Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Najlepszy weterynarz

363 odpowiedzi w tym temacie

#361 ~Basia~

~Basia~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2019 - 23:56

Jesli chodzi o najlepszego weterynarza w Warszawie to polecam doktora Nowickiego. Dlugo szukalam doswiadczonego ortopedy, ktory podjalby sie operacji mojego buldoga. Dopiero doktor Nowicki byl w stanie zaplanowac operacje, jak i poprawnie ją wykonac. Dzieki temu moj piesek ma sie super :)

#362 ~marcinn~

~marcinn~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 00:51

Ja od jakiegoś czasu korzystam z  Reha Wet z Piły i bardzo jestem zadowolony z ich opieki nad naszymi psami. Widać, że to weterynarze z powołania, dlatego zawsze jestem spokojny bo wiem, że nawet jak  mi psy chorują to opiekę mają tam  jak najlepszą.

#363 ~annika~

~annika~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 13:36

Ja z kolei znalazłam dobrego weterynarza w Częstochowie, mam na myśli lecznicę Vita na Kisielewskiego. Mają tam dobre podejście do zwierząt no i z cenami nie przesadzają. W grę wchodzi tam także strzyżenie, kąpiele, kąpiele lecznicze zwierzaków.

#364 ~Bree69~

~Bree69~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2019 - 18:20

Nie wiem czy istnieje lekarz weterynarii, o którym można powiedzieć, że jest najlepszy. Każdy ma wlasne doswiadczenia i opinie na temat lekarzy :) Warto miec na uwadze, ze weterynaria jest trudną dziedziną. Samo uzyskanie tytułu lekarza weterynarii jest okupione latami ciezkich studiow, nauki, a potem żmudnej pracy. Co prawda wiekszosc z nas mysli, ze ten zawód ogranicza sie do leczenia psow czy kotów, ale sa tez np. zwierzeta hodowlane.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych