Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Motolotnia - halas nad Bialymstokiem

motolotnia halas bialystok

108 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~

VIP

• Użytkownicy
  • 4480 postów

Napisano 01 czerwiec 2018 - 21:33

Z jednym motolotniarzem będzie chwilowo spokój, jakiś jeden z nich ciapnął sobie rękę śmigłem przy odpalaniu. Niektórzy to nazywają "karma", chyba ktoś rzucił klątwę na niego z tego forum.

Bo to poniekąd jest wkurzające lata i lata w kółko nad głowami i pierdzi tym gownem. Żeby to przeleciał i zniknął to ok. Może jeden z drugim czyta te forum, może coś trafi do tych pustych łbów że nie są pępkami tego świata i to że motolotnia to nie żarty.

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2018 - 18:19

Bo to poniekąd jest wkurzające lata i lata w kółko nad głowami i pierdzi tym gownem. Żeby to przeleciał i zniknął to ok. Może jeden z drugim czyta te forum, może coś trafi do tych pustych łbów że nie są pępkami tego świata i to że motolotnia to nie żarty.

Wkurzajace to jest to, ze firma-krzak Drag.. i jeden pan Kuta..wicz urzadza sobie biznes na halasie, lamie x przepisow latajac od lat dla kasy nad glowami urzedasow z wojewodzkiego urzedu ochrony srodowiska, bezposrednio nad parkiem "narodowym" na Zwierzyncu.

Wkurzajace jest robienie z ludzi idiotow budowaniem wokol "lotniska" ekranow przeciwko halasowi za ciezkie pieniadze z UE jednoczesnie ignorujac lamanie przepisow dot. halasu przez w/w firme.

Reasumujac - fajnie ze p.Kuta...wicz jest chwilowo zajety ze sluzba zdrowia i rehabilitacja, zapewne na moj koszt. Dobra zmiana! Ale co bedzie jak juz podreperuje zrdowie ...

#43 ~generał Nielot~

~generał Nielot~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2018 - 18:52

......będzie latał.

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2018 - 19:43

Wkurzajace to jest to, ze firma-krzak Drag.. i jeden pan Kuta..wicz urzadza sobie biznes na halasie, lamie x przepisow latajac od lat dla kasy nad glowami urzedasow z wojewodzkiego urzedu ochrony srodowiska, bezposrednio nad parkiem "narodowym" na Zwierzyncu.

Wkurzajace jest robienie z ludzi idiotow budowaniem wokol "lotniska" ekranow przeciwko halasowi za ciezkie pieniadze z UE jednoczesnie ignorujac lamanie przepisow dot. halasu przez w/w firme.

Reasumujac - fajnie ze p.Kuta...wicz jest chwilowo zajety ze sluzba zdrowia i rehabilitacja, zapewne na moj koszt. Dobra zmiana! Ale co bedzie jak juz podreperuje zrdowie ...

No niestety ekranów od strony nieba nie da się zrobić.

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2018 - 05:14

Tyle lat pierdzisz o tym podaj go do sądu 2-3 tys to nie tak dużo a jak wygrasz bedziesz sławny na ulicy.

#46 ~lis~

~lis~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2018 - 11:53

1.500 max

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2018 - 07:00

A mnie irytuje helikopter LPR który tez nie stosuje sie do pułapu wysokości przelotowej nad miastem.

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2018 - 21:45

A mnie irytuje helikopter LPR który tez nie stosuje sie do pułapu wysokości przelotowej nad miastem.

On się zalicza do pojazdów uprzywilejowanych.

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2018 - 10:24

masz miarkę 50m  ?

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2018 - 20:07

Tyle lat pierdzisz o tym podaj go do sądu 2-3 tys to nie tak dużo a jak wygrasz bedziesz sławny na ulicy.

I jak mialbym w sadzie udowodnic 1/lamianie przepisow przez firme d...on in p. kuta...wicza? 2/swoje straty, np ze nie moge otworzyc okna codziennie miedzy 18 a 21 lub rozmawiac przez telefon przy otwartym oknie.

Lamanie przepisow (1) to kompetencja UOS i urzedu lotnictwa cywilnego. Obie instytucje maja problem w d...ie.

#51 ~mandacik 500 PLN~

~mandacik 500 PLN~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2018 - 13:29

władza walczy o podwyżki, ale ukarać tego ttypa , niestety nie potrafi.

#52 ~Pershing~

~Pershing~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2018 - 19:11

Zakaz lotow 30 min. przed zachodem slonca pan Kuta.. wicz tez ma d ..

Halas potworny.

K..wa mam dosc tego ch.. ja.

#53 ~STOPHALASOWI~

~STOPHALASOWI~
  • Goście

Napisano 11 maj 2019 - 18:24

Sezon HALASOWANIA 2019 rozpoczety.

Firma Dra..on swietnie sie rozwija (paralotnie.bialystok.pl/kontakt/).

Nasz lokalny miszcz pierdzenia ludziom nad domami kwitnie ...

#54 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 maj 2019 - 20:13

Sezon też się zaczął na koszenie trawników i przycinanie żywopłotów, tak więc hałas od samego rana.

#55 ~Mieszkaniec Dojlid~

~Mieszkaniec Dojlid~
  • Goście

Napisano 12 maj 2019 - 21:01

władza walczy o podwyżki, ale ukarać tego ttypa , niestety nie potrafi.

A za co ukarać? Nie widzę tutaj łamania żadnego przepisu. Jeżeli chodzi o latanie nad miastem jest faktycznie ograniczenie, ale motoparalotnia to nie helikopter, nie poleci pionowo do góry na 1500 metrów. Tą wysokość trzeba "zrobić". Więc jest to operacja odejścia i podejścia do lądowiska.

Zakaz lotow 30 min. przed zachodem slonca pan Kuta.. wicz tez ma d ..

Halas potworny.

K..wa mam dosc tego ch.. ja.

Polecam jeszcze raz przeczytać przepisy, ale z zrozumieniem. 30 minut PRZED i 30 minut PO zachodzie słońca nie można wykonywać lotów.

Jak mi wiadomo lotnisko zostało wybudowane  w 1915 roku, w którym roku wprowadził się Pan w okolice lotniska? Nie brał Pan pod uwagę hałasu jakie mogą generować maszyny latające?

Nie rozumiem tylko jednego, jak byłem mały, codziennie nad lotniskiem latał Antonov An 2 jak i Zliny ćwiczyły akrobacje, i nikomu to nigdy nie przeszkadzało. Czyżby społeczeństwo zrobiło się "delikatniejsze"?

A kolega wyżej pięknie to podsumował. Nie przeszkadza Panu odgłos koszonych trawników od samego rana?

Mi odgłosy nie przeszkadzają, a nawet miło jest popatrzeć jak coś się dzieje na tym niebie. Ale to może kwestia podejścia.

Pozdrawiam. Mieszkaniec Dojlid. 

#56 ~Hubert~

~Hubert~
  • Goście

Napisano 12 maj 2019 - 21:35

Dziwni jesteście. Podejrzewam, że lotnisko jest dłużej niż wasze bloki i dłużej niż Wy żyjecie. W Warszawie są osiedla nad, którymi lądują i startują odrzutowce. To jest huk! Ludzie zdawali sobie z tego sprawę.

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 maj 2019 - 05:11

Halascto bedzie jesienia jak pas ruszy

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 maj 2019 - 17:35

Wracać na wsiochu. Tam cisza i tylko gzdy i muchy latają. No ,niektórym smród z chlewa i obory przeszkadzają. Miasto to gwar i hałas.

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 maj 2019 - 12:19

jak pas startowy otworzą to pewnie wsiochy wrócą do moniek

#60 ~T~

~T~
  • Goście

Napisano 14 maj 2019 - 14:32

Bu

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0