Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

56 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2017 - 13:32

Wszystko juz bylo. Ci sami ludzie oblepili inaczej samochody i wciskaja, ze to jest nowa lepsza jakosc. Jak w Zmiennikach: przechodzimy na nowoczesny samochod produkcji...rumunskiej. Mam nadzieje, ze skoncza jak kilku poprzednikow, bo oprocz krewnych i znajomych nikt nie bedzie czekal 30 minut na taksowke w Bialystoku.

#2 ~maciek~

~maciek~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2017 - 13:54

A ja tam mam nadzieję, że im się uda i zrobią dobry biznes. Nie widzę powodu aby życzyć im źle, bo ich sukces w niczym by mi nie przeszkadzał.

#3 ~gery~

~gery~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2017 - 13:55

Super, powodzenia! Ci co źle życzą to zgorzkniali malkontenci żyjący w świecie garbatych aniołków!

#4 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2017 - 14:19

Mam nadzieję, ze tekst o super jakości to nie tylko tekst ale prawda, dosyć mam starych zajeżdżonych taksówek śmierdzących petami.

#5 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2017 - 14:54

W weekendy polecam zielone autobusy. Profesjonalni kierowcy, ochrona wewnatrz i ta cena z centrum na TBS 2,8 zl linia N1

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2017 - 15:04

A sie zapomnialo juz jak powstawala cooltura taxi z Lukaszenka na czele to ilu jezdzilo taksowkarzy i ile sie czekalo? Takie sa poczatki. Powodzenia Piotrek

#7 ~mach~

~mach~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2017 - 15:09

Oczywiście życzę powodzenia , szczerze , bo tego na pewno będzie trzeba duuuużo .

1600 czynnych licencji , kilka korporacji posiadających rzesze własnych klientów . Wszelkie możliwe postoje typu dworce , knajpy , domy weselne obstawione . 

Kolejna sprawa , kilkanaście taxi w ciągu dnia na całe miasto to po pierwsze niezadowolony klient , który musi czekać min 30 minut oraz całkowity brak opłacalności ze względu na koszt dojazdu na pusto . Cena jak u wszystkich , żadna konkurencja , terminale jak u większości , wifi ...po co to komu ? Może w Łapach , czy innym małym miasteczku to się sprawdzi , w Białymstoku bez szans !

#8 ~mach~

~mach~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2017 - 15:15

A sie zapomnialo juz jak powstawala cooltura taxi z Lukaszenka na czele to ilu jezdzilo taksowkarzy i ile sie czekalo? Takie sa poczatki. Powodzenia Piotrek

Ale cooltura wystartowała co prawda nielicznie , ale z cenami promo . Od czasu powstania tej korporacji przez parę lat obowiązywały 40% rabaty , klienci byli wniebowzięci , a taksówkarze przeklinali . 

Ta korporacja poza ładnie oklejonymi autami z wifi w niczym się nie wyróżnia . 

#9 ~Radek~

~Radek~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2017 - 15:32

Jak można porównywać Białystok z Nowym Jorkiem? , druga sprawa ile oni maja samochodów? 5-6 ? na cały Białystok ,przecież to jest śmiech na sali, nikt nie będzie czekał 30-40 min na taxi skoro się dzwoni do Jagi czy Coola czy każdej innej większej korporacji i taxi jest w 5-8 min.

#10 ~Mam~

~Mam~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2017 - 16:13

Chłopaki zrobią niesamowity interes. Za niedługi czas zostaną z kilkunastoma oklejonymi złomkami, bo który z kierowwców będzie się przejmował czyjąś własnością. Życzyć tylko trzeba,żeby wpływy starczyły na codzienne rozchody.Niemożliwe żeby ci dwaj panowie mieli choć trochę pojęcia o ekonomi. Gdyby to się zamykało to takich korporacji by było już dawno kikanaście lub więcej i nie tylko w tych miastach.

#11 ~Marian~

~Marian~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2017 - 16:28

A po co komu wifi jak w każdym smartfonie jest internet.Jeżeli już chcą być tacy oryginalni to niech częstują klientów kawą lub cukierkami. Myśleli Panowie ,że zapełnią pewną niszę , a ten rynek jest już dawno zajęty - aż do bólu. Mogło by nyć dwa razy mniej taksówek może wtedy to zajęcie byłoby normalnym opłacalnym zawodem.

#12 ~Mam~

~Mam~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2017 - 16:31

Chłopaki zrobią niesamowity interes. Za niedługi czas zostaną z kilkunastoma oklejonymi złomkami, bo który z kierowwców będzie się przejmował czyjąś własnością. Życzyć tylko trzeba,żeby wpływy starczyły na codzienne rozchody.Niemożliwe żeby ci dwaj panowie mieli choć trochę pojęcia o ekonomi. Gdyby to się zamykało to takich korporacji by było już dawno kikanaście lub więcej i nie tylko w tych miastach.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2017 - 16:45

Czy w tym mieście seksu i biznesu nie może być chociaż z 1,5,2 lata spokoju, przedtem mieszał jareczek z max taxi teraz znowu jakiś twór ile jeszcze osób musi umoczyć kasę żeby w końcu zrozumieć że w biedastoku  najlepszy opłacalny biznes to pożyczki.

Za 3 miesiące nawet nikt nie będzie pamiętaj że coś takiego jak moja taxi istniało.

To nie Nowy Jork panowie .

#14 ~Pan Pusia~

~Pan Pusia~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2017 - 17:34

A ja uważam, że konkurencja może im dopiero zagrozić jak będzie wozić świnki morskie, bo do tej pory nie mogłam się doprosić

#15 ~Nieźle~

~Nieźle~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2017 - 18:16

Jak fajnie jest poczytać że wszyscy życzą panom powodzenia na starcie. Ludzie! Wy sami macie za małe jajeczka żeby wystartować z własnym pomysłem więc każdego trzeba wyśmiać kto ośmieli się z własnego pomysłu zarobić walutę. Powodzenia życzę panom założycielom bo im ich więcej tym my klienci mamy niższe ceny i wyższe standardy

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2017 - 18:57

Ryzykownie, gdy Uber stoi za plecami, ale mimo wszystko Powodzenia. Im większa konkurencja tym lepiej.

#17 ~Baran~

~Baran~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2017 - 19:12

A co na to kominiarz słynny założyciel 3 tanich korporacji? Wchodzi w to czy siedzi już cicho?

#18 ~wladeczek~

~wladeczek~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2017 - 21:10

biedastok dla takich jak ty manekinów co do roboty mają dwie lewe ręce tylko pierd...ić potrafisz do roboty weź się pajacu

#19 ~wladeczek~

~wladeczek~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2017 - 21:11

biedastok dla takich jak ty manekinów co do roboty mają dwie lewe ręce tylko pierd...ić potrafisz do roboty weź się pajacu

#20 ~Patryk~

~Patryk~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2017 - 21:47

to bardzo dobry pomysł widząc jak białostockie korporacje obrosły w piórka ustalając ostatnio między sobą jednolite droższe stawki w godzinach nocnych . Życzę powodzenia .

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych