Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Nagranie czy protokół?

• Zamknięty Temat jest zamknięty
965 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Administrator~

~Administrator~
  • Goście

Napisano 16 październik 2008 - 18:23

Protokół z XIX sesji Rady Powiatu z dnia:27-08-2008 r.
http://sp-sokolka.pb...ormacja&id=1724

#2 ~mieszkaniec S.~

~mieszkaniec S.~
  • Goście

Napisano 16 październik 2008 - 18:34

a kiedy nagranie do porównania?

Ps. Zaczyna robić się ciekawie

#3 ~Administrator~

~Administrator~
  • Goście

Napisano 16 październik 2008 - 20:14

a kiedy nagranie do porównania?

Ps. Zaczyna robić się ciekawie

Mamy chwilowe usterki techniczne. Przepraszamy i prosimy o cierpliwość.

#4 ~OBURZONY~

~OBURZONY~
  • Goście

Napisano 16 październik 2008 - 22:08

Mamy chwilowe usterki techniczne. Przepraszamy i prosimy o cierpliwość.

Zdecydowanie nagranie i w dodatku VIDEO.

#5 ~Nauczyciel~

~Nauczyciel~
  • Goście

Napisano 18 październik 2008 - 19:56

Zdecydowanie nagranie i w dodatku VIDEO.

Nagrywanie audio będzie bardziej wiarygodne. Jeśli radni chcą być też wiarygodni, to nie powinni sie sprzeciwiać nagrywaniu.

#6 ~żona radnego~

~żona radnego~
  • Goście

Napisano 19 październik 2008 - 10:38

BŁAGAM !!! NIE NAGRYWAJCIE SESJI POWIATOWYCH. Jak ja będę mogła wyjść na ulicę i sąsiadom spojrzeć w oczy. Dzisiaj rano na Mszy Świętej już miałam wrażenie, że wszyscy w koło na mnie z byka patrzą. Czyżby też czytali forum porannego???
W protokołach to przynajmniej nie jest podane ile trwa przerwa na kawę. Z nagrań każdy zrozumie, że przerwa trwa dłużej niż dyskusje nad wszystkimi uchwałami razem wzęte. Przynajmniej jeszcze przez dwa lata mąż pobierze dietę, a 1300 zł na drodze nie leży. Zaoszczędzam również czasem na obiedzie, bo jak mój kochany po sesji przyjedzie to obiadu jeść nie chce. Ponoć wyśmienite pączki.

#7 ~zeppelin~

~zeppelin~
  • Goście

Napisano 19 październik 2008 - 10:42

Sądząc po nagonce jaka się zrobiła na forum, to nie zostaje im nic innego ,jak tylko zgodzić się na nagrywanie i publikowanie na stronach starostwa nagrań z sesji ,tak jak ma to miejsce w przypadku posiedzeń Rady Miejskiej

#8 ~nowy~

~nowy~
  • Goście

Napisano 19 październik 2008 - 11:29

Sądząc po nagonce jaka się zrobiła na forum, to nie zostaje im nic innego ,jak tylko zgodzić się na nagrywanie i publikowanie na stronach starostwa nagrań z sesji ,tak jak ma to miejsce w przypadku posiedzeń Rady Miejskiej

Jak nie wpuścisz "baby" drzwiami, to wejdzie oknami. Przecież jak nie oni, to ktoś inny umieści nagranie w internecie. Piszą, że już krąży kilka kopii.

#9 ~poeta~

~poeta~
  • Goście

Napisano 19 październik 2008 - 13:53

"Batalia o prawdę"

Wersja audio, wersja audio,
Nie uciekną nam cwaniacy.
Choćby nie wiem co się stało,
Posłuchamy w interenecie.

Gdy Hołownia sam nie zdoła,
Pomożemy, pomożemy.
Każdą wersję z Waszych sesji,
W internecie zamieścimy.

#10 ~prawnik~

~prawnik~
  • Goście

Napisano 19 październik 2008 - 14:43

"Batalia o prawdę"

Pomożemy, pomożemy.
W internecie zamieścimy.

Widać, że masz talent.. Tak trzymać. Czekamy na więcej wierszy.
Chciałbym jednak zauważyć, że nagranie audio czy video nie zastąpi protokołu.

#11 ~nowy~

~nowy~
  • Goście

Napisano 20 październik 2008 - 15:14

"Batalia o prawdę"

Pomożemy, pomożemy.
W internecie zamieścimy.

„Batalia o prawdę” – ładnie brzmi. A może Ty mi wytłumaczysz, ile faktycznie jest prawd, bo po sesji wrześniowej całkowicie zgłupiałem. Starosta z radnym Jarosławem Hołownią kłócili się ile jest prawd i nie doszli do porozumienia. Hołownia twierdził, że prawda jest jedna, a Starosta, że prawdy są trzy. Do tej pory też myślałem, że prawda jest tylko jedna, ale Starosta piastujący takie stanowisko, to chyba lepiej wie.

#12 ~alex~

~alex~
  • Goście

Napisano 20 październik 2008 - 16:51

„Batalia o prawdę” – ładnie brzmi. A może Ty mi wytłumaczysz, ile faktycznie jest prawd, bo po sesji wrześniowej całkowicie zgłupiałem. Starosta z radnym Jarosławem Hołownią kłócili się ile jest prawd i nie doszli do porozumienia. Hołownia twierdził, że prawda jest jedna, a Starosta, że prawdy są trzy. Do tej pory też myślałem, że prawda jest tylko jedna, ale Starosta piastujący takie stanowisko, to chyba lepiej wie.

Starosta ma rację.Prawdy są trzy:prawda,święta prawda i g***o prawda.Pozdro:}

#13 ~Andy~

~Andy~
  • Goście

Napisano 20 październik 2008 - 18:25

Starosta ma rację.Prawdy są trzy:prawda,święta prawda i g***o prawda.Pozdro:}

To co mówisz to bardzo ciekawe. Ale czy nie uwazasz, że to co najmniej nie poważne, aby dyskutować na sesjach o takich głupotach, gdy są wazniejsze sprawy do rozwiązania jak np. inwestycje drogowe? Przecież praktycznie z drogami powiatowymi to stoimy od kilku lat w miejscu.
PS Która z tych trzech prawd jest Ci najbliższa?

#14 ~Andy~

~Andy~
  • Goście

Napisano 20 październik 2008 - 18:59

To co mówisz to bardzo ciekawe. Ale czy nie uwazasz, że to co najmniej nie poważne, aby dyskutować na sesjach o takich głupotach, gdy są wazniejsze sprawy do rozwiązania jak np. inwestycje drogowe? Przecież praktycznie z drogami powiatowymi to stoimy od kilku lat w miejscu.

Co się stało, że Ci mowę odebrało?

#15 ~zeppelin~

~zeppelin~
  • Goście

Napisano 20 październik 2008 - 19:37

Pewnie,że są ważniejsze sprawy .
Już o nich myślą w starostwie.
Jak nas poinformował jeden z forumowiczów o nicku ~pracownik, priorytetową sprawą jest teraz zdobycie certyfikatu ISO( zobacz ile to kosztowało Gminę)
A Tz tu wyjeżdżasz z jakimiś inwestycjami drogowymi.
Poczytaj wcześniejsze wątki a zobaczysz,że w założeniach długoterminowych czeka nas kolejny cud na miarę Irlandi.

Gorąco pozdrawiam

#16 ~alex~

~alex~
  • Goście

Napisano 20 październik 2008 - 21:18

Co się stało, że Ci mowę odebrało?

Mowy mi nie odebrało drogi Andy.Po prostu nie było mnie na kompie,bo mam też inne obowiązki.Pytasz o moje zdanie w sprawie tych moich prawd...Dla mnie oczywiście najważniejsza jest święta prawda,ale dla tych waszych notable...myslę,że ta trzecia prawda.Pozdro:)do jutra. PS.Lubię czytać te Wasze posty,Czytam je codziennie jak nowy rozdział książki.Nawet śledzę losy niektórych bohaterów.

#17 ~Andy~

~Andy~
  • Goście

Napisano 20 październik 2008 - 21:54

Mowy mi nie odebrało drogi Andy.Po prostu nie było mnie na kompie,bo mam też inne obowiązki.Pytasz o moje zdanie w sprawie tych moich prawd...Dla mnie oczywiście najważniejsza jest święta prawda,ale dla tych waszych notable...myslę,że ta trzecia prawda.Pozdro:)do jutra. PS.Lubię czytać te Wasze posty,Czytam je codziennie jak nowy rozdział książki.Nawet śledzę losy niektórych bohaterów.

Sorry jeśli uraziłem. Tylko nie przepracowuj sie zbyt mocno. Hej :)

#18 ~alex~

~alex~
  • Goście

Napisano 21 październik 2008 - 16:48

Sorry jeśli uraziłem. Tylko nie przepracowuj sie zbyt mocno. Hej :)

Nie ma problemu,głupstwo.Lepiej popiszcie o starostwie.Lubię sobie poczytać.Pozdro:)

#19 ~nauczyciel~

~nauczyciel~
  • Goście

Napisano 21 październik 2008 - 19:07

Administratorze, ile jeszcze możemy czekac na to nagranie!!!
Protokół jest, ale nie wiem czy dobry, bo godziny i dni sesji tak dopasowują, że nie mam możliwości się wyrwać ze szkoły. Jeszcze poczekam kilka dni, jeśli nie ukaże sie nagranie audio lub video w sieci do niedzieli, to rozwiążę z Wami umowę.

#20 ~mocherowy beret~

~mocherowy beret~
  • Goście

Napisano 21 październik 2008 - 20:51

Babcia 70 - letnia:

- Wnuuczko! Wnuuczko! Poodaj mi okulary, bo nie widzę klawiszy w moim komputerze.
(po pewnym czasie)
- Ooo, mogę teraz napisać do moich starszych koleżanek.

Kochani!
Słucham, słucham i uszom nie wierzę, bo tyle podpisów jemu zebrałam. W radiu dzisiaj powiedzieli, żeby za dwa lata na radnego Hołownię nie głosować, bo trzeba naszego Starostę od nieszczęścia ratować. Ponoć, gdy tylko Hołownia rękę podnosi by zadać pytanie, to Starostę już drgawki biorą i dziwne jąkanie.
Miałam też dzisiaj telefon z odległej gminy Powiatu Sokólskiego słynnej z ronda dziwnego i ponoć największego. Błagały mnie siostry, aby coś w tej kwestii zrobić, bo ich rodzina chce jeszcze dwie kadencje rządzić.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych