Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Modelowanie sylwetki

42 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Becia~

~Becia~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2016 - 11:10

Ja jestem jeszcze starsza i też się długa wahałam i bałam o efekty i ewentualne komplikacje.Po obejrzeniu w TV programu o lekarzach zdecydowałam się na klinikę Promedion i zrobiłam sobie serię zabiegów Exilis który używa ultradźwięków do poprawy wyglądu i owalu twarzy. Efekty już widoczne, zmarszczki wokół ust wygładzone. Jest fajnie,jest młodziej.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2017 - 19:31

Oczywiście te wszystkie modowe rady są bardzo pomocne, ale myślę, że można pomóc swojej sylwetce, chociaż odrobinę. Ja korzystałam z zabiegu lipolizy iniekcyjnej w studiu Urody Zakręcona. Widać bardzo dobre efekty - polecam! :)

#23 asia548

asia548

praktykant

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 18 wrzesień 2017 - 09:57

Najlepszym sposobem na modelowanie sylwetki to ćwiczenia. I nie będzie efektu jojo :).

#24 ~emilka993~

~emilka993~
  • Goście

Napisano 01 luty 2018 - 03:19

Wiele osób decyduje się na różne zabiegu, które modelują sylwetkę, ale nigdy nie będą one miały stuprocentowej skuteczności, jeśli nie poćwiczymy na siłowni, w domu, gdziekolwiek. Uświadomiłam to sobie jakiś czas temu i teraz spokojnie mogę chodzi do krakowskiej SCM estetic na uzupełnianie ćwiczeń zabiegiem przy użyciu Vela Shape III

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 luty 2018 - 23:28

Chodzenie regularnie na siłownię nie jest łatwe, ale gdy pomyślę sobie o tym, ze ktoś miałby ingerować skalpelem w moje ciało tylko dlatego, ze nie potrafię znaleźć czasu i brakuje mi motywacji do ćwiczeń, to od razu szukam sportowych ciuchów i lecę na siłownię. Na myśl o zastrzyku robi mi się słabo, a co dopiero dać się dobrowolnie poddać jakimś zabiegom.

Siłownia jest do du... , ponieważ nie wyrabia kondycji. Ponadto uzyskane efekty są mało trwałe.
Lepszy jest basen. Godzina na basenie 3-4 razy w tygodniu, ale normalnego pływania nie moczenia du...i gwarantuję że będziesz wyglądała świetnie.

#26 Pola27

Pola27

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 28 luty 2018 - 22:58

Moim zdaniem najlepiej modelować po przez ćwiczenia i dietę. 

#27 Olga1414

Olga1414

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 13 marzec 2018 - 16:12

Też myślę, że ćwiczenia i dieta mogą być pomocne. Jednak część z nas ma niestety predyspozycje genetyczne do tzw. figury gruszki i ciężko jest ją odpowiednio "wymodelować". Ja się męczę z tym jak wyglądam od lat. Już nie wiem, co mam zrobić - może jakiś zabieg? Jesteście wstanie mi coś polecić na wyszczuplenie ud i redukcję tkanki tłuszczowej?

#28 Poziomka81

Poziomka81

absolutnie początkujący

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • 2 postów

Napisano 09 kwiecień 2018 - 10:27

hej hej, ja zdecydowałam się na zabiegi modelowania sylwetki i szczególnie polecam klinikę Cosmetologice dr Igora Michajłowskiego w Gdańsku, pełen profesjonalizm i skuteczność, ja do tej pory jestem w ciężkim szoku, że moja sylwetka w końcu zaczyna wyglądać proporcjonalnie (po tylu latach odchudzania i stosowania różnych diet) .. ps. ja byłam na zabiegu Maximus. Czy ktoś stosował inne zabiegi? Proszę o opinie

#29 Useherfatass

Useherfatass

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 09 kwiecień 2018 - 11:29

2cAMLE5.jpg

#30 Useherfatass

Useherfatass

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 09 kwiecień 2018 - 11:32

W4zxyQk.jpg

#31 Niezdecydowana

Niezdecydowana

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 11 kwiecień 2018 - 11:25

Hej Poziomka a napisz proszę jak te zabiegi wyglądają cenowo? Jestem z trójmiasta i zależy mi na zabiegach korzystnych cenowo. Ja jeszcze nigdy nie korzystałam z tego typu zabiegów ale powoli decyduję się i jestem na etapie wyboru najlepszego.. u mnie też żadne inne sposoby już nie działają..

#32 Poziomka81

Poziomka81

absolutnie początkujący

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • 2 postów

Napisano 13 kwiecień 2018 - 12:11

Za jeden zabieg na uda zapłacisz 440 zł. Możesz też kupić 8 zabiegów za 2640 zł. Ja miałam 4 zabiegi Maximus i zredukowało to mój tłuszczyk. Bezbolesny i skuteczny sposób. Jeśli jesteś z trójmiasta to leć tam :) nie pożałujesz

#33 weronika 222

weronika 222

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 16 kwiecień 2018 - 13:19

Osobiście uważam że dieta i sport,jak najbardziej.Ale jak już się jest po 40- stce, to niektórym skóra wiotczeje..niestety. I ja skorzystałam z zabiegu kriolipolizy. Tak w skrócie zwalczanie cellulitu zimnem. Jako ,że jestem z Warszawy chodzę do Afrodyta Expert of Beauty i jestem bardzo zadowolona. Jak i z zabiegu,bo faktycznie skóra na brzuchu stała się jędrniejsza a cellulit się zmniejszył, jak i z personelu ,który tam pracuje,naprawdę salon godny polecenia.

#34 Benia_ben

Benia_ben

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 25 maj 2018 - 13:26

Mieszkam od niedawna w Gdańsku, ze względu na znalezienie wymarzonej pracy, moim obowiązkiem jest dbać o prezencję i wygląd zewnętrzny, w związku z czym szukam kliniki, dzięki której mogłabym wymodelować swoją sylwetkę. Pieniądze nie grają roli. Zależy mi na sprawdzonej klinice, w której liczy się podejście do pacjenta. Pozdrawiam.

#35 ~Paula~

~Paula~
  • Goście

Napisano 30 maj 2018 - 10:40

Szukałam długo na forach i portalach ocen zabiegów i wybrałam najczęściej polecany Accent Ultra V Shape w klinice La Perla. Naprawdę warto było zainwestować te pieniądze. Zabieg modeluje sylwetkę, redukuje cellulit i rozstępy, ujędrniając przy tym skórę, więc działa na wiele problemów :) 

#36 ~Jolanta~

~Jolanta~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2018 - 13:51

Ja polecam klinikę Cosmetologica :) Byłam na zabiegach endermologii LPG i naprawdę pozbywam się swojego kompleksu :) jeszcze zostały mi 3. Cieszę się, że jestem pod okiem profesjonalistów w swej dziedzinie i że z zabiegu na zabieg widzę różnicę

#37 pinkunicorn

pinkunicorn

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 26 czerwiec 2018 - 14:12

Byłam w tej klinice ;) super atmosfera i podejście do pacjenta! Sam zabieg bezbolesny i po serii naprawdę zauważyłam różnicę. Nowoczesny sprzęt i realny wpływ na sylwetkę : no i dogodna lokalizacja - zaraz przy Gdańskim Uniwersytecie Medycznym :)

#38 Marzenalesna

Marzenalesna

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 11 lipiec 2018 - 11:02

Hmm a jaki zabieg wybrałyście? Przydałaby mi się konsultacja zanim wybiorę zabieg, bo jestem kompletnie zielona w tych zabiegach. Nie znam się. Czasami niektóre kliniki oferują darmowy wywiad i to jest bardzo duże ułatwienie.

#39 ~Delma~

~Delma~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2018 - 10:17

Hmm a jaki zabieg wybrałyście? Przydałaby mi się konsultacja zanim wybiorę zabieg, bo jestem kompletnie zielona w tych zabiegach. Nie znam się. Czasami niektóre kliniki oferują darmowy wywiad i to jest bardzo duże ułatwienie.

gdzieś czytałam, że ta clinica cosmetologica oferuje darmowe konsultacje. Najlepiej zadzwoń tam i sprawdź...

#40 ~ZUZA~

~ZUZA~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2018 - 14:42

Lila_ka ile miałaś zabiegów??? i jaki koszt? słyszałam o tej klinice dr Michajłowskiego ale jeszcze się zastanawiam...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych