Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

27 odpowiedzi w tym temacie

#21 moneymaker913

moneymaker913

praktykant

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 29 kwiecień 2013 - 11:00

Dobra dieta i dużo ruchu to podstawa, żeby dobrze wygladac. Tu macie podstawowa wiedzę na temat diety i dobrego odżywiania http://www.lifestyle...,1-23307-1.html

#22 ~HotDog~

~HotDog~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2013 - 18:22

Nie wpier.dalać tyle hamburgerów

#23 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2013 - 20:21

No niestety ładna figura w większości przypadkach wymaga wielkiego wysiłku. Ja schudłam sporo na diecie cambridge a potem zaczęłam ćwiczenia. A6W  i jazda na orbitreku. Efekt jest super!!!

#24 ~koneser kobiecego ciała~

~koneser kobiecego ciała~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2013 - 23:07

dziewczyny nie róbcie niczego na siłe srynki,kwasy,apetite goodbaye,pamiętajcie każda z was ma coś w sobie naturalnego co dla kaźdego odpowie i to pokocha

#25 ~beataa~

~beataa~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2014 - 09:48

ruch, dieta no i może jakieś suplementy :) zawsze pomogą, jakieś spalacze czy coś :) oczywiście w granicach rozsądku i po konsultacji lekarza :) ja tak schudłam 13 kg i teraz czuję się dużo dużo lepiej, a na siłownie dalej chodze, żeby jeszcze bardziej uwidocznić mięśnie. Nie ma nic złego w lekko umięśnionej kobiecie :) przerzuciłam się na inne suplementy i czuję się świetnie. I wbrew pozorom wcale takie życie nei jest drogie. Suplementy kupuje na supplements-center.com, zakupy w sklepach ze zdrową żywnością. Ale jak się odliczy gazowane napoje i niezdrowe przekąski to zaoszczędzone pieniążki można wydać na lepsze jakościowo jedzenie :)

#26 czarna33

czarna33

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 01 wrzesień 2014 - 16:07

Trzeba się napracować ale za to później jaki efekt jest :):) i trzeba tez się zmotywować a nie każdy potrafi :)

#27 awa7

awa7

praktykant

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 28 postów

Napisano 10 wrzesień 2014 - 13:30

Ja chodze na silownie iu cwicze ale mam problem z w dieta moze kupic sobie herbatke http://www.bdsklep.p...presowa,id-8753 co o tym myslicie>??sa rozne opinie jedni mowia ze warto inni ze nei mozna bo organizm sie uzaleznia a potem nie moze juz zyc bez niej

#28 ~lilli28~

~lilli28~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2019 - 14:13

Szukałam dość długo swojego złotego środka. Zawsze stawiałam na dość intensywny wysiłek fizyczny, ale nie zawsze miałam na to czas. Wiadomo praca, dzieci... Nie mogłam też pilnować diety, regularnych posiłków, bo moja praca to praca w biegu i nie zawsze o danych porach mogłam zasiąść do posiłku. Ale jak się chce to się może znaleźć sposób. Więc na początek odstawienie słodyczy, tłustych, kalorycznych posiłków, więcej warzyw i owoców, zamiast autobusu rower, po drugie Meridia na ograniczenie apetytu ipoprawę przemiany materii. Jak na razie, po 2 miesiącach jest całkiem spoko, -7 kg, jeszcze dwa i 
założony cel będzię wypełniony. Chcecie dowiedzieć sie więcej lub macie pytania, dzwońcie do Agaty - 517 614 677. Pzdr

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych