Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Modelowanie sylwetki

41 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~olka~

~olka~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2014 - 15:18

w gabinetach i klinikach jest mnóstwo różnych zabiegów na odchudzanie i modelowanie sylwetki. chciałam coś wypróbować ale kompletnie nie wiem co i gdzie wybrać, bo im więcej czytam, tym bardziej wydfaje mi się że się w końcu nie zdecyduję.... coś doradzicie? interesuje mnie warszawa

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2014 - 18:43

w gabinetach i klinikach jest mnóstwo różnych zabiegów na odchudzanie i modelowanie sylwetki. chciałam coś wypróbować ale kompletnie nie wiem co i gdzie wybrać, bo im więcej czytam, tym bardziej wydfaje mi się że się w końcu nie zdecyduję.... coś doradzicie? interesuje mnie warszawa

Na modelowanie sylwetki mniej żreć dużo ruchu rower,pływanie, cross fit nie ma nic za darmo

#3 ~monia~

~monia~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2014 - 07:59

icoone, robiłam w Pięknści dnia. Rewelka zabieg, wystarczy ich kilka, i cellulit znika bez śladu

#4 awa7

awa7

praktykant

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 28 postów

Napisano 10 wrzesień 2014 - 13:34

Linie pionowe wydłużają i wyszczuplają, a poziome - poszerzają.

Zasada 2

Im szersze pasy (pionowe i poziome),tym słabsze działanie zasady 1.

Zasada 3

Wszystko co ciemne, wydaje się mniejsze, szczuplejsze, niż to, co jasne - to jest bardzie wypukłe, większe, pulchniejsze.

#5 awa7

awa7

praktykant

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 28 postów

Napisano 10 wrzesień 2014 - 13:35

Zasada 4

Kiedy linia granicy ubioru przecina nogę w połowie łydki lub uda, tułów pomiędzy talią a najszerszym miejscem bioder, rękę w połowie przedramienia, to optycznie skraca to, co powinno pozostać długie i smukłe. Jeśli zatem chcesz tego efektu uniknąć, wybieraj ubrania, które kończą się na wysokości stawów kostki, kolan, nadgarstków, łokci, talii, pachwinach. Im mniej poziomych linii, tym smuklej wygląda sylwetka.

Zasada 5

Pionowe cięcia i szwy w ubraniu wyszczuplają.

#6 awa7

awa7

praktykant

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 28 postów

Napisano 10 wrzesień 2014 - 13:48

igurze typu jabłko towarzyszy bardzo często otyłość
brzuszna. Wzrok przyciągają zazwyczaj szczupłe nogi, natomiast mankamentem są
fałdki na brzuchu. Tułów zlewa się w jedno, a wcięcie w talii jest praktycznie
niewidoczne. Ze względu na zwiększone ryzyko cukrzycy i nadciśnienia przy
otyłości brzusznej, odchudzanie odgrywa bardzo ważną rolę w profilaktyce
zdrowotnej. Jak pozbyć się nadprogramowych kilogramów z brzucha? Schudniesz
jeżdżąc na rowerze i ćwicząc aqua aerobic. Dieta niskotłuszczowa wspomoże
trening. Jedz dużo warzyw i owoców, sięgaj po ryby, a unikaj tłustych i
wędzonych wędlin. Wrogiem numer jeden jest cukier, dlatego słodycze powinny pójść
w odstawkę.

Kształtowanie sylwetki nie należy do łatwych zadań. Dlatego
nie oczekuj cudów. Modelowanie sylwetki to ciężka praca, wymagająca
samozaparcia i systematyczności w ćwiczeniach. Pierwsze rezultaty przyjdą po
2-3 tygodniach treningu. Pamiętaj również o zasadach zdrowego odżywiania. Tylko
działając dwutorowo – ćwicząc regularnie i wystrzegając się tuczących dań,
osiągniesz swój cel. 

#7 vichtor

vichtor

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 10 wrzesień 2014 - 19:55

...

Użytkownik Moderator edytował ten post 10 wrzesień 2014 - 21:16
Zapraszam do lektury zwanej regulaminem forum

#8 awa7

awa7

praktykant

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 28 postów

Napisano 11 wrzesień 2014 - 06:07

Za absolutnie podstawową metodę na kształtowanie sylwetki uznaję więc zdrowy tryb życia. Zawiera się tutaj świadome odżywianie, ruch fizyczny, unikanie stresu (kortyzol, hormon stresu, przyczynia się do tycia!). Nie należy się także głodzić, ponieważ efekt jojo jest wówczas gwarantowany, a z naszego marzenia o sylwetce idealnej pozostanie tylko wspomnienie.

#9 gosiaczek654

gosiaczek654

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 09 marzec 2016 - 12:00

Polecam studio modelowania sylwetki w Białymstoku- Linea Studio, chodzę na bieżni w podciśnieniu i na rollmasaż karnet miesieczny jest w promocji, za 160 zł i można chodzić prawie codziennie, jestem zadowolona z efektów oczywiście plus zdrowy tryb odżywiania :)

#10 ~nastka393~

~nastka393~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2016 - 11:54

Dziewczyny a mnie interesuje tutaj Trójmiasto.Czy któraś z Was chodziła na tego typu zabiegi?

Lipoliza ultradźwiękowa? Endermologia? W sieci jest wiele tematów, w kórych opiują takie zabiegi ale mi zalezy tutaj na konkretach.Gdzie chodziłyscie jakie były efekty oraz ile Was to ostatecznie koszotwało.

No i najważniejsze pytanie. Czy warto? 

#11 ~gosciowka~

~gosciowka~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2016 - 11:17

Ja chodziłam na modelowanie sylwetki na brzuszek i uda. Schudłam swego czasu ale miałam największe problemy ze zrzuceniem tłuszczyku właśnie z tych partii ciała. Chodziłam konkretnie na dwa zabiegi:
masaż endermologiczny
karboksyterapię
Oba zabiegi trwały po 40 minut. Po prostu leżysz sobie na leżance, i coś Ci tam majstrują przy brzuchu i udach. Nakładają Ci żel i jeźddi po Tobie głowica. Karboksyterapia jest mniej przyjemna bo wprowadzaja Ci dwutlenek wegla pod skore ale nie jes tto bolesne. Po serii zabiegow efekty bardzo dobre. Chodzilam w Gdansku na sklodowska/

#12 ~nastka393~

~nastka393~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2016 - 09:44

A jaki koszt? Bo nie dopisałaś. Aktuanie ćwiczę i staram się zdrowo odżywiać ale efkety takie sobie i nie wiem już czy dalej się tak katować czy nie. Kupiłam soie również serum na celulit na brzuch i na uda. Nie bylo tanie ale efektów nie widzę. Trochę się zawiodłam. 

#13 ~gosciowka~

~gosciowka~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2016 - 07:50

Takie serum to uzupełnienie.Nie licz na to,.ze da u Ciebie dobre efekty. Sama równiez próbowałam wielu kosmetyków na cellulit ale one wpływają co najwyżej na skórę. Sama kupiłam sobie cały pakiet na modelowanie sylwetki tak wiec kosztowało mie to całkościowo 2700 z tego co pamiętam ale to był już ten najszerszy pakiet z wieloma zabiegmi. Najlepiej jakbyś sama się wybrała  na konsultację. Zobaczą sobie jak to wygląda i doradzą Ci jakie zabiegi są skuteczne bo moze u Cienie ędzie to kostowało mnie. Każda osoa jest inna. 

#14 ~nastka393~

~nastka393~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2016 - 10:48

A taka konsultacja jest płatna? Chodziłaś do kosmetyczki czy do lekarza? 

#15 ~gosciowka~

~gosciowka~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2016 - 10:42

Konsultacja jest bezpłątna tak wiec chociażby ze względu na to warto jest wybrać się i zapytać się o konkretny koszt. Ja chodziłam do Clinica Cosmetologica na Skłodowskiej tak jak pisałam. Jest to już profesjonalna klinika tak więc mają tam odpowiednie urządzenia do takich kuracji. Kosmetyczki nie mają takich urządzeń w gabinetach i mogą Ci co najwyżej nałożyć jakieś kosmetyki czy borowiny ale nie zrobią endermologii czy karboksyterapii ! To musi wykonywac osoba przeszkolona. No i broń boże nie kupuj takich zabiegów na gruponie bo nie wiesz kto ten zabieg będzie wykonywał, zwykle płacisz za to co dostajesz i wiele osob narzeka w sieci, ze sfrajerzyły  i tylko straciły pieniadze.  

#16 a_migo

a_migo

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 9 postów

Napisano 12 wrzesień 2016 - 12:57

Mam wrażenie że ludzie zawsze idą na łatwiznę i chcą żeby wszystko ktoś za nich zrobił. Żadnymi nawet najdroższymi metodami nie ukształtujemy tak skutecznie sylwetki jak jakąś aktywnością sportową. Jeśli nie lubisz biegać, zacznij pływać itp itd. Każdy na pewno znajdzie aktywność która mu się spodoba. A wtedy nie tylko ciało się zmieni, ale także nasz umysł.

#17 ~nastka393~

~nastka393~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2016 - 11:22

widziałam oferty na gruponie ale byłąm z grupona jedynie na kiilku masażach. Było ok ale na modelowanie sylwestki to tak jak piszesz raczej bym sie nie  wybrała. Dasz moze jakiś nr telefonu do tej kilniki?  

#18 ~gosciowka~

~gosciowka~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2016 - 10:44

W sieci jest ich strona gdzie możesz sobie sama poczytać o wszystkich zabiegach jakie tam robią. Tu jest do nich telefon: +48 791 604 604

#19 ~majka87~

~majka87~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2016 - 08:45

ja tam wolę ćwiczenia - najlepiej modelują sylwetkę :) do tego walczyłam z rozstępami z pomocą olejków i balsamów z mama's, nawilżyłam skórę, dużo piję i widze, że ciało się zmienia :) tylko trochę wysiłku trzeba w to włożyć

#20 Gaba

Gaba

początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 01 październik 2016 - 11:43

Ćwiczę i to daje najwięcej. Przed kilkoma laty po zabiegu operacyjnym używałam też kosmetyków ujędrniających na brzuch.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych