Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

56 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~kwladek~

~kwladek~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2017 - 06:28

Brawo ! Pozdrawiam

#22 ~piotr~

~piotr~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2017 - 06:48

Jechalem dwa razy pierwszy i ostatny raz. Mlody taksowkarz nie znal miasta. Moj dom stoi w rym miejscu od 20 lat i nazwa ulicy sie nie zmienila, a do tego zaplacilem praktycznie to samo co w jadze i czekalem 15 minut, czyli 3 razy dluzej niz zwykle. Nie polecam.

#23 ~111~

~111~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2017 - 07:07

to bardzo dobry pomysł widząc jak białostockie korporacje obrosły w piórka ustalając ostatnio między sobą jednolite droższe stawki w godzinach nocnych . Życzę powodzenia .

Z tego co pamiętam to w nocy zawsze byłe wyższe stawki, więc nie siej fermentu.

#24 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2017 - 07:52

Nic dziwnego ze nie znal miasta, bo znajacy topografie woli jezdzic w duzej korporacji a nie zarabiac 9,5 zl.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2017 - 08:16

Jak fajnie jest poczytać że wszyscy życzą panom powodzenia na starcie. Ludzie! Wy sami macie za małe jajeczka żeby wystartować z własnym pomysłem więc każdego trzeba wyśmiać kto ośmieli się z własnego pomysłu zarobić walutę. Powodzenia życzę panom założycielom bo im ich więcej tym my klienci mamy niższe ceny i wyższe standardy

Dzieciaku nie masz zielonego pojęcia o tym biznesie to po co zabierasz głos, tu nie pomogą duże jajeczka ani dobre chęci .

W tym mieście jest o  połowę za dużo taksówek, a tu ni z gruszki ni  z pietruszki nowa korporacja z 5 samochodami na całe miasto z obklejonymi na żółto daciami logan chce zawojować rynek Białostocki.

#26 ~K&.~

~K&.~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2017 - 08:45

No i fajnie, powodzenia :)

P.S.- ale śmiesznie poczytać zawistne komentarze typowych Januszy :) ich tez pozdrawiam!

#27 ~123~

~123~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2017 - 09:45

Jedna wielka sciema

#28 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2017 - 11:54

CO tu niby jest ściemą Dobrze ,że ktoś próbuje. Większość dużych firm na świecie zaczynała od zera. Ktoś musiał mieć odwagę i pomysł. Tu jest więc nie wiem czego się czepiacie .  Rzadko jeżdżę taksówką ale niestety trafiają mi się niestety "tzw" śmierdziele. Z brudną taxą w środku z zapachem fajek itd. Wolę wsiąść do zstandaryzowanej Dacii :)

#29 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2017 - 12:01

Biznes spozniony o 25 lat. Nie tego ucza na szkoleniach personalnych.

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2017 - 12:14

No i fajnie, powodzenia :)

P.S.- ale śmiesznie poczytać zawistne komentarze typowych Januszy :) ich tez pozdrawiam!

Odnoszę nieodparte wrażenie , że te kilka serdecznych komentarzy napisali sami pomysłodawcy nowego złotego ... przepraszam żółtego interesu  ;) .

Z zawodem skończyłem kilka lat temu , w czasach kiedy jak twierdzą obecnie moi koledzy pozostali na taxi dało się jeszcze parę groszy zarobić . Zapewniam zero we mnie zawiści , zapewniam że zazdrościć nie mam czego , a jedyne uczucie jakie we mnie wywołuje temat to politowanie .

Czytając artykuł odnoszę wrażenie , że albo ktoś jest niepoważny , albo ten ktoś próbuje zrobić ze mnie głupola .

Panowie o jakim zapotrzebowaniu na usługi taxi mówicie ?

Mamy w Białymstoku co najmniej dwa razy za dużo taksówek .

O jakich wekendach mówicie ? Miasto puste , do tego nocne linie , bikery i inne .

O jakiej nieporadności taksiarzy mówicie ? Każdy z tych cierpiarzy pracuje po 12h/d 7 dni w tygodniu i ledwo wiąże koniec z końcem . Co więcej większość związana z korporacjami mającymi po 60 tyś zgłoszeń /mc też ledwo wychodzi na swoje .

Co macie na myśli określając siebie "nowoczesne taxi" .

Obecnie na taxi jeździ co najmniej kilkaset nowych samochodów . Pełno jest kilkuletnich wysokich modeli Mercedesa , BMW , terenówek . Na czym więc ta wasza nowoczesność ma polegać ? Na wifi ? USB do ładowania komórek ? 

Zdradzę wam taką drobną tajemnicę . Klienta najbardziej interesuje żeby taksówka dojechała szybko , i sprawnie go dowiozła na miejsce . 

#31 ~K&.~

~K&.~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2017 - 12:57

Odnoszę nieodparte wrażenie , że te kilka serdecznych komentarzy napisali sami pomysłodawcy nowego złotego ... przepraszam żółtego interesu  ;) .

Z zawodem skończyłem kilka lat temu , w czasach kiedy jak twierdzą obecnie moi koledzy pozostali na taxi dało się jeszcze parę groszy zarobić . Zapewniam zero we mnie zawiści , zapewniam że zazdrościć nie mam czego , a jedyne uczucie jakie we mnie wywołuje temat to politowanie .

Czytając artykuł odnoszę wrażenie , że albo ktoś jest niepoważny , albo ten ktoś próbuje zrobić ze mnie głupola .

Panowie o jakim zapotrzebowaniu na usługi taxi mówicie ?

Mamy w Białymstoku co najmniej dwa razy za dużo taksówek .

O jakich wekendach mówicie ? Miasto puste , do tego nocne linie , bikery i inne .

O jakiej nieporadności taksiarzy mówicie ? Każdy z tych cierpiarzy pracuje po 12h/d 7 dni w tygodniu i ledwo wiąże koniec z końcem . Co więcej większość związana z korporacjami mającymi po 60 tyś zgłoszeń /mc też ledwo wychodzi na swoje .

Co macie na myśli określając siebie "nowoczesne taxi" .

Obecnie na taxi jeździ co najmniej kilkaset nowych samochodów . Pełno jest kilkuletnich wysokich modeli Mercedesa , BMW , terenówek . Na czym więc ta wasza nowoczesność ma polegać ? Na wifi ? USB do ładowania komórek ? 

Zdradzę wam taką drobną tajemnicę . Klienta najbardziej interesuje żeby taksówka dojechała szybko , i sprawnie go dowiozła na miejsce . 

Rozwieję więc Twoje wątpliwości, pracuję w branży IT jako QA :) z taxi korzystam raz na jakiś czas, gdy trafi się impreza/ inna okazja. I cieszę się że nowa firma próbuje swoich sił, bo typowych Wiesków w starym taxi (cuchnącym fajkami i starym wunderbaumem, słuchających jakiejś łupanki) mam już serdecznie dość.   

A komentuję bo bawią mnie te zawistne (nie mówię że Twoje) komentarze. Bo cóż, mam wrażenie że jaki by to biznes nie był to Bialostoczanie (nie, nie wszyscy) są jednak w pewnien sposób małomiasteczkowi i bliżej im do podcinania skrzydeł i zgnojenia osobnika za mocno się wychylającego (czyt. próbującego coś w życiu osiągnąć), niż do "fajnie, niech próbuje, może się uda!". 

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2017 - 13:29

Tylu tu złotoustych ekonomistów , trenerów interpersonalnych , i innych reprezentantów branży IT .

Drzecie koty , a chłopaki mają ubaw po pachy .

W tekście wyraźnie jest napisane że poza tymi kilkunastoma /osobiście słyszałem o kilku/ taksówkami firma zajmuje się kursami taxi . I tu jest ukryte główne źródło dochodu . Zbiera się kilku Bolków , którzy zwabieni ogłoszeniami pragną zostać kierowcami taxi i to jeszcze gdzie ? W "Białym ' . Za kilkudniowy kurs polegający na jeżdżeniu palcem po mapie kasuje się parę stówek /kiedyś było 350 zł / . Po jakimś czasie Bolo dostaje brykę i staje na słupa . Po dwóch tygodniach widząc nędzę i cierpiąc na pustkę w kieszeniach rzuca robotę , i następny zasiada ... itd....

Biznes utrzymują kursanci , a taksówki to takie wabiki . 

Nie od dziś wiadomo , że od czasu zlikwidowania limitów licencji z taxi żyją tylko firmy montujące taksometry , oraz ośrodki szkoleniowe .  

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2017 - 14:40

Rozwieję więc Twoje wątpliwości, pracuję w branży IT jako QA :) z taxi korzystam raz na jakiś czas, gdy trafi się impreza/ inna okazja. I cieszę się że nowa firma próbuje swoich sił, bo typowych Wiesków w starym taxi (cuchnącym fajkami i starym wunderbaumem, słuchających jakiejś łupanki) mam już serdecznie dość.   

A komentuję bo bawią mnie te zawistne (nie mówię że Twoje) komentarze. Bo cóż, mam wrażenie że jaki by to biznes nie był to Bialostoczanie (nie, nie wszyscy) są jednak w pewnien sposób małomiasteczkowi i bliżej im do podcinania skrzydeł i zgnojenia osobnika za mocno się wychylającego (czyt. próbującego coś w życiu osiągnąć), niż do "fajnie, niech próbuje, może się uda!". 

Jak ty taki inteligentny inaczej to idz pojezdzij z tydzień bo za tym komputerem już chyba za długo siedzisz , chłopaki ciebie wezmą od ręki bo frajerów szukają a ty zobaczysz jak taxi wygląda od podszewki ,bo pojęcie masz o tym jak świnia o gwiazdach, zobaczysz  ile można zarobić , czy się opłaca  i sam zweryfikujesz te wpisy czy są zawistne czy pokazują realia tego miasta.

Nie lubię jak najwięcej do powiedzenia mają ludzie w ogóle nie związani z danym tematem .

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2017 - 16:27

Niech sam kierowca opisze swój dzień pracy w tym mtaxi

#35 ~Kolega z korporacji~

~Kolega z korporacji~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2017 - 17:01

Ciekawe czemu kierowcy korporacji zle się wypowiadają na temat tu obecnego pomysłodawcy a zarazem wyrzuconego byłego prezesa jak i całego zarządu korporacji. I nie chodzi tu o konkurencje bo z tego się śmieją. Pamiętaj, karma wróci a potrafi też z nawiązką uderzyć.

#36 ~kierowca bombowca~

~kierowca bombowca~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2017 - 18:03

Prezes i samozwanczy wiceprezes niestety nie zostali wywaleni tylko odeszli odnoszac korzysci z tytulu odejscia, jednoczesnie kombinujac cos przeciw kolegom. Wciskali kit, a kierowcy to lykali. Ciekawe jakie informacje i kontakty zabrali ze soba. Do wszystkiego trzeba miec jaja. Trzeba bylo stanac przed grupa i uczciwie powiedziec jak jest, a tak staliscie sie zerami u ludzi ktorzy wam ufali. Mam nadzieje, ze nie wyjdziecie z dlugow.

#37 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2017 - 20:08

A ja tam mam nadzieję, że im się uda i zrobią dobry biznes. Nie widzę powodu aby życzyć im źle, bo ich sukces w niczym by mi nie przeszkadzał.

A ja tam mam nadzieję, że im się uda i zrobią dobry biznes. Nie widzę powodu aby życzyć im źle, bo ich sukces w niczym by mi nie przeszkadzał.

niskie ukłony Maciek

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2017 - 21:09

Jak jak uwielbiam czytać te bieda żale taksiarzy. Jaka to bieda, jak od 20 lat do biznesu dokładają, jak z tego życ się nie da....to czemu ciągle jeździcie a taksówek w mieście nie brakuje? Dlaczego żaden nie wpadł na pomysł żeby wozić więcej choć taniej. Tylko trzymacie stawki wyższe niż w np w Poznaniu. Widać nadal taksówek za mało skoro konkurencja nie zmusza do obniżki cen.

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2017 - 21:28

KOMINIARZ WYPOWIEDZ SIĘ O TYM CAŁYM BAŁAGANIE,CZY PODOBA CI SIĘ KOLEJNA KORPO? PODOBNIE ZACZYNAŁEŚ JAK KOLEDZY?

#40 ~Bartek~

~Bartek~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2017 - 07:00

Zapomniales dodac kolego, ze u nas sredni kurs to 9-10zl. Myslisz ze w Poznaniu podobnie?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych