Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

26 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2018 - 19:07

Chyba Państwo zapominacie, że czasy się zmieniły !!!!!!!!!!!
Nie ma znaczenia klaps czy inna czynność fizyczna. Takie mamy prawo.
Nauczyciel powinien być świadomy tego co może zrobić a czego nie!
Ta Pani za brak tej świadomości będzie miała sprawę!
Trudno mi osądzić czy to dobrze czy źle, ponieważ w przeciwieństwie do w/w wypowiedzi uważam, że należy szanować prawo!
Jeżeli się ono nie podoba to można zebrać podpisy i zgłosić ustawę obywatelską do Sejmu!
Mam tylko nadzieję, że sąd wyda sprawiedliwy wyrok.

Jak dobrze przeczytać cos tak madrego , od razu przybyło mi duuuuzo wiedzy o życiu , prawie itp. , itd.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2018 - 22:08

Chyba Państwo zapominacie, że czasy się zmieniły !!!!!!!!!!!

Nie ma znaczenia klaps czy inna czynność fizyczna. Takie mamy prawo.

Nauczyciel powinien być świadomy tego co może zrobić a czego nie!

Ta Pani za brak tej świadomości będzie miała sprawę!

Trudno mi osądzić czy to dobrze czy źle, ponieważ w przeciwieństwie do w/w wypowiedzi uważam, że należy szanować prawo!

Jeżeli się ono nie podoba to można zebrać podpisy i zgłosić ustawę obywatelską do Sejmu!

Mam tylko nadzieję, że sąd wyda sprawiedliwy wyrok.

Czytając powyższy post, aż chciałoby się zakrzyknąć - ZNAJ PROPORCJĄ, MOCIUM PANIE! Waść piszesz, iż takie mamy prawo i to ma wystarczyć za argument. Czy nie uważa @gość, iż prawo powinno kroczyć w parze ze sprawiedliwością???

#23 ~Gosciu~

~Gosciu~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2018 - 20:27

Czy mógłbym się dowiedzieć o która nauczycielkę chodzi? Bardzo bym prosił

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2018 - 20:49

A co przenieśli dziecko do innej szkoły chciała od nauczyciela 70tyś to Ha Ha wycofa TO SKANDAL i PATOLOGIA

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2018 - 06:34

Niech lepiej swoich córek pilnuje bo już jedna 16to letnia w ciąży.. Razem z mamusia na porodówie będzie leżeć.. Zawsze to więcej pieniążków od państwa. Bo jak się buduje dom na wy.ziowie kazdy grosz się liczy i nie ważne jakimi sposobami.

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2018 - 17:57

Niech lepiej swoich córek pilnuje bo już jedna 16to letnia w ciąży.. Razem z mamusia na porodówie będzie leżeć.. Zawsze to więcej pieniążków od państwa. Bo jak się buduje dom na wy.ziowie kazdy grosz się liczy i nie ważne jakimi sposobami.

A nie uciekła czasem z domu ta 16-letnia?
A jak mama zareagowała na ciążę?
Słyszałam że ostro było !

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2018 - 11:51

Matka wygonila dziewczynę z domu po czasie namysłu poszła zgłosić na policję że córka niby sama uciekła.. Na osiedlu było o tym głośno. Słyszałem w sklepie jak krzyczała na tą córkę że nie urodzi tego "bachora" Uważam że ta kobietę trzeba zbadać psychicznie bo jest zagrożeniem dla siebie i innych.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych