Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Nagranie czy protokół?

• Zamknięty Temat jest zamknięty
965 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Administrator~

~Administrator~
  • Goście

Napisano 22 październik 2008 - 06:39

O G Ł O S Z E N I E !!!

Z przykrością zawiadamiamy, że nagranie z XIX sesji Rady Powiatu z dnia 27.08.2008 nie zostanie (wbrew ogólnym oczekiwaniom) zamieszczone na naszym portalu.
Przyznajemy się, że uchybienie to nastąpiło z naszej winy, gdyż nie sporządziliśmy kopii dostarczonego do nas nagrania, które przez przypadek zostało uszkodzone.
Jeszcze raz Wszystkich oczekujących na to nagranie przepraszamy.

Administrator

#22 ~wyborcy z Hamburga~

~wyborcy z Hamburga~
  • Goście

Napisano 22 październik 2008 - 06:43

CHAŃBA !

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 październik 2008 - 06:46

Jestem zawiedziony

#24 ~ANDY~

~ANDY~
  • Goście

Napisano 22 październik 2008 - 07:32

Jestem zawiedziony

ja też

#25 ~milkmeni~

~milkmeni~
  • Goście

Napisano 22 październik 2008 - 07:47

O G Ł O S Z E N I E !!!

Z przykrością zawiadamiamy, że nagranie z XIX sesji Rady Powiatu z dnia 27.08.2008 nie zostanie (wbrew ogólnym oczekiwaniom) zamieszczone na naszym portalu.
Przyznajemy się, że uchybienie to nastąpiło z naszej winy, gdyż nie sporządziliśmy kopii dostarczonego do nas nagrania, które przez przypadek zostało uszkodzone.
Jeszcze raz Wszystkich oczekujących na to nagranie przepraszamy.

Administrator

Administratorze!
Jesteśmy bardzo zawiedzeni i w następny piątek Ciebie taczką wywieziemy. A tymczasem jutro - STRAJK OSTRZEGAWCZY.
Brak dostaw: mleka, serów i jogurtów do wszystkich sokólskich sklepów. Nie warto chyba zaczynać z prostymi ludźmi, bo musisz pamiętać do czego zdolny jest głodny lud.

#26 ~radni~

~radni~
  • Goście

Napisano 22 październik 2008 - 08:31

A co w Starostwie jeszcze nie ma nagrań? To niewiarygodne! Niby błacha sprawa, a tak ważna. Zobaczcie na naszą radę. Nie ma sesji, aby radni opozycyjni nas nie atakowali. Zadają dla naszych burmistrzów po 40 pytań i mądrych i głupich. Pomimo tego jak się nasz burmistrz poci przy odpowiadaniu, to nie protestuje. Przecież teoretycznie mógłby nam tylko rzec słowo, a byśmy przegłosowali uchwałę znoszącą nagrywanie.
Radni powiatowi - pójdźcie też naszym śladem.

#27 ~Administrator~

~Administrator~
  • Goście

Napisano 22 październik 2008 - 09:16

Coś się jednak uchowało. Nie wszystko uległo skasowaniu.
Jeśli jest taka potrzeba spróbuję coś udostępnić szerszemu ogółowi.
Pozdrawiam wszystkich czytających

#28 ~Administrator~

~Administrator~
  • Goście

Napisano 22 październik 2008 - 11:39

Coś się jednak uchowało. Nie wszystko uległo skasowaniu.
Jeśli jest taka potrzeba spróbuję coś udostępnić szerszemu ogółowi.
Pozdrawiam wszystkich czytających

(godzinę później)
O ch*** ra znowu nawaliłem, nawet tych pozostałości nagrań nie odbiłem. Już jestem u szefa skończony. O 12.00 wezwał mnie na pilną naradę. Tak naprawdę, to stary sprzęt nawalił, nie człowiek. Poproszę go o zakup nowego komputera. Może da mi szansę...

#29 ~przeciek z narady~

~przeciek z narady~
  • Goście

Napisano 22 październik 2008 - 11:42

Protokół z tajnej narady zarządu
…………………….
Prezes: Panowie, sprawa jest poważna. Przed godziną zameldowano mi, że tracimy klientów, bo nie wywiązujemy się ze swoich obietnic. Czy przeglądaliście Forum Porannego? Skala protestów się rozszerza, może nawet dojść do buntu lokalnego naszych klientów. Administratorze, czekam na wyjaśnienia.
Administrator: Przyznaję zawaliłem, drugiej kopii nagrania sesji nie zrobiłem.
Prezes: Kierowniku, zadanie priorytetowe. Należy zrobić wszystko, żeby ta sytuacja się już nigdy nie powtórzyła. Proszę powołać nowy zespół do pilotowania tej sprawy. Pan osobiście będzie za nią odpowiedzialny. Wynająć ludzi i rzetelnie podchodzić do sprawy. O koszty się nie martwcie, wszystko pokryjemy, bo trzeba pokazać, że słowa dotrzymujemy. Klient najważniejszy i klient nasz pan. Mieszkańcy chcą nagrań, to będą je mieli, jedno w jedno od następnej sesji. Natychmiast proszę wezwać 007 , niech jutro się u mnie stawi.
Kierownik: Ale jak to?. Przecież w nagrodę za ostatnie zadanie, wysłał go Pan wczoraj z Orkiestrą Wojska Polskiego do Grecji na wylegiwanie.
Prezes: Wysłać samolot służbowy. Powiedzieć mu, że zadanie jest na jego głowę. Wszystkie inne sprawy są mniej priorytetowe. W nagrodę za to zadanie, po dostarczeniu dla nas nagrań z każdej sesji, między sesjami będzie mógł pojeździć moimi „czterema kółkami”.
Kierownik: Nie pamięta Pan Prezes, że jednym samolotem poleciał Kierownik Marketingu do Brukseli na szczyt czołowych operatorów europejskich, a pilot drugiego samolotu zachorował.
Prezes: WYCZARTEROWAĆ! Najważniejsze, to być uczciwym i rzetelnym wobec obywateli. Nie możemy dopuścić do następnej klapy. W przeciwnym razie będziemy jeździć na szczyt G3 Grenlandii, Konga i Mozambiku. Administratorze – jakie wnioski?
Administrator: Nagrania z sesji wrześniowej są pilnie strzeżone.
Prezes: Czy są jakieś pytania?
Jeśli nie to żegnam. Chwileczkę! Jeśli zawalicie, to wylecicie na zbity pysk i już dzisiaj możecie zarejestrować się w Urzędzie Pracy.
…………………………..

/ tajniak /

#30 ~z Zielonego~

~z Zielonego~
  • Goście

Napisano 22 październik 2008 - 17:49

Całe Zielone czeka na nagrania.
Kto jeszcze popiera proszę się wpisywać.

#31 ~Administrator~

~Administrator~
  • Goście

Napisano 22 październik 2008 - 18:14

Dla niecierpliwych:
Wniosek(interpelacja) został złożony a oto dowód:
http://www.wrzuta.pl...pelacja_radnego

#32 ~7~

~7~
  • Goście

Napisano 22 październik 2008 - 18:29

Dla niecierpliwych:

Do Administratora, do Administratora - odbiór
Tu 007 - melduję, że próba generalna powiodła się. Bez odbioru

#33 ~sokólszczanin~

~sokólszczanin~
  • Goście

Napisano 22 październik 2008 - 20:31

Dla niecierpliwych:

Nawet dobra jakość. Rozumiem, ze to nagranie z wrześniowej sesji, a kiedy protokół? Bo jeszcze na BIP-ie starostwa się nie pojawił.

#34 ~życzliwy kibic~

~życzliwy kibic~
  • Goście

Napisano 22 październik 2008 - 21:47

„Administratorze” przyznam, że dopiero od paru dni zaglądam na forum. Wcześniej o tym, że takie forum istnieje, po prostu nie wiedziałem i wiele osób chyba nadal o tym nie wie. Jednak muszę przyznać, że podziwiam Wasz zespół za to co robicie. Podjęliście się rozbicia trudnego „betonu” i robicie to z wielką kulturą, klasą i humorem, pomimo że trudno jest w dzisiejszych czasach o uśmiech na twarzy. Będę Wam kibicował do końca, życzę powodzenia.

#35 ~urzędnik~

~urzędnik~
  • Goście

Napisano 23 październik 2008 - 13:47

Nawet dobra jakość. Rozumiem, ze to nagranie z wrześniowej sesji, a kiedy protokół? Bo jeszcze na BIP-ie starostwa się nie pojawił.

I się nie pojawi dopóki Rada Powiatu nie przyjmie tego protokołu na początku następnej sesji. Tak więc praktycznie zaraz po zakończeniu nastepnej sesji (najprawdopodobniej w ostatni piątek października) protokół z sesji wrześniowej powinien pojawić się na stronach Biuletynu Informacji Publicznej Starostwa. Na 7 dni przed każdą sesją protokół jest zawsze wyłożony do wglądu w Starostwie. Można się z nim zapoznać, a radni mogą na sesji wnieść do niego uwagi. Na początku każdej sesji głosują oni nad wszystkimi poprawkami i jego przyjęciem.

#36 ~Marian~

~Marian~
  • Goście

Napisano 23 październik 2008 - 16:40

Wspaniała lektura, która jest dobrą odtrutką na tą bezpardonową walkę opozycji z koalicją na innych tematach.

#37 ~żona radnego~

~żona radnego~
  • Goście

Napisano 23 październik 2008 - 18:50

Starosta ma rację.Prawdy są trzy:prawda,święta prawda i g***o prawda.Pozdro:}

Wybacz, ale nie mogę się z Tobą zgodzić, bo dla mojego męża istnieją dwie prawdy, a ja ufam mężowi bezgranicznie. Mąż mi ciągle powtarza, że:
1) tak naprawdę, to większość radnych powiatowych nie ma nic przeciwko nagrywaniu sesji,
2) ale naprawdę nie chcą wyłamać się z "układu".

Ale jak tak patrzę z boku, to nikt nie powinien sie bać wyłamania. W normalnej radzie, gdzie jest opozycja, po wyłamaniu się na jego miejsce wchodzi ktoś z opozycji. A skąd oni wezmą ludzi na swoje stołki, przecież nie ma opozycji. Nie wezmą przecież jakiegoś Kowalskiego z ulicy na miejsce mojego, bo znowu będzie go musiał starosta przez 6 lat szkolić. Oj, dzisiaj wieczorem przekonam go do tego. Butelka wina, przeźroczysta haleczka i .... siup do łóżeczka.

#38 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 23 październik 2008 - 20:43

Dla niecierpliwych:

Trafne uzasadnienia korzyści płynących z nagrywania sesji, a punkt 3 - nagranie będzie niepodważalnym argumentem dla całej Rady, aby nikt nie mógł już nigdy komuś zarzucić, że protokół jest niezgodny z prawdą, jest w tym wypadku chyba zasadniczy. Przecież cały problem leży ponoć w tym, że na sesji zarzucają Hołowni, że on coś powiedział lub czegoś nie powiedział i że wciska im kit. Jak będzie nagranie, to Hołownia nie będzie mógł im niczego wcisnąć i wice wersa. A chyba o to chodzi. Więc nie rozumien dlaczego sie tych nagran tak boją.

#39 ~many~

~many~
  • Goście

Napisano 23 październik 2008 - 22:06

Protokół z tajnej narady zarządu
…………………….
Prezes: Panowie, sprawa jest poważna. Przed godziną zameldowano mi, że tracimy klientów, bo nie wywiązujemy się ze swoich obietnic. Czy przeglądaliście Forum Porannego? Skala protestów się rozszerza, może nawet dojść do buntu lokalnego naszych klientów. Administratorze, czekam na wyjaśnienia.
Administrator: Przyznaję zawaliłem, drugiej kopii nagrania sesji nie zrobiłem.
Prezes: Kierowniku, zadanie priorytetowe. Należy zrobić wszystko, żeby ta sytuacja się już nigdy nie powtórzyła. Proszę powołać nowy zespół do pilotowania tej sprawy. Pan osobiście będzie za nią odpowiedzialny. Wynająć ludzi i rzetelnie podchodzić do sprawy. O koszty się nie martwcie, wszystko pokryjemy, bo trzeba pokazać, że słowa dotrzymujemy. Klient najważniejszy i klient nasz pan. Mieszkańcy chcą nagrań, to będą je mieli, jedno w jedno od następnej sesji. Natychmiast proszę wezwać 007 , niech jutro się u mnie stawi.
Kierownik: Ale jak to?. Przecież w nagrodę za ostatnie zadanie, wysłał go Pan wczoraj z Orkiestrą Wojska Polskiego do Grecji na wylegiwanie.
Prezes: Wysłać samolot służbowy. Powiedzieć mu, że zadanie jest na jego głowę. Wszystkie inne sprawy są mniej priorytetowe. W nagrodę za to zadanie, po dostarczeniu dla nas nagrań z każdej sesji, między sesjami będzie mógł pojeździć moimi „czterema kółkami”.
Kierownik: Nie pamięta Pan Prezes, że jednym samolotem poleciał Kierownik Marketingu do Brukseli na szczyt czołowych operatorów europejskich, a pilot drugiego samolotu zachorował.
Prezes: WYCZARTEROWAĆ! Najważniejsze, to być uczciwym i rzetelnym wobec obywateli. Nie możemy dopuścić do następnej klapy. W przeciwnym razie będziemy jeździć na szczyt G3 Grenlandii, Konga i Mozambiku. Administratorze – jakie wnioski?
Administrator: Nagrania z sesji wrześniowej są pilnie strzeżone.
Prezes: Czy są jakieś pytania?
Jeśli nie to żegnam. Chwileczkę! Jeśli zawalicie, to wylecicie na zbity pysk i już dzisiaj możecie zarejestrować się w Urzędzie Pracy.
…………………………..

/ tajniak /

administratorze i kierowniku ale macie przechlapane z takim prezesem

#40 ~Z Białostockiej~

~Z Białostockiej~
  • Goście

Napisano 24 październik 2008 - 15:27

Całe Zielone czeka na nagrania.
Kto jeszcze popiera proszę się wpisywać.

Popieramy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych