Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

MOPS

108 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2020 - 17:53

Nie jesteście na bierząco. Od tego się zaczyna że pomoc żywnościowa najbardziej potrzebującym została wstrzymana do odwołania. Potrzebujących zostawiono samych sobie. W zamian nie dostali pomocy finansowej. Wygląda to na zaplanowane działanie.

A jakimi samochodami podjezdzaja ci potrzebujqcy A są też tacy co przychodzą i zapach od nich jednoznaczny niewątpliwie są potrzebujący i się im pomoc nalezy ale to 10 procent według mie

#82 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2020 - 18:21

Za granicą przebywali i funty i euro przliczali a teraz po darmową żywność do MOPS

#83 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 05:02

A jakimi samochodami podjezdzaja ci potrzebujqcy A są też tacy co przychodzą i zapach od nich jednoznaczny niewątpliwie są potrzebujący i się im pomoc nalezy ale to 10 procent według mie

Ciekawe, Bentley'ami złoconymi 24-karatowym złotem i pewnie jesteś w stanie wykazać ponad wszelką wątpliwość, że to samochody potrzebujących? Interesujące, że z rozróżnianiem i pochodzeniem zapachów masz podobne problemy co z polską pisownią.

#84 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 05:03

Za granicą przebywali i funty i euro przliczali a teraz po darmową żywność do MOPS

Bardziej interesujące byłyby informacje porównawcze o stanie ich i twego konta, gdzie pracujecie, w jakich warunkach, na czym twoja i ich praca polega, gdzie odprowadzacie podatki i czym motywowane byływasze wybory. A co do żywności to na moje doświadczone oko i wyczulony węch ta z "supermarketów" może być mniej skażona od tej "darmowej".

#85 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 05:04

A tak w ogóle, to spełniłeś swój obywatelski obowiązek powiadamiając policję albo prokuraturę a jeśli nie to dlaczego? 

#86 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 16:58

Ciekawe, Bentley'ami złoconymi 24-karatowym złotem i pewnie jesteś w stanie wykazać ponad wszelką wątpliwość, że to samochody potrzebujących? Interesujące, że z rozróżnianiem i pochodzeniem zapachów masz podobne problemy co z polską pisownią.

Tak jestem wiem gdzie kto i gdzie sprzedaje i wymienia na alkochol Ochrona danych osobowych i nic nie mozna powiedziec Znam trochę tych biednych i nie którym z chęcią pomagam ale patologia nie cierpię iii

#87 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 19:45

Tak jestem wiem gdzie kto i gdzie sprzedaje i wymienia na alkochol Ochrona danych osobowych i nic nie mozna powiedziec Znam trochę tych biednych i nie którym z chęcią pomagam ale patologia nie cierpię iii

Nie trudno się domyślić którym pomagasz jak jesteś co najmniej konwertytką. A jak powszechnie wiadomo żydzi mają wybujałą fantazję (np Gross, Hitler).. 

#88 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2020 - 15:24

Dlaczego na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej- zamówienia publiczne - są zamieszczane pisma które widnieją przez weekend A potem są usuwane Czym to jest podyktowane nieudolnością osoby piastujacej to stanowisko urzędnicze Dlaczego tak się dzieje

#89 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2020 - 19:47

Tak ma być itp.itd

#90 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2020 - 19:48

A zastępczynia mops nadal jest p.K.twarde układy

#91 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2020 - 19:49

A zastępczynia mops nadal jest p.K.twarde układy tu ktos jest na straży

#92 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2020 - 19:49

A zastępczynia mops nadal jest p.K.twarde układy tu ktos jest na straży

#93 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2020 - 20:19

Ustawa o zamówieniach publicznych mówi coś innego Najwidoczniej braki w znajomości przepisów

#94 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2020 - 20:31

Defraudacja finansowa z publicznych środków

#95 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2020 - 12:42

I też tak mam. Rozumiem ludzi w trudnej sytuacji, niezaradnych życiowo,starszych i schorowanych. Ale dostawa przez strażaków do domu ,,zagrychy" dla wszelkiej maści pijaków, obiboków, leni którzy w życiu uczciwie nie pracowali to już przegięcie.

#96 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2020 - 14:53

I tak Wspaniale mops sobie z roku na rok za Podatników kasę coraz to lepiej żyje

#97 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2020 - 05:35

A za poprzedniczki p.o.W.zastępczyniK. nie wywalili/zdegradowali bo Cuda się działy co faktem było kontrola komisji rew.może jeszcze nagrodę dali i obecnie pracuje co razem działali itd Co dobry teraz układ z władzami obecnymi i skargi pracowników były bezzasadne co bo Ciocia dobrze z sercem dla łap działali i był pic itd

#98 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2020 - 05:38

Bo mąż w straży i jest nie tykalna?.

#99 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2020 - 05:42

Razem z Matejki projekty w pracy tworzyli i kasę drążyli

#100 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2020 - 14:50

Art. 943. Mobbing
§ 1.
Pracodawca jest obowiązany przeciwdziałać mobbingowi.
§ 2.
Mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych