Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

56 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2017 - 08:38

Zapomniales dodac kolego, ze u nas sredni kurs to 9-10zl. Myslisz ze w Poznaniu podobnie?

Właśnie u nas średni kurs 10 zł to ja się pytam gdzie tu jakikolwiek zarobek? jeśli nawet kierowca zarobi te 9.50zł za godzinę  to musi przez jedną godzinę zrobić dwa kursy żeby wyjść na zero i tutaj piszę o pracy w dzień  bo w nocy to czasem i z 3 godziny się stoi bez kursu szczególnie w środku tygodnia jeden kurs dola dla kierowcy drugie 10 złotych na paliwo i to nie wiem czy się jeszcze wyrobi bo przy tej ilości samochodów masa kilometrów na pusto (min) też mają pewnie sporo. A gdzie kasa na spłatę samochodów? serwis, całą centralę ?

#42 ~JONASZ~

~JONASZ~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2017 - 08:52

Na szkoleniach motywacyjnych tego nie mowia;) Zabraniaja korzystac z kaukulatora;)

#43 ~wp~

~wp~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2017 - 13:07

Z tym kursem za 10zł to raczej rzadkosc chyba,ze z Młynowej na Kozłowa to tak tyle zapłaciłem 9,60 za 2,5km.Mój kolega taksówkarz mowi,ze ma srednia za kurs 13-14zł tyle jemu wychodzi i jeździ w dzien jego srednia w czasie pracy około 10 godzin dziennie to ponad 20 kursów

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2017 - 13:14

Z tym kursem za 10zł to raczej rzadkosc chyba,ze z Młynowej na Kozłowa to tak tyle zapłaciłem 9,60 za 2,5km.Mój kolega taksówkarz mowi,ze ma srednia za kurs 13-14zł tyle jemu wychodzi i jeździ w dzien jego srednia w czasie pracy około 10 godzin dziennie to ponad 20 kursów

dobrze ci kolega nasciemniał, 20 kursów haha chyba w sylwestra

#45 ~kcsa~

~kcsa~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2017 - 14:44

Bardziej wierze dla kolegi niz dla trolla internetowego

#46 ~kcsa~

~kcsa~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2017 - 14:55

Bardziej wierze dla kolegi niz dla trolla internetowego

sorry on jeździ średnio po 12 godzin od 7do19

#47 ~Jacek~

~Jacek~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2017 - 07:49

On

#48 ~Jacek~

~Jacek~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2017 - 07:52

Onzajebista taxi brawo Mariusz I piotr

#49 ~Pasażer~

~Pasażer~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2017 - 14:29

Co za świetna firma się otwożyła taksufkarska nowa jakość i konfort do pozostauej komkurencji ja jurz jeżdziłem z nimi i jestem w siudmym nie zachfycony.

#50 ~czubaka~

~czubaka~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2017 - 07:20

Wożenie klientow "dookola świata" jest slabe. I nierozróżnianie teatrów. Nigdy wiecej. I wcale nie pracuje w konkurencji.

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2017 - 08:03

Wożenie klientow "dookola świata" jest slabe. I nierozróżnianie teatrów. Nigdy wiecej. I wcale nie pracuje w konkurencji.

Dla takich jak ty 300 m to jest "naokoło" licznik nawet nie przebije.

#52 ~zygmuś~

~zygmuś~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2017 - 00:02

kolor taxi żółto-czerwony, lub żółty... a ja na fotce widzę jak byk- kolor srebrny

#53 ~krzysiek p~

~krzysiek p~
  • Goście

Napisano 24 październik 2018 - 21:12

niestety ale wożonm bandytów którzy kradną dzwonki i piją wódkie

#54 ~krzysiekp~

~krzysiekp~
  • Goście

Napisano 24 październik 2018 - 21:14

Państwo kochani moi proszem nie jeżdzić tym taksówkami proszę iść inną droga niż z tom korporacjom

#55 ~Tommy~

~Tommy~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2019 - 12:00

Moja taxi to jakiś żart właśnie zamówiłem u nich taksówkę i co nawet nie dojechała pod wskazany adres bo jakieś roboty ja jeżdżę tędy po kilka razu dziennie i nie ma problemu przez nich tylko się spóźniłem np cooltaxi zawsze dojeżdża bez problemu żenada ostatni raz tam zadzwoniłem

#56 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2019 - 20:02

Moja taxi to jakiś żart właśnie zamówiłem u nich taksówkę i co nawet nie dojechała pod wskazany adres bo jakieś roboty ja jeżdżę tędy po kilka razu dziennie i nie ma problemu przez nich tylko się spóźniłem np cooltaxi zawsze dojeżdża bez problemu żenada ostatni raz tam zadzwoniłem

Jako stały klient cooltxi to nie ładnie że dzwoniłeś do konkurencji, a może w ogóle nie dzwoniłeś tylko robisz tu antyreklamę. Swoją drogą to podejrzewał bym że jesteś kierowcą cooltaxi jeżeli tam tak często śmigasz.

#57 ~piotruś~

~piotruś~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2019 - 21:00

Jako stały klient cooltxi to nie ładnie że dzwoniłeś do konkurencji, a może w ogóle nie dzwoniłeś tylko robisz tu antyreklamę. Swoją drogą to podejrzewał bym że jesteś kierowcą cooltaxi jeżeli tam tak często śmigasz.

bo ten post to kominiarz napisał

Kominiarz teraz w białym otwiera ubera  i taxfy to musi trochę konkurencję obsrać

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych