu kwiaty jeszcze i złóż wyrazy szczerego wspólczucia z okazji że zatrudnia .i :D nie zapomnij dodać ze to właśnie ty dałeś jeden z nielicznych pozytywnych komentarzy na tym forum, napewno zabłyśniesz a i moze bedzie jakis dodatek motywacyjny!  Z gorącymi pozdowieniami, hej!

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2013 - 16:59

Kierownik taki typ?? Bluzga?? Człowieku to jest NIENORMALNE!! Jest przełożonym i powinien mieć szacunek dla pracowników a oni do niego!! Powinien dawać przykład właściwego zachowania w pracy, w służbowym społeczeństwie! Bluzgać to sobie moze w domu lub na podwórku z kolegami!  Albo to twoja pierwsza praca skoro muwisz o tym tak delikatnie ,albo ma do ciebie SZCZEGÓLNE podejście... :D  Lub sam reprezentujesz towarzystwo "przygłupów" skoro pełna tolerancja jest z twojej strony na takie zachowania. Jak Cie wkrótce walnie po głowie z otwartej dłoni ,bo w końcu tobie też powinie sie noga w trakcie wykonywania prostej czynności ,jak już wpadniesz w rutyne ,w tej monotonnej pracy <bo to zdarza sie każdemu> to też tu tak spokojnie na forum o tym napiszesz , że miał gorszy dzień??? a skoro tak ubolewasz ze zatrudnia nie odpowiednie osoby to kup mu kwiaty jeszcze i złóż wyrazy szczerego wspólczucia z okazji że zatrudnia .i :D nie zapomnij dodać ze to właśnie ty dałeś jeden z nielicznych pozytywnych komentarzy na tym forum, napewno zabłyśniesz a i moze bedzie jakis dodatek motywacyjny!  Z gorącymi pozdowieniami, hej!

Nie chodzi tu o zdobycie względów, a wypowiedzi na szczęście są anonimowe. Nie chodzi tez o bycie wścibskim wobec siebie. Chodzi o to ze ludzie dzielą się na różne typy. Kierownik jest "Indywidualistą" :P (i nie bije pracowników! :D) Większosc na niego narzeka, ale nie doceniają tego, ze kiedy zwracają się z prośba do niego, zeby sie zamienic, badz wziac wolne, czy przyjść na jakąś tam godzine, to naprawde rzadko słyszy się odmowe. Stara się iść ludziom na ręke i tyle. Owszem, mógłby być lepszy, ale wcale nie jest najgorszy. I z własnego doświadczenia wiem o czym mówie (to moj czwarty zakład pracy). Myśle, ze negatywne komenatrze pisane są pod wpływem chwili, czym nie warto się sugerowac. Trzeba przyjść i sammeu zobaczyć :) Pozdrawiam.

#35 ~Kalicka :D~

~Kalicka :D~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2013 - 14:38

Hmm, nie srajcie żarem ludzie. W każdej firmie jest ktoś, kto truje powietrze i rozsiewa toksyny oraz złe samopoczucie. Także zluzujcie majty i będzie git :)

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2013 - 14:46

masz plusa, urzekła mnie twoja historia

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2013 - 07:30

dobra praca i płaca

:) to chyba że na czymś innym dorabiasz...

#38 ~byly pracownik~

~byly pracownik~
  • Goście

Napisano 02 październik 2013 - 23:54

omijajcie ta firme wielkim lukiem dobra rada wszystkim

#39 ~dzony~

~dzony~
  • Goście

Napisano 04 październik 2013 - 20:39

omijajcie ta firme wielkim lukiem dobra rada wszystkim

prawda, strata czasu a szczególnie ZDROWIA!!! nawet wrogom nie życze takiej pracy

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2013 - 15:39

Kierownikiem powinna być osoba otwarta i nastawiona przyjaźnie do ludzi, a nie gbur, który nie potrafi się przywitać i którego słowa typu "dzień dobry" palą w język... Przykre, ale prawdziwe...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych