Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

najlepsza karma dla kota

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Ula~

~Ula~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2017 - 18:56

Jaka jest najzdrowsza karma dla kota? czytalam kiedys na modernpet, ale nie moge znalezc artykułu

#2 ~Olek78~

~Olek78~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2017 - 13:39

Polecam Ci karmy Naturest i OBT dla kotków :) Ja jestem mega zadowolona

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2017 - 13:30

Kotku wdupiajcie "najzdrowszą" karmę a sami żryjcie glutaminian, benzoesan sodu i parówki oraz pasztety z MOMem, popijcie to wodą z kranu albo "sokiem" Costa, SMACZNEGO  :)

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2017 - 12:47

Jak wygląda "białostocka woda" z kranu mam okazje zobaczyć ,jak po zimie czyszczę i wymieniam wkłady bawełniane w nawilżaczach na grzejnikach.

To dzięki "prywatyzacji" Truskolaskiego i "rady".

#5 ~jagoda~

~jagoda~
  • Goście

Napisano 30 maj 2017 - 09:30

Karma powinna być uzupełniana suplementami, które zawierają probiotyki. Do pożywienia psów i kotów stale dodaję bioprotect. Jest to preparat, który działa osłonowo i uzupełnia mikroflorę w przewodzie pokarmowym

#6 ~lamboss~

~lamboss~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2017 - 13:11

Nie ma czegoś takiego jak najlepsza karma dla kota, ale jest jak najbardziej "najzdrowsza". Od pewnego czasu ze sklepu zoocare.pl zamawiam zdrowa karme dla mojego kotka, zajada ze smakiem i co najwazniejsze je zdrowo wiec nie ma zadnych problemow zoladkowych i wyglada dobrze! :D

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2017 - 14:59

mysz

#8 KaczkaDziwaczka

KaczkaDziwaczka

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 04 luty 2019 - 10:01

Najlepsza to taka, która posiada prosty skład -  i tyle - trochę suszonego mięska/owoców/warzyw w przystępnej dla kota formie i w zasadzie tyle... Nawet jeżeli kot uwielbia chrupki... można znaleźć takie bezzbożowe, o super składnikach. Ciekawe propozycje często naturalnych karm, czy weterynaryjnych znajdziesz tutaj https://vet-shop.pl/

- można też przedzwonić, poopowiadać o kocie, przyzwyczajeniach pokarmowych to coś doradzą, szczególnie jak kociak jest rasowy. 

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 13:18

mięso s suszonych myszy

#10 ~rosen~

~rosen~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2019 - 17:01

Mój kot dostaje karmę reico, w której skład wchodzi wysokiej jakości świeże mięso a nie jak to jest w niektórych przypadkach odpady poubojowe. Nie znajdziesz w niej konserwantów ani innych chemicznych ulepszaczy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych