Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

16 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Agata~

~Agata~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2017 - 09:10

To może być fajna zabawa. Jednak 35 zł za 10 min. pływania :(  kogo będzie na to stać ? (z wyłączeniem dzieci białostockich notabli).

#2 ~Zdzisio~

~Zdzisio~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2017 - 11:09

Na WOSiR Szelment przejazd kosztuje 5 zł. ..... a trasa kilka razy większa .... chyba w głowach się poprzewracało....

#3 ~Gienek szklarz~

~Gienek szklarz~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2017 - 22:34

Padalce myślą ze ubiją interes życia a tymczasem niedługo będą zwijać ten rynek swój . Ceny są moim zdaniem co najmniej niedorzeczne . Tymczasem popijam sobie ducha puszczy już drugi miesiąc . Zdrowie wasilkowian !

#4 ~Z Wasilkowa~

~Z Wasilkowa~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2017 - 09:29

Lepiej obniżyć cenę do właśnie 5 - 10 zł za przejazd, rozumiem że są kredyty do spłacenia pewnie, oczywiście ZUSy, pensje, amortyzacja itd. ale lepiej przerobić 50 osób po 10 zł niż 10 osób po 50 zł, w pierwszy wariancie klient pewnie wróci bo koszt niewielki w drugiej opcji ktoś raz się przejedzie i więcej nie wróci. Mimo wszystko trzymam kciuki żeby się udało.

#5 Elizka001

Elizka001

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 20 lipiec 2017 - 13:59

Pomysł bardzo fajny, ale te ceny? Sama chętnie bym z tego skorzystała, gdyby ceny były niższe lub pływanie byłoby zdecydowanie dłuższe.

#6 ~Afrodyta~

~Afrodyta~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2017 - 22:50

Weź chwilówkę to pojeździsz na nartach i jeszcze zostanie żeby porządnie się narżnąć. Polecam ducha puszczy którego spożywam już dobre kilka miesięcy Hahahah

#7 WojciechJ

WojciechJ

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 03 sierpień 2017 - 10:37

Nie powiem - fajna inicjatywa. Ale mam kilka uwag:

1) dlaczego władze Wasilkowa zgodziły się na zajęcie praktycznie połowy akwenu Zalewu po to, jak ktoś trafnie zauważył, mogli sobie poszaleć dzieci białostockich notabli (ceny = masakra);

2) jaki czynsz płaci miastu firma "Wakestok" za zajęcie połowy akwenu  ?

3) dlaczego władze Wasilkowa NIE DBAJĄ o oczyszczanie brzegu plaży od strony jezdni z roślinności wodnej, jaka tam zalega całymi ławicami - wczoraj (2 sierpnia) byłem po południu na tej plaży i NIE DAŁO SIĘ WEJŚĆ DO WODY z powodu tej roślinności;

4) podobne ławice pływały przy stoisku nart wodnych łącznie ze śmieciami i BUTELKAMI - podszedłem do młodzieńców siedzących przy kontenerze pytając, czy nie przeszkadza im i ich klientom ten pływający syf. Byli zdziwieni pytaniem i jak później zauważyłem, wysłali do wody dziewuszkę, która próbowała GRABIAMI zgarnąć ten bałagan. BEZSKUTECZNIE. Co więcej - nawet nie próbowali wyłowić pływających PRZY SAMYM BRZEGU butelek !!!!

5) PYTANIE ZASADNICZE - dlaczego władzom Wasilkowa "wisi" czystość wody przy plaży w sezonie letnim? Potrafią zainstalować firmę z nartami wodnymi, a nie potrafią zebrać śmieci pływających przy brzegu????

P.S. kilka miesięcy temu napisałem list mejlowy do WSZYSTKICH urzędników UM Wasilków, jacy widnieją na portalu UM (około 10 adresów) z propozycją obywatelską (jak to się mówi) zainstalowania EKRANÓW AKUSTYCZNYCH oddzielających plażę od jezdni (chodzi o ok. 100m od mostu do granicy z zajazdem JARD). Proszę sobie wyobrazić, że do tej pory (3.08.2017) NIKT Z URZĘDNIKÓW (łącznie z burmistrzem) nie raczył odpisać COKOLWIEK - nawet przysłowiowe "pocałujta w d..e wójta" czy "dziękujemy za inicjatywę, przemyślimy etc.).

Jest to też uwaga do władz zwierzchnich UM nad pracą burmistrza i jego urzędników - typowe lekceważenie obywatela.

BARDZO PROSZĘ STOSOWNE INSTYTUCJE O ZAJĘCIE SIĘ TĄ SPRAWĄ.

Z poważaniem

Wojciech J.

Białystok

#8 ~kopernik~

~kopernik~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2017 - 20:26

I ta woda,brudna i zimna

#9 ~Witold~

~Witold~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2018 - 18:35

Kilka godzin spędziłem na plaży przy Wakeparku. Zauważyłem że z wyciągu korzysta wąskie grono znajomych, "młodych wykształconych z miasta". Z zewnątrz nikt nie wchodził. Kilka pytań do burmistrza Wasilkowa:
1. Kto pozwolił na zajęcie połowy plaży przez kilku młodzieńców?
2. Ile pieniędzy rocznie wpływa do kasy gminy??
3. Ile drzew wycięto na plaży i kto i ile za to zapłacił?
4. Dlaczego pozwolono tym wyciągiem ma przepłoszenie ptactwa wodnego?
5. Dlaczego gmina Wasilków nie usuwa zanieczyszczeń na pozostałym dla zwykłych ludzi skrawku wody (syf unoszący się przy brzegu - stan na 30 lipca 2018)???

#10 ~kodek~

~kodek~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2018 - 21:06

Ile placi firma z nartami? To ważne pytanie.Zajmują sporo miejsca na zalewie i nie dbają o otoczenie.Za takie podejście na Świecie płaci się krocie.Ile płacą do gminy???????

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2018 - 06:07

Co tam piszecie za głupoty.
Przecież to sukces.
Kolejne osiągnięcie naszego burmiszcza.
Ze trzy miesiące temu na sesji rady można było usłyszeć jaki to właśnie sukces jest. W związku z tym głosowano za przedłużeniem dzierżawy na 10 lat.

#12 angkot

angkot

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 12 sierpień 2018 - 13:55

hej

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2019 - 21:44

Temat wrócił. Umowa obowiązuje.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2019 - 20:18

Wrrrr, cudo

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2019 - 12:04

Nikt dokładnie nie wie, ile dają w kopercie za tą... "dzierżawę".

#16 ~Padalec~

~Padalec~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2019 - 12:47

Ktoś wogole korzysta z tej atrakcji? Iznes stulecia to raczej nie jest

#17 ~Krowa laksuje~

~Krowa laksuje~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2019 - 22:40

Nie wiem co bierzesz ale zmień źródło albo zacznij brać połowę haha

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0