Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 gregUPR

gregUPR

VIP

• Użytkownicy
  • 764 postów

Napisano 26 wrzesień 2010 - 11:40

"Kiedyś trafiali tu głównie uzależnieni od opiatów. Teraz przeważnie od heroiny czy marihuany."

Przykro mi Poranny, ale marihuana nie ma działania uzależniającego.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2010 - 13:42

Polecam też Cenacolo. Nie tylko w Medjugorje, ale i w Polsce. U nas są trzy takie domy. Informacje można znaleźć na www.nie-narkotykom.sos.pl .

#3 ~vert~

~vert~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2010 - 17:42

"Kiedyś trafiali tu głównie uzależnieni od opiatów. Teraz przeważnie od heroiny czy marihuany."

Przykro mi Poranny, ale marihuana nie ma działania uzależniającego.

Ma i to silne uzależnienie psychiczne.
"Im więcej marihuany używali badani, tym bardziej dało się zauważyć zmniejszoną powierzchnię mózgu, szczególnie hipokampy, jak również podprogowe symptomy psychotyczne i znaczący zanik pamięci."
"Pokazują one także, że u długotrwałych użytkowników utrata pamięci posunęła się o około 15 lat. Ze średnią wieku 39 lat badana grupa wykazywała zdolności pamięciowe na poziomie 55-latków." ITD.....

#4 gregUPR

gregUPR

VIP

• Użytkownicy
  • 764 postów

Napisano 26 wrzesień 2010 - 19:03

Czyli dokładnie tak samo, jak "uzależnia" telewizor. Brawo!

#5 gregUPR

gregUPR

VIP

• Użytkownicy
  • 764 postów

Napisano 26 wrzesień 2010 - 19:05

PS. Chyba zapomniałeś przeczytać swoich cytatików, bo nawet nie traktują one o uzależnieniu.

#6 ~rank~

~rank~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2018 - 09:39

Z narkomanią też można wygrać. Na Rankingu Ośrodków Terapii znajdziecie dziesiątki ofert ośrodków z rozmaitych regionów Polski i opinie pacjentów, którzy w nich przebywali. Dzięki temu łatwiej będzie Wam wybrać ośrodek. 

#7 dariusz33

dariusz33

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 18 czerwiec 2018 - 15:40

Ciekawie ilu polaków jest uzależnionych od narkotyków. Słyszałem kiedyś liczbę jednego miliona, ale chyba to jest kłamstwo.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych