Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

mydło czy żel pod prysznic?

27 odpowiedzi w tym temacie

#1 helenka76

helenka76

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 8 postów

Napisano 17 listopad 2016 - 19:56

Ja stosuję żel pod prysznic, ale i tak skóra po nich jest wysuszona a próbowałam naprawdę bardzo różnych. Ostatnio natknęłam się na mydła naturalne. Z tego co wyczytałam, składają się z naturalnych składników i są ręcznie wyrabiane - a przynajmniej te, które widziałam - takie duże kostki :) Przeglądałam je na stronie, czytałam o nich i najbardziej jestem ciekawa mydła maślanego z nagietkiem (http://ekomydlarnia....ne-z-nagietkiem). Taka nowość chyba wśród wszystkich mydeł :) Co o tym myślicie, warto przetestować?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2016 - 20:01

Absolutnie, unikaj tego syfu!

#3 ~Alina~

~Alina~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2016 - 15:06

To ciekawe bo ja od dawna używam mydłka węglowego z tej mydlarni i nawet myje nim zęby, Bardzo dobrej jakości produkt. Niestety dość drogi.

#4 monka0

monka0

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 21 listopad 2016 - 11:06

zdecydowanie wolę żel, mydło strasznie wysusza mi skórę

#5 ~figazmakiem~

~figazmakiem~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2016 - 11:11

Ja tez jestem zwolenniczka kosmetykow naturalnych. Dostalam w prezencie na urodziny mydlo Savon Noir z olejem Marula i byl to strzal w dziesiatke. Skora jest po nim mieciutka, nawilzona, jedrna. Nie to co po normalnych mydlach czy zelach. I w zwiazku z tym, ze je tak polubilam i za niedlugo mi sie konczy musialam sie dowiedziec skad ono jest i kolezanka przyznala sie, ze kupila je w sklepie online Sekret Piekna. Po nowym roku robie zamowienie, pewnie na 2 opakowania od razu :) 

#6 kasia1991

kasia1991

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 04 kwiecień 2017 - 14:34

Używałam już wiele kosmetyków do mycia ciała, ale żaden nie spełniał moich oczekiwań. Koleżanka poleciła mi http://www.le-petit-...le-pod-prysznic i od tamtej pory stosuje tylko jego. Pięknie pachnie i odżywia moją skórę. 

#7 poranna550

poranna550

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 17 kwiecień 2017 - 09:15

zdecydowanie żele, ładniejsze zapachy i nie wysuszają skóry

Użytkownik poranna550 edytował ten post 17 kwiecień 2017 - 09:16

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2017 - 19:32

Indyjskie mydło Biotique i żel już nigdy nie będzie potrzebny.

#9 ~Sebastian~

~Sebastian~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2017 - 09:32

Zdecydowanie wolę żel pod prysznic, mniej  zachodu i skóra nawilżona. 

#10 ~Sebastian~

~Sebastian~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2017 - 09:34

Zdecydowanie wolę żel pod prysznic, mniej  zachodu i skóra nawilżona. 

#11 Brabella

Brabella

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 22 maj 2017 - 10:23

Zdecydowanie żel pod prysznic, najlepiej jeszcze z olejkiem dodatkowo nawilżającym skórę, np. Le Petit Marseillais http://www.le-petit-...ganowy-i-kwiat. Próbowałam różnych mydeł, nawet tych wyrabianych metodami eko i z dodatkiem gliceryny i wszystkie jednak wysuszają mi za bardzo skórę :(

#12 ~kogiel~

~kogiel~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2017 - 11:58

Mydło 7 ziół od HB - robi bardzo dużą różnicę, ma fajny zapach, ale przede wszystkim widać efekty stosowania. A na mydła narzekają głównie ci, którzy kupują mydełka za śmieszne grosze. Co może realnie dać mydło, które kosztowało złotówkę? 

#13 ~Kitka~

~Kitka~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2017 - 11:18

Ja stosuję żel ale kupowany w aptece Eloderm bardzo dobrze nawilża moja przesuszona skórę, a efekt pozostaje na długo.

#14 ~Michalina~

~Michalina~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2017 - 17:22

Najbezpieczniejsze dla skóry są kosmetyki naturalne, np. G-Synergie. Składy tych kosmetyków są świetne - bez silikonów, parabenów, fosforanów, pochodnych ropy naftowej. W składzie jest miód, eukaliptus, imbir. Świadomie unikam chemii w kosmetykach i naprawdę zauważyłam różnicę w wyglądzie skóry.

#15 ~koderek~

~koderek~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2017 - 12:09

Zdecydowanie polecam mydło 7 ziół HB, a ogólnie efekt stosowania kosmetyków naturalnych jest bez porównania lepszy. Moim zdaniem największe znaczenie ma po prostu systematyczne stosowanie tego samego, jakościowego kosmetyku. Wtedy stopniowo robi się coraz lepiej, cera zaczyna wyglądać normalnie. Ale kto pilnuje jakościowej pielęgnacji? 

#16 Nastka866

Nastka866

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 28 wrzesień 2017 - 12:13

Zależy  jaki żel i jakie mydło.  a  używacie czarnego mydła? 

#17 Yulia

Yulia

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 18 październik 2017 - 17:56

Żel pod prysznic. 

#18 ~karina984~

~karina984~
  • Goście

Napisano 28 październik 2017 - 17:40

Ja używam tylko żelu pod prysznic, mydło powodowało wysypkę. Jeśli szukasz dobrego żelu polecam stronę kontigo.com.pl/cialo/kosmetyki-do-kapieli/zele-i-mydla-pod-prysznic.html , mają szeroki wybór i przystępne ceny. Sam zamawiam tam często, polecam mandarynkowy żel tonizujący.

#19 paulusia176

paulusia176

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 30 październik 2017 - 11:33

Raczej unikam mydeł i stosuje żele, ale jak jest promocja to mydło też dobre.

#20 ~miskoto~

~miskoto~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2017 - 13:06

Na pewno zdecydowanie polecam mydło 7 ziół od HB. Bardzo dobrej jakości kosmetyk, którego efekty stosowania po prostu są widoczne. Z naszego doświadczenia to jeden z lepszych kosmetyków tego typu, ale ogólnie w stosunku do mydełek kupowanych za dosłownie kilka złotych, zobaczcie totalną różnicę. Efekt powinien być super. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych