Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Na jakiej podstawie przeganiacie dzieci z placu zabaw?

58 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2020 - 21:49

Pytam się na jakiej podstawie przeganiacie dzieci z placu zabaw??? 7 zakażonych na całe województwo? ośmiu zmarłych na całą Polskę to jest powód, żeby zamknąć kraj. Pokażcie mi dane , że koronawirusa jest zagrożeniem. Tylko nie chce słyszeć o Włochach, bo oni nie mają statystyk. To dziki kraj antyszczepionkowcami, starszych ludzi, smog i te sprawy. Więc pytam się, gdzie są statystyki,że zrobiliście cyrk.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2020 - 22:11

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej zastępca prezydenta Białegostoku Przemysław Tuchliński poinformował, że w trosce o mieszkańców Miasto podjęło decyzję o zamknięciu do odwołania miejskich placów zabaw, siłowni zewnętrznych i boisk.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2020 - 22:26

Na jakiej podstawie???? Kraj bezprawia i biedy umysłowej. Barbarzyńcy i złodzieje. Zabrali mi wolność obywatelska. To jest sprzeczne z Prawami Człowieka,to jest totalitaryzm niepoparty żadnymi badaniami. To jest kradzież wolności w biały dzien za przyzwoleniem wszystkich polakow. Pralki są lepsze i telewizory, a metody te same co w PRL-u!!!!!!!!!!!?????

#4 ~Gość~

~Gość~

VIP

• Użytkownicy
  • 4487 postów

Napisano 23 marzec 2020 - 22:39

Na jakiej podstawie???? Kraj bezprawia i biedy umysłowej. Barbarzyńcy i złodzieje. Zabrali mi wolność obywatelska. To jest sprzeczne z Prawami Człowieka,to jest totalitaryzm niepoparty żadnymi badaniami. To jest kradzież wolności w biały dzien za przyzwoleniem wszystkich polakow. Pralki są lepsze i telewizory, a metody te same co w PRL-u!!!!!!!!!!!?????

Czego ty tu nie rozumiesz? Nikt nie chce twojej krzywdy, tak samo jak jak nikt nie chce krzywdy od ciebie. Jak zachorujecie to co wtedy powiesz? Myśl!!!

#5 ~inna~

~inna~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2020 - 22:49

A myślenie boli...

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2020 - 23:00

A myślenie boli...

Pokaż mi dane, które mówią,że covid powoduje zwiększenie śmiertelności.

#7 ~Wiewiorcia~

~Wiewiorcia~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2020 - 00:44

Pokaż mi dane, które mówią,że covid powoduje zwiększenie śmiertelności.

Żartujesz, czy aż tak głupi jesteś?

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2020 - 02:40

Ja za podstawę używam stołka. Staję na tym stołku i przeganiam dzieci.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2020 - 06:56

Pytam się na jakiej podstawie przeganiacie dzieci z placu zabaw??? 7 zakażonych na całe województwo? ośmiu zmarłych na całą Polskę to jest powód, żeby zamknąć kraj. Pokażcie mi dane , że koronawirusa jest zagrożeniem. Tylko nie chce słyszeć o Włochach, bo oni nie mają statystyk. To dziki kraj antyszczepionkowcami, starszych ludzi, smog i te sprawy. Więc pytam się, gdzie są statystyki,że zrobiliście cyrk.

A co Jessike i Brajanka przegonili z placu zabaw, jaka bieda.

Dostajesz 500+, dostajesz kasę za opiekę na czas zamknięcia szkoły to zajmij się dziećmi w domu, i nie roznoś zarazków. 

A jak uważasz że nie ma problemu i nie chcesz słyszeć o Włoszech to jedz na wakacje do Hiszpanii - masz przecież wolne. 

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2020 - 07:00

nie bachory w domu siedzą !!!

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2020 - 09:02

nie bachory w domu siedzą !!!

Faszysta i zomowiec. Wyznawca TVN i czerwonej propagandy.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2020 - 10:10

Żartujesz, czy aż tak głupi jesteś?

Pokaż mi dane porównujące zgony z 2019 i obecne we Włoszech, udowodnij,że śmiertelność jest większa. Powiedz jakich testow się używa i czy są wiarygodne??

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2020 - 10:16

Czemu Dudek naczelnik polski jeździ i napiera na wybory kowida się nie boi ,mało sraczki nie dostanie. Toż te fau en mówił- zostań w fomu- te fau en kłamie???. No bez przesady

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2020 - 10:35

Dudusia i Mateuszka trzeba pogonic, zamiast jessici i brajanka. Dudek i Mati brzydko się bawią naszym kosztem, a my jesteśmy głąby kapuściane, że dajemy się im ograbiac z wolności i pieniędzy. Niech z domu pracują,ależ nie ,bo oni ponad prawem. Jak Stalin będą cukierki rzucać głupim dzieciom i drwić z naszej glupoty

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2020 - 11:12

kazdej smierci szkoda, kazda jest tragedia. tylko ze w chinach zmarlo prawie 4 tys ludzi przy prawie 1,5 mld zyjacych!!!

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2020 - 11:39

a co wiesz o życiu w PRL-u ? Gnoju są wyjazdy za granicę i weź te swoje najpiękniejsze gnojki i wyjedź. Nikt tu ciebie nie trzyma.

#17 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2020 - 11:42

Strach przed koronawirusem, tymczasem blisko 15 tysięcy osób dziennie umiera z głodu, ale kogo to obchodzi. Przecież umierają tylko biedni, którzy są samie sobie winni (każdy jest kowalem swego losu) i to nie dotyczy bogatych społeczeństw. Koronawirus może zabić i bogatych, a to już jest prawdziwa tragedia.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2020 - 12:03

a co wiesz o życiu w PRL-u ? Gnoju są wyjazdy za granicę i weź te swoje najpiękniejsze gnojki i wyjedź. Nikt tu ciebie nie trzyma.

Już za późno, komuniści i nacjonaliści pozamykali granice.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2020 - 12:16

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2020 - 14:12

Szkoda. Granice powinny być otarte, ponieważ im więcej zakażeń koronawirusem, tym większa liczba zgonów wśród takich pustaków... ( W Hiszpanii lewicowy celebryta Willy Toledo uważa, że prywatna służba zdrowia to przestępstwo. Sam leczy się w prywatnej, prestiżowej klinice Ruber, tej samej co rodzina królewska, podobnie jak członkowie lub znani sympatycy socjalistycznego rządu. ;;; Madryt, manifa 8 marca i hasła mówiące, że seksizm jest gorszy od koronowirusa. Zainfekowana na manifie minister ds równości zapowiada podwojenie wysiłków w walce z przemocą seksistowską spowodowaną tym, że kobiety pozostające w domach w związku z epidemią są bardziej narażone na przemoc ze strony mężczyzn.) Niech żyje i rządzi lewica na całym świecie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych