Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

najlepsza karma dla kota

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Ula~

~Ula~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2017 - 18:56

Jaka jest najzdrowsza karma dla kota? czytalam kiedys na modernpet, ale nie moge znalezc artykułu

#2 ~Olek78~

~Olek78~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2017 - 13:39

Polecam Ci karmy Naturest i OBT dla kotków :) Ja jestem mega zadowolona

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2017 - 13:30

Kotku wdupiajcie "najzdrowszą" karmę a sami żryjcie glutaminian, benzoesan sodu i parówki oraz pasztety z MOMem, popijcie to wodą z kranu albo "sokiem" Costa, SMACZNEGO  :)

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2017 - 12:47

Jak wygląda "białostocka woda" z kranu mam okazje zobaczyć ,jak po zimie czyszczę i wymieniam wkłady bawełniane w nawilżaczach na grzejnikach.

To dzięki "prywatyzacji" Truskolaskiego i "rady".

#5 ~jagoda~

~jagoda~
  • Goście

Napisano 30 maj 2017 - 09:30

Karma powinna być uzupełniana suplementami, które zawierają probiotyki. Do pożywienia psów i kotów stale dodaję bioprotect. Jest to preparat, który działa osłonowo i uzupełnia mikroflorę w przewodzie pokarmowym

#6 ~lamboss~

~lamboss~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2017 - 13:11

Nie ma czegoś takiego jak najlepsza karma dla kota, ale jest jak najbardziej "najzdrowsza". Od pewnego czasu ze sklepu zoocare.pl zamawiam zdrowa karme dla mojego kotka, zajada ze smakiem i co najwazniejsze je zdrowo wiec nie ma zadnych problemow zoladkowych i wyglada dobrze! :D

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2017 - 14:59

mysz

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 13:18

mięso s suszonych myszy

#9 ~rosen~

~rosen~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2019 - 17:01

Mój kot dostaje karmę reico, w której skład wchodzi wysokiej jakości świeże mięso a nie jak to jest w niektórych przypadkach odpady poubojowe. Nie znajdziesz w niej konserwantów ani innych chemicznych ulepszaczy.

#10 ~malejka~

~malejka~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2019 - 14:17

bardzo dobrą karmę nam znajomy hodowca main coonów polecił - kanadyjską karmę 1st Choice. Super składniki, dużo mięsa, dobrze zbilansowana karma.Sierść ma nasz kociak po niej super, nie uczula go, wpływa dobrze na układ moczowy. My podajmy ta

1st Choice Cat Sensitive Skin &Coat z jagnięciną i śledziem

#11 ~handlarzKotami~

~handlarzKotami~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 17:35

A mój po tej karmie obes.rał całe ściany no i co zrobisz.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych