Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Najlepszy weterynarz

365 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~tove~

~tove~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2009 - 12:18

Mogę polecić dr Rudobielską z czystym sumieniem. Leczyłam moje zwierzęta w Sano praktycznie od początku istnienia lecznicy ( wówczas przy Zwycięstwa oczywiście).

#22 Czytelniczka

Czytelniczka

VIP

• Użytkownicy
  • 964 postów

Napisano 12 kwiecień 2009 - 17:43

CYTAT(tove @ 9.04.2009, 13:18:19) <{POST_SNAPBACK}>
Mogę polecić dr Rudobielską z czystym sumieniem. Leczyłam moje zwierzęta w Sano praktycznie od początku istnienia lecznicy ( wówczas przy Zwycięstwa oczywiście).

Ja też słyszałam o tej wetce same superlatywy.
Wiem, że otworzyła własny gabinet przy Pietkiewicza.
Orientujesz się może, w jakich godzinach przyjmuje?
I masz może namiary na telefon/mail/link strony lecznicy?
Będę bardzo zobowiązana za wiadomość na PW.

Użytkownik Czytelniczka edytował ten post 12 kwiecień 2009 - 17:54

#23 ~lana~

~lana~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2009 - 12:52

Witam
wiec i ja podziele sie swoimi doswiadczeniami z leczeniem zwierzakow
Jako ze jestem posiadaczka zwierzat - do niedawna 5 i ze zwierzaki maja juz swoje lata i problemy zdrowotne mialam okazje poznac wielu weterynarzy.
Najbardziej bylam zadowolona z Bialegpstoczku i pani Zofii Dobrzynskiej
Duza dawka serca i wiedzy w leczeniu zwierzaka a dodam ze miala bardzo ciezki przypadek nad ktorym inni weterynarze rozkladali rece
jestem wdzieczna ze mialam okazje spotkac takiego weterynarza i z czystym sercem moge polecic go dalej

#24 ~emilawka~

~emilawka~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2009 - 06:50

CYTAT(Czytelniczka @ 12.04.2009, 18:43:34) <{POST_SNAPBACK}>
Ja też słyszałam o tej wetce same superlatywy.
Wiem, że otworzyła własny gabinet przy Pietkiewicza.
Orientujesz się może, w jakich godzinach przyjmuje?
I masz może namiary na telefon/mail/link strony lecznicy?
Będę bardzo zobowiązana za wiadomość na PW.

podam numer telefonu Dr Rudobielskiej, co do godzin można zadzwonić i dopytać
85-664-10-11

#25 Czytelniczka

Czytelniczka

VIP

• Użytkownicy
  • 964 postów

Napisano 27 kwiecień 2009 - 07:20

CYTAT(emilawka @ 27.04.2009, 07:50:34) <{POST_SNAPBACK}>
podam numer telefonu Dr Rudobielskiej, co do godzin można zadzwonić i dopytać
85-664-10-11

Wielkie dzięki!

#26 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 07 maj 2009 - 19:54

CYTAT(wilcze uroczysko @ 25.03.2009, 14:16:34) <{POST_SNAPBACK}>
Co do kompetencji: zarówno p.Gulce jak i Paniom w Sano zdażały się mylne diagnozy i niewłaściwe leczenie.
Swego czasu zjezdzilismy z naszymi malamutami wszystkie lecznice. Nie znależlismy takiej lecznicy ktorej nie mozna by było nic zarzucic.
Wybraliśmy ostatecznie lecznicę należącą do p.Wojciecha Składanka (dawniej na cyprysowej teraz na zagórnej)
Nie jest tani, ale w lecznicy jest czyściutko, nie leczy w ciemno, tylko robi najpierw badania.
Wozimy tam nasze psy juz od 6 lat.

Zgadzam się z opinią przedmowcy ,chodzę do pana Skladanka kilka lat i nie mam mu nic do zarzucenia nie udaje ,że jest wróżką tylko robi badania i na ich podstawie stawia diagnozę , więc na próżno nie szpicuje mojej suńki .Polecam ......... rolleyes.gif

#27 ~2+3~

~2+3~
  • Goście

Napisano 10 maj 2009 - 20:06

W naszym domu są 3 koty wszystkie leczą się w Zwierzaku, mimo, ze na Wesołą mamy hmmm... 1,5 minuty drogi wraz ze spakowaniem kota.
Dwa nasze ogonki długo potrzebowały specjalnej troski i tam ją odnalazły. Teraz leczy się tam 3 z naszego komanda (niestety sad.gif). Jeśli trzeba Wam operatora to tylko Pani dr Lenkiewicz ze Zwierzaka.
Kiedyś z poważnej opresji psa wyciągnął nam Pan dr Składanek (jeszcze na Cyprysowej), zaznaczyć trzeba, że było grubo po 3 nad ranem, ale wtedy chyba pracował 24h./dobę. Teraz niestety mamy do niego nie po drodze.
Wesołą gorąco odradzamy, to moloch jak fabryka z taśmą produkcyjną. Tam liczy się tylko złotówka. O kompetencjach nie ma nawet co wspominać... były jakieś może 10 lat temu - teraz patrz wyżej. Jedyny plus, że mają zawsze jakąś karmę RC na stanie w innych celach nie ma po co tam zaglądać. Najgorsze jest to, że ostatnio raczej szkodzą zwierzętom a nie im pomagają, a narodu wciąż bije tam siła... i to jest zastanawiające.
Wiemy też, że jeśli chodzi o sterylizacją to Białostoczek jest ok. innych doświadczeń z tą lecznicą nie mieliśmy, chociaż i sterylizacyjne też nie są nasze.
Kiedyś mieliśmy też do czynienia z p. Cezarym Dudźcem i jeśli się na niego gdzieś jeszcze natkniecie (zniknął nam jakoś z oczu) to radzimy szybką ewakuację.
O Canwecie nie będziemy wspominać. Nie uczęszczamy tam, ze znakomitym skutkiem, od bardzo długiego czasu i Wam z całego serca radzimy to samo.

Podsumowując każdy ma swojego faworyta jeśli chodzi o lecznicę. Najczęściej jest to miejsce gdzie pomogli jego milusińskiemu. Naszym jest Zwierzak, bo tam pomocy, czasem bardzo skomplikowanej udzielono nam bardzo wiele razy.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2009 - 14:49

Nie polecm Canwetu na zwyciestwa a w szczególnosci dr Kachniarza-blondyn w oklularach bardzo młody.Jego niewiedza i błedne diagnozy doprowadzają do smierci niewinnych zwierzat , jedyne co potrafi to podawac kroplówki i kazdy przydek to choroba okleszczowa.Omijajcie tego lekarza z daleka.

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2009 - 18:34

Zgadzam się z przedmówcą... Canwet to jedna wielka porażka. Psa mojej siostry chcieli uśpić na wejściu (był potrącony przez samochód), ale ona zaprotestowała. Pieska uratowała Pani dr z (dawnego) Sano, dożył spokojnej starości i odszedł naturalnie. Poza tym słyszałam od znajomych wiele podobnych opini. Mój piesek leczy się na wesołej, a do Canwetu nigdy go nie zawiozę.

#30 ~~asika5~~

~~asika5~~
  • Goście

Napisano 30 maj 2009 - 20:06

Dr Składanek polecam ale się ceni
Dr Rudobielska moja ulubiona weterynarz, mąż Pani dr też cudowny człowiek maja wspaniałe podejście do pacjentów

#31 ~...~

~...~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2009 - 11:29

Mimo wielu opinii można jednak wyciągnąc pewne wnioski. Ja ogranicze sie do skomentowania dwóch lecznic bo z tymi miałem do czynienia:

Na ul. Wesołej - drogo, taśmowo i nie fachowo, starczy napisac, że u mojego kota ewidentne złamanie łapy stwierdzili po 3 dniach i kilku wizytach, prześwietleniach i innych duperalach za które oczywiście musiałem za kazdym razem płacić.

Odnośnie wpisu dot. p. Gulko i jego bezinteresownej podróży do Grajewa nie będę się wypowiadał. Każdy sobie może ocenić na ile rzeczywiście takie gesty są bezinteresowne i co leży u ich podstaw. Jestem tylko ciekaw czy równie chętnie wybrałby się do Grajewa ze mną hodowcą 3 dachowców.

Zwierzak na ul. Piastowskiej - fachowo, miło a ceny adekwatne do zaangażowania weterynarzy. Polecam tu jak jedna z przedmówczyń panią Lenkiewicz chociaz z pozostałym personlem też mam tylko pozytywne doświadczenia. Byłem tam z moimi wszystkimi zwierzakami i zawsze było ok. Pani Lenkiewicz skałdała i drutowała u mojego kota twie tylne kończyny, operacja trwała 5 godzin z hakiem. "Kot wyglada i biega jak nowy albo wyprany w Perwollu" biggrin.gif, była tez kastracja, świerzb i kamienie a wszystko zakończone sukcesem.

#32 Czytelniczka

Czytelniczka

VIP

• Użytkownicy
  • 964 postów

Napisano 03 czerwiec 2009 - 14:57

Tak, to prawda. Zwierzak to lecznica, w której pracują weci z prawdziwym podejściem do zwierząt.

Natomiast Wesoła zaczęła odstawiać masówę i niestety, lepiej ja omijać.

#33 ~anulka 11~

~anulka 11~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2009 - 16:50

Janusz Gulko ul wesoła

CYTAT(maia @ 21.03.2009, 14:22:04) <{POST_SNAPBACK}>
Witam chciałam sie zapytać o lekarza weterynarii godnego polecenia, no i moze są tacy których lepiej omijac?? Boję się że weterynarz leczący mojego zwierzaka może mnie naciągać na duże koszta ... Czekam na odpowiedzi od osób które maja jakies doświadczenia w leczeniu zwierzat w różnych lecznicach. Pozdrawiam

#34 ~psiara~

~psiara~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2009 - 20:25

Witam wszystkich!
Moje doswiadczenia dotyczą lecznicy Canwet(nie polecam), lecznicy Sano(miłe lekarki,maja dobre podejście do zwierzaków, uratowały mi jedna z psinek, niestety zabrakło pomysłu na wylecznie innej przewlekłej choroby).Obecnie trafiłam na Wesołą do dr Jaroszewicza,ponoć miałam szczęście bo bardzo trudno do niego się dostać.Czy ktoś może napisać swoją opinie na temat tego weta.Pilnie poszukuję dobrego lekarza,a szczególnie diagnosty.

#35 ~mms~

~mms~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2009 - 11:05

CYTAT(psiara @ 22.06.2009, 21:25:57) <{POST_SNAPBACK}>
Witam wszystkich!
Moje doswiadczenia dotyczą lecznicy Canwet(nie polecam), lecznicy Sano(miłe lekarki,maja dobre podejście do zwierzaków, uratowały mi jedna z psinek, niestety zabrakło pomysłu na wylecznie innej przewlekłej choroby).Obecnie trafiłam na Wesołą do dr Jaroszewicza,ponoć miałam szczęście bo bardzo trudno do niego się dostać.Czy ktoś może napisać swoją opinie na temat tego weta.Pilnie poszukuję dobrego lekarza,a szczególnie diagnosty.

Ja również chodzę na Wesołą do dr Kalinowskiej, polecam - nie faszeruje niepotrzebnie zwierzat lekami. O Jaroszewiczu także słyszałam bardzo dobre opinie. Możesz jeszcze spróbować w Zwierzaku.

#36 Czytelniczka

Czytelniczka

VIP

• Użytkownicy
  • 964 postów

Napisano 23 czerwiec 2009 - 12:59

Dr Jaroszewicz jest dobrym chirurgiem, natomiast z diagnostyką gorzej, bo jakoś mało otwarty na nowości.

Zwierzak jak najbardziej - zwłaszcza dr Zaleski.

#37 ~psiara~

~psiara~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2009 - 10:45

Dziękuję bardzo na informacje!

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2009 - 19:37

Polecam - P. Karczewski Lecznica dla zwierząt
Antoniuk Fabryczny 33

Jestem bardzo zadowolona smile.gif

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2009 - 13:53

Mam kotkę, która ma kamień nazębny. Po przeczytaniu tych jakże zachęcających opinii na temat dr Rudobielskiej chciałbym się do niej wybrać. Warto? Czy oprócz psów leczy również koty? wink.gif

#40 ~Wrona~

~Wrona~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2009 - 08:13

Pani Rudobielska przyjmuje na Pietkiewicza 11 . Chodzę tam ze swoją sunią .Bardzo miła i kompetentna pani .

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych