Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Nagranie czy protokół?

• Zamknięty Temat jest zamknięty
965 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 październik 2008 - 19:26

Dla niecierpliwych:
Wniosek(interpelacja) został złożony a oto dowód:
http://www.wrzuta.pl...pelacja_radnego

Nie wiadomo tylko, czy Starosta pozwoli przewodniczącemu, aby wprowadził ten punkt do porządku obrad następnej sesji.

#42 ~zeppelin~

~zeppelin~
  • Goście

Napisano 24 październik 2008 - 19:27

i co ?
jest już do wglądu protokół ostatniej sesji?

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 październik 2008 - 19:35

i co ?
jest już do wglądu protokół ostatniej sesji?

Nic mi też nie wiadomo. Widać nie, bo gdyby był, to Administrator zrobi wszystko, aby pojawił się jak najszybciej.Bardzo na to licze.

#44 ~Administrator~

~Administrator~
  • Goście

Napisano 24 październik 2008 - 20:15

Czekam z niecierpliwością na protokół.Jeśli będą jakieś nieścisłości porównamy je na forum

#45 ~Sokólszczanin~

~Sokólszczanin~
  • Goście

Napisano 24 październik 2008 - 20:48

Kiedy skończycie ten brazylijski serial?

Czy czasem nie pochodzisz z Krynek, bo mówisz tamtejszym akcentem?

#46 ~Administrator~

~Administrator~
  • Goście

Napisano 24 październik 2008 - 21:19

Gdybyś śledziła wątek, to wiedziałabyś ,że skończy się z chwilą,kiedy protokoły bedą rzeczywistym zapisem sesji,lub( tak jak to mam miejsce w Miejskiej Radzie) będzie zapis audio sesji.

PS . A myślałem,że jesteś spod Olmąt a nie z pod. Pozdrawiam

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 październik 2008 - 21:53

a ja mam nadzieję, że to najwyżej dziesiąty z pięciuset odcinków

#48 ~sympatyk 007~

~sympatyk 007~
  • Goście

Napisano 25 październik 2008 - 06:04

Mam nadzieję, że nie tak szybko. Zabawna historia, a w razie potrzeby, to agent 007 na pewno wytrzaśnie nawet spod ziemi następne odcinki.

#49 ~nowy~

~nowy~
  • Goście

Napisano 25 październik 2008 - 12:56

Pani już ładnie podziękujemy, bo na naszym forum chamstwo likwidujemy.

#50 ~Kierownik~

~Kierownik~
  • Goście

Napisano 25 październik 2008 - 14:34

Gdybyś śledziła wątek, to wiedziałabyś ,że skończy się z chwilą,kiedy protokoły bedą rzeczywistym zapisem sesji,lub( tak jak to mam miejsce w Miejskiej Radzie) będzie zapis audio sesji.

PS . A myślałem,że jesteś spod Olmąt a nie z pod. Pozdrawiam

Administratorze - mała errata. To o czym mówisz, to już historia. Słowa Prezesa są jasne jak słońce: "Mieszkańcy chcą nagrań, to będą je mieli, jedno w jedno od następnej sesji". ... Czytaj wrześniowej i dalej: "Najważniejsze, to być uczciwym i rzetelnym wobec obywateli".

#51 ~Administrator~

~Administrator~
  • Goście

Napisano 27 październik 2008 - 06:21

Administratorze - mała errata. To o czym mówisz, to już historia. Słowa Prezesa są jasne jak słońce: "Mieszkańcy chcą nagrań, to będą je mieli, jedno w jedno od następnej sesji". ... Czytaj wrześniowej i dalej: "Najważniejsze, to być uczciwym i rzetelnym wobec obywateli".

Cóż więc mam zrobić? Słowa dotrzymać...

#52 ~nowy~

~nowy~
  • Goście

Napisano 27 październik 2008 - 16:18

Pani już ładnie podziękujemy, bo na naszym forum chamstwo likwidujemy.

Widzieliście! Wystarczyło zareagować i Lillianna zabrała swoje manatki. Po prostu rozpłynęła sie w powietrzu.Zachęcam do wspólnej walki z chamstwem na forum. Razem możemy wiele moi przyjaciele. Hej :rolleyes:

#53 ~dyktafon~

~dyktafon~
  • Goście

Napisano 27 październik 2008 - 19:01

Cóż więc mam zrobić? Słowa dotrzymać...

Gadać to Ty możesz. Wyciełeś ze mnie tylko jedną interpelację, a resztę nagrania w szafie trzymasz. Puść mnie wreszcie całego w eter.

#54 Twoje sumienie

Twoje sumienie

aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 189 postów

Napisano 27 październik 2008 - 20:25

Widzieliście! Wystarczyło zareagować i Lillianna zabrała swoje manatki. Po prostu rozpłynęła sie w powietrzu.Zachęcam do wspólnej walki z chamstwem na forum. Razem możemy wiele moi przyjaciele. Hej :rolleyes:

Jaka jest twoja definicja chamstwa -slachcicu spod Sokolki? A tak bez rozpisywania się co do twego komentarza- spójrz na obrazek obok -on mówi za mnie!

#55 ~alex~

~alex~
  • Goście

Napisano 27 październik 2008 - 21:48

Czy czasem nie pochodzisz z Krynek, bo mówisz tamtejszym akcentem?

A jakim to akcentem mówią Krynki?Coś ci się nie podoba?

#56 ~urzędnik~

~urzędnik~
  • Goście

Napisano 28 październik 2008 - 12:11

A jakim to akcentem mówią Krynki?Coś ci się nie podoba?

Porozmawiaj choć chwilę z całą "śmietanką" starostwa a na pewno wyczujesz podobieństwo w akcencie. Wyjątek stanowi Cecylia.

#57 ~alex~

~alex~
  • Goście

Napisano 28 październik 2008 - 20:16

Porozmawiaj choć chwilę z całą "śmietanką" starostwa a na pewno wyczujesz podobieństwo w akcencie. Wyjątek stanowi Cecylia.

Jasne.Cecylia nie jest z Krynek.

#58 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 28 październik 2008 - 22:01

Czekam z niecierpliwością na protokół.Jeśli będą jakieś nieścisłości porównamy je na forum

Ponoć już jest wyłożony do wglądu ale tylko w Starostwie i trzeba napisać podanie aby go przejrzeć.Czy nie mogą tego protokołu zamieścić w internecie? Przecież i tak jest to już jawny dokument.Nie musiałbym wychodzić z domu, aby go przeczytać.

#59 ~Maria~

~Maria~
  • Goście

Napisano 29 październik 2008 - 17:42

Wybacz, ale nie mogę się z Tobą zgodzić, bo dla mojego męża istnieją dwie prawdy, a ja ufam mężowi bezgranicznie. Mąż mi ciągle powtarza, że:
1) tak naprawdę, to większość radnych powiatowych nie ma nic przeciwko nagrywaniu sesji,
2) ale naprawdę nie chcą wyłamać się z "układu".

Ale jak tak patrzę z boku, to nikt nie powinien sie bać wyłamania. W normalnej radzie, gdzie jest opozycja, po wyłamaniu się na jego miejsce wchodzi ktoś z opozycji. A skąd oni wezmą ludzi na swoje stołki, przecież nie ma opozycji. Nie wezmą przecież jakiegoś Kowalskiego z ulicy na miejsce mojego, bo znowu będzie go musiał starosta przez 6 lat szkolić. Oj, dzisiaj wieczorem przekonam go do tego. Butelka wina, przeźroczysta haleczka i .... siup do łóżeczka.

No i jak było, czy podziałało? Ciekawa jestem co się jemu najbardziej podobało?Może ja też spróbuję.

#60 ~Kierownik~

~Kierownik~
  • Goście

Napisano 30 październik 2008 - 16:43

007 - czy wiesz, po co Preses ściagnął Ciebie z Grecji? Masz zadanie specjalne. Słyszałeś, że w środę robimy akcję 'Pod sokólskim Arsenałem". Jest to dla Ciebie zadanie priorytetowe. Robią obstawę, osobistą kontrolę, aby nikt porządany nie dostał się na obrady ze sprzętem nagrywającym. Będzie stan pierwszej gotowości, ale nie wyobrażam sobie, że ktoś zdoła Ciebie powstrzymać. Sesja będzie wyjątkowa, tłumy ponoć walą na obrady, bo może to być przełom w 10 letniej historii. Co sie nie robi, aby mieszkańcy powiatu byli wreszcie należycie traktowani. Przecież obywatele mają prawo do prawdy. Helikopter już rozgrzewa silniki, tutaj masz dyktafon najwyższej jakości, bo ludzie pracując chcą wiedzieć na kogo głosowali i czy przypadkiem radnym głosu po tych dwóch latach nie odebrało. W Arsenale mamy kilku swoich ludzi, ale na Ciebie liczymynajbardziej. Choćbyś miał wejść przez komin, przemycisz dyktafon. Pamiętej środa godz. 13.00 jesteś w środku. Jeśli nie masz więcej pytań to powodzenia.
I jeszcze jedno, żebyś się nie rzucał za bardzo w oczy to przypudruj sobie trochę twarz, bo u nas zima idzie, a Ty spaliłeś sie w tej Grecji na czekoladę.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych