Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Neotech Sp. z o.o. - kto był? kto wie?

225 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Czysty Harry~

~Czysty Harry~
  • Goście

Napisano 11 maj 2011 - 13:48

Ktoś wie jakie warunki i zarobki są w Neotechuu przy Andersa? Czy to jeden z tych "okołobiazetowych" wyzyskiwaczy nastawiony na sracje-innowacje typu niesławny lean z umową na miesiąc w porywach do trzech czy coś innego? Pracuje się tam na trzy zmiany? Proszę o informacje.

#2 ~Czysty Harry~

~Czysty Harry~
  • Goście

Napisano 11 maj 2011 - 13:55

I może ktoś wie o co chodzi z tym "dobrym wzrokiem" z ogłoszenia na bialystokonline? Pierwszy raz widzę żeby pracodawca wymagał takiej "umiejętności"... :)

#3 ~lilka~

~lilka~
  • Goście

Napisano 11 maj 2011 - 14:14

Kiedyś znajomy tam pracował i bardzo sobie chwalił, szczególnie atmosferę pracy. Wtedy była praca na 3 zmiany, teraz nie wiem.

#4 ~elektro~

~elektro~
  • Goście

Napisano 20 maj 2011 - 15:03

Byłam tam na rozmowie jakieś 3 lata temu więc już dość dawno.Moje pierwsze wrażenie było dobre facet konkretny wszystko powiedział nawet oprowadzili po hali pokazali jak wygląda ta praca na rożnych stanowiskach.Na rozmowie trzeba było wykonać zadanie manualne polegające na ułożeniu drobnych elementów w takiej jakby formie.Wszystko byłoby ok byłam już nawet zdecydowana na tą pracę,ale warunki mi nie odpowiadały a mianowicie praca na 3 zmiany i z tego co pamiętam nie wiem jak jest obecnie niskie zarobki(minimalna krajowa).Myślę ze jak na prace na 3 zmiany i do tego fizyczną to jest za mało.Można pójść na rozmowę porozmawiać,może teraz jest lepiej pod względem wynagrodzenia chociaż.Mam wrażenie ale nie jestem na 100% pewna ze jest tam lepiej niż w Biazecie przynajmniej pod względem atmosfery.

#5 ~ktoś~

~ktoś~
  • Goście

Napisano 25 maj 2011 - 08:51

byłam tam niedawno na rozmowie-zarobki 1,400 brutto na początek.Potem jest dodatek w postaci premii,więc z 1,200-1,300zł.Na rozmowie robią test.Pracujesz na 3 zmiany,w tych kwestiach nic się nie zmieniło.Myślę że lepsza firma niż SMP POLAND czy BIAZET.Przynajmniej masz zatrudnienie przez ich firmę ,a nie przez złodziejskie agencje pracy

#6 ~w miare aktywny bezrobotny~

~w miare aktywny bezrobotny~
  • Goście

Napisano 25 maj 2011 - 13:09

byłam tam niedawno na rozmowie-zarobki 1,400 brutto na początek.Potem jest dodatek w postaci premii,więc z 1,200-1,300zł.Na rozmowie robią test.Pracujesz na 3 zmiany,w tych kwestiach nic się nie zmieniło.Myślę że lepsza firma niż SMP POLAND czy BIAZET.Przynajmniej masz zatrudnienie przez ich firmę ,a nie przez złodziejskie agencje pracy

Jestem ciekaw czy wysylalas swoje cv czy tez dostarczylas je osobiscie? I jestem tez ciekaw czym sie kieruja przy zapraszaniu kogos na rozmowe kwalifikacyjna. A tak wogole to zdalas ten test i Cie przyjeli? Wyslalem do nich swoje cv i jak dotad cisza...

#7 ~ktoś~

~ktoś~
  • Goście

Napisano 25 maj 2011 - 15:25

Jestem ciekaw czy wysylalas swoje cv czy tez dostarczylas je osobiscie? I jestem tez ciekaw czym sie kieruja przy zapraszaniu kogos na rozmowe kwalifikacyjna. A tak wogole to zdalas ten test i Cie przyjeli? Wyslalem do nich swoje cv i jak dotad cisza...

wysyłałam im swoje cv-było ogłoszenie na b-stok online.Nie wiem czym się kierują aby zaprosić na rozmowę ,może trzeba mieć doświadczenie na produkcji.Nie przeszłam tego testu-słabo wychodzę na takich testach.Może dlatego że uważam je za bezsensowne.Ale jedną dziewczynę zatrudnili.Myślę że jak do tej pory do Ciebie nie zadzwonili to już nie zadzwonią,ale próbuj następnym razem -może Ci się uda -trzymam kciuki

#8 ~Czysty Harry~

~Czysty Harry~
  • Goście

Napisano 25 maj 2011 - 15:28

wysyłałam im swoje cv-było ogłoszenie na b-stok online.Nie wiem czym się kierują aby zaprosić na rozmowę ,może trzeba mieć doświadczenie na produkcji.Nie przeszłam tego testu-słabo wychodzę na takich testach.Może dlatego że uważam je za bezsensowne.Ale jedną dziewczynę zatrudnili.Myślę że jak do tej pory do Ciebie nie zadzwonili to już nie zadzwonią,ale próbuj następnym razem -może Ci się uda -trzymam kciuki

A na czym polegał ten test możesz napisać? Jakieś układanki czy coś takiego?

#9 ~ktoś~

~ktoś~
  • Goście

Napisano 25 maj 2011 - 15:39

A na czym polegał ten test możesz napisać? Jakieś układanki czy coś takiego?

najpierw dał do ręki jakby malutki drucik i kazał go opisać -co widzę,jak wyglada itp.potem trzeba było włożyć małe elementy do kratek w pudełku

#10 ~Czysty Harry~

~Czysty Harry~
  • Goście

Napisano 25 maj 2011 - 15:44

najpierw dał do ręki jakby malutki drucik i kazał go opisać -co widzę,jak wyglada itp.potem trzeba było włożyć małe elementy do kratek w pudełku

Już ja bym mu opisał mały drucik, to by zmienił zestaw pytań. :-) W każdym razie dzięki za odpowiedź.

#11 ~w miare aktywny bezrobotny~

• Goście

Napisano 27 maj 2011 - 11:51

Już ja bym mu opisał mały drucik, to by zmienił zestaw pytań. :-) W każdym razie dzięki za odpowiedź.

Dobre hehe :).

#12 ~w miare aktywny bezrobotny~

• Goście

Napisano 27 maj 2011 - 11:52

Tez tak mysle. Dzieki i nawzajem.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2011 - 20:42

Praca w Neotechu jest bardzo przyjemna...
Pracowałam tam rok i teraz właśnie tam wracam po dwóch latach przerwy.
Praca jest przede wszystkim lekka, człowiek nie wraca do domu zmęczony.
Stanowiska są siedzące.
A mężczyźni nieraz mają takie stanowiska, że podczas zmiany mogą ksiżąkę pzreczytać, ponieważ maszyna sama wszystko robi, a monter musi jedynie co jakiś czas coś włożyć/wyjąć/ustawić.
Także polecam ;)

#14 ~Piter~

~Piter~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2011 - 07:30

Wie ktoś kiedy będą zatrudniać w Neotech ? Ostatnio mieli ogłoszenie niby na magazyn ale zanosiłem cv i coś cisza.

#15 ~Bezrobotny~

~Bezrobotny~
  • Goście

Napisano 25 maj 2012 - 15:56

To pierwsza z firm w Białymstoku o których czytam dobre komentarze! Gdyby jeszcze tak płacili rozsądne pieniądze to tylko pogratulować szefom.

#16 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2012 - 09:35

Pracowalem tam kiedys, atmosfera w pracy swietna, imprezy firmowe jeszcze lepsze, nie przemeczysz sie wrecz odpoczac mozna, jedyny minus to mala kasa. Na pewno lepsza opcja od Biazet,Bianor,Rosti itp.

#17 ~były pracownik~

~były pracownik~
  • Goście

Napisano 14 październik 2012 - 15:03

w neotechu najgorsi są polacy a ci kjerownicy zwłaszcza na lakjerni po prostu cham

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 październik 2012 - 10:02

ja nie polecam,tak zachwalali że stabilna praca a tu połowa na umowę zlecenie pracuje, a normy jak w okolicznych biazetowych firmach że trudno sie w 8 h wyrobić, ludzie od których więkrzość zależy tez poniżej krytyki, wszędzie dobrze gdzie nas niema... opinie powyższe to chyba z innej firmy zapożyczone.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2012 - 20:02

w życiu tam nie wróce!!! chocby byl to ostatni zaklad pracy na podlasiu, wole korzonki z lasu wsuwać

#20 ~gościu~

~gościu~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2012 - 23:39

nie wiem kto takie bzdury pisze o neotechu ze tam tak dobrze pracowałem tam i jedyne co to szkoda mi ludzi fajni ale ci co pracują tam jako monter,kierownik szkoda gadać despota,teraz słyszałem o jakichś premiach rocznych wysokości 40.00 złotych a stawka na umowę to najniższa krajowa dobrze mi za granicą i jadę po świętach znowu

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych