Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

MOPS

108 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 01 październik 2019 - 07:51

Tutaj nie można zachorowac bo dostaje się przeniesienie na niższe stanowisko

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 październik 2019 - 15:46

A to zalezy od punktu siedzenia Kochana, nawet jak dobrze wykonujesz prace, a ktos non stop stoi nad glowa, to praca do przyjemnosci w tym wypadku nie nalezy, a raczej kreujesz ciagly stres, a o pracy zespolowej juz nie wspominajac, zwyczajnie zabierasz jej sens.

Z tym ,że ta praca jest zbędna , jałowa i społecznie szkodliwa. Precz z komuną!!! 

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2019 - 08:09

A czemu za poprzednie działania 4letniego za p.o.dyr W. nie wywalą zastępczyni K. która też była i działała w złym kierunku razem co chroniona dalej bo Ula rządziła pis i była taka ciocia pewna ,że dalej tak będzie rządzić p.o a tu wiatr wywiał

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2019 - 08:16

Należało by o połowę mops zmniejszyć i będzie ok ja w innych U.Mi G w Łapach patologii i AA nie ma a co tam mąż za granicą trzeba brać bo jest po to mops jak za poprzedniczki p.o W kupować więcej i częściej komplety porcelany za kilka tyś dla szkoły katolickiej J.i będzie ok

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2019 - 13:30

Zmniejszyć to trzeba biedę w Łapach, wtedy ludzi tyle nie trzeba będzie w mops.

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2019 - 16:25

No teraz to MOPS nawet za oszczędności jest karany. Na ostatniej sesji Dyrektorka wykazała oszczędności, które chciała przeznaczyć na inwestycje. Większość PIC jak Robin Hood zabrała więc 20 tysi z MOPS bez mrugnięcia okiem. PIC ukarał Dyrektorkę za zaradność.

Co więcej - radni PIC przyznali tę kasę na komputery do tych szkół, których dyrektorzy  nie byli na tyle "obrotni" aby samemu o nie zadbać. Czyli dla jedynki i Osse. Dodac należy, że żaden z dyrektorów takiego wniosku ani do Burmistrza ani do radnych nie składał. PIC nagrodził Dyrektorów szkół za .... (?)

Morał z tego płynie taki:

Drodzy Dyrektorzy jednostek podległych, lepiej nie oszczędzać. Nie należy sie też wykazywac zbyt daleko idącą zaradnością, bo po co. Trzeba być nieudolnym, niesamodzielnym , wydawać ile się da i płakać że kasy mało. Radni PIS jak Kaczyński dadzą wam kasę, nawet jeśli o to nie poprosicie. A na co? Oni już wiedza na co.

To tak jak z fortepianem w DK. Oni lepiej więdzą  co jednostkach jest naprawdę potrzebne i do czego.

Przypomina wam to coś? Troche szybko jak na kampanię wyborcza, nieprawdaż?

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2019 - 17:35

Zmniejszyć to trzeba biedę w Łapach, wtedy ludzi tyle nie trzeba będzie w mops.

W obecnym czasie biedy nie ma.Są tacy, co znależli sposób na życie nie pracując,ale to wina PiS,bo to ich elektorat.Mops,czy Urząd Pracy,oczywiście są niepotrzebnie obciążone zbędnymi pracownikami.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2019 - 17:41

To jest połykacz największy Łapskiego budżetu

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2019 - 18:25

Brak porządnych miejsc pracy, bo pracować za psie pieniądze ludzie nie chcą .

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 08:37

Brak porządnych miejsc pracy, bo pracować za psie pieniądze ludzie nie chcą .

To sobie zrób te "porządne" miejsce pracy a nie licz na to że inni będą na ciebie pracować.

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 09:35

To sobie zrób te "porządne" miejsce pracy a nie licz na to że inni będą na ciebie pracować.

Masz rację, PiSowskie tumaństwo siedzi na zasiłkach i 500+, po co pracować jak można żyć na koszt przyszłych pokoleń.

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 11:30

Każdy liczyć umie i jeśli z prostych obliczeń wynika że lepiej nie pracować bo się nie opłaca to czego ty wymagasz od ludzi?

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 14:20

Masz rację, PiSowskie tumaństwo siedzi na zasiłkach i 500+, po co pracować jak można żyć na koszt przyszłych pokoleń.

Jestem PIS -owskim tumanem i będę optował za tym aby dokręcić śrubę PO-wskim inteligentom.Dość wyzysku klasy robotniczej.

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 14:45

Jesteś tumanem bo wydaje ci się że poza PiS i PO nie ma innej rozsądnej alternatywy. Jesteś produktem marketingowym PO-PiSu, który chce żeby ludzie grali w ich udawaną wojenkę a oni w tym czasie opróżniają kieszenie podatników, potem niewielką część tego co zabiorą oddają naiwniakom w postaci 500+. Jakoś nigdy nnie zrobili sobie krzywdy a niby tak dokręcają śrubę, bo i jak kiedy Mateuszek kłamczuszek co każe nam za miskę ryżu zapier... to były doradca Tuska i jego kumpel. Kruk krukowi oka nie wykole a ty naiwniaku dalej możesz wierzyć że socjalizm PiS owski jest lepszy od socjalizmu PO.

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 16:22

Ale mnie takiego tumana oświeciłeś gościu.Mimo wszystko uważam że tylko PIS potrafi pokierować tym państwem tak aby ta Polska była jeszcze Polską. A ludziom żyło się dostatniej .Naiwniak ze mnie tak?-pożyjemy zobaczymy.

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 18:01

Ale mnie takiego tumana oświeciłeś gościu.Mimo wszystko uważam że tylko PIS potrafi pokierować tym państwem tak aby ta Polska była jeszcze Polską. A ludziom żyło się dostatniej .Naiwniak ze mnie tak?-pożyjemy zobaczymy.

Już raz ludziom żyło się dostatniej a jak się skończyło to wszyscy wiedzą. Ponadto to nie jest żaden socjalizm to jest najzwyklejszy komunizm.

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 18:04

Daj spokój z tym PiSem.Gościu wyżej ma całkowitą rację. Jedni drugich warci,krzywdy sobie nie zrobią.

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 19:23

.
PiS doprowadzi do tego że Polska będzie Polin, Prezydent Duda już nam te głupoty tłumaczy. 447 mówi ci to coś, pewnie nie bo u Kurskiego ale i w tefałenie prawdy nie doświadzczysz. Za platformy klęczeliśmy przed Niemcami, teraz PiS zmienił klęcznik na Izraelsko-Amerykański a ty pleciesz żeby Polska. Żeby Polska była nasza to trzeba zmądrzeć i obalić postkomunę w postaci PO-PiSu. No ale jak dają 500 to możemy być dalej kolonią baranów do strzyżenia, którym wydaje się że żyją dostatnio i nie ważne że na kredyt u kolejnych pokoleń.

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 20:16

30 lat uczciwie pracuję, odprowadzam podatki, z moich podatków płacę na 500 plus, wyprawki szkolne, a im się nie chce pracować. I jeszcze jedno za parę lat okaże się, że moja emerytura, przez ty nierobów wyniesie 1000 zł., albo i mniej i nie mam za co żyć. Szlak mnie jasny trafia, że nie urodziłem się 30 później, też bym leżał i dzieci robił na 500 plus i MOPS.

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2019 - 23:23

Wracam z zagranicy na miesiąc czasu, jaki najlepiej wziąć zasiłek w MOPS na ten okres?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych