Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Lokis~

~Lokis~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2019 - 10:38

Bardzije Romantyczna niz Komedia, ale sympatyczna opowieść. Nie byłem fanem poprzednich cześci. Pierwsza się zestarzała, a druga wiejska bezrefleksyjnie i taka PRLowska. Tu na poczatku szansa na więcej. Dobre zdjecia, dobra muzyka w tle ( aż do pojawienia się Martyniuka, ale to z natomiast ma wymiar komiczny). Opowieść na poziomie podobnych Listów do M etc  Para amantów w porządku.... Hamkało przekonuje , a Rozbickiego kocha kamera i powinien zagrać główną w filmie sensacyjnym. Stara gwardia też daje radę.Scenariusz na poziomie poprzednich cześci na szczęście dobrze sfilmowano i dlatego ten film bedziemy ogladac w święta w TV na zmiane z Litami do M.

#2 ~Nana~

~Nana~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2019 - 23:16

Brak szacunku do fanów pierwszej części, fabuła smutna i bezsensowna, sposób potraktowania postaci Pawła Zawady - bezczelność. Nie, nie i jeszcze raz nie. Wielkie rozczarowanie (ale nawet nie filmem, bo zwiastun nie zapowiadał niczego dobrego, raczej tym, za co twórcy uważają współczesnego widza).

#3 ~anka~

~anka~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2019 - 03:43

co?!

Bardzije Romantyczna niz Komedia, ale sympatyczna opowieść. Nie byłem fanem poprzednich cześci. Pierwsza się zestarzała, a druga wiejska bezrefleksyjnie i taka PRLowska. Tu na poczatku szansa na więcej. Dobre zdjecia, dobra muzyka w tle ( aż do pojawienia się Martyniuka, ale to z natomiast ma wymiar komiczny). Opowieść na poziomie podobnych Listów do M etc  Para amantów w porządku.... Hamkało przekonuje , a Rozbickiego kocha kamera i powinien zagrać główną w filmie sensacyjnym. Stara gwardia też daje radę.Scenariusz na poziomie poprzednich cześci na szczęście dobrze sfilmowano i dlatego ten film bedziemy ogladac w święta w TV na zmiane z Litami do M.

#4 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2019 - 19:53

Znacie może utwory wykorzystane w filmie. Oprócz szukaj mnie

#5 ~Waldi~

~Waldi~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2019 - 21:38

Moim zdaniem Ta część Kogla Mogla jest sympatyczna i śmieszna jednak ja osobiście wolę pierwszą i drugą część ale to jest moje zdanie , brakuje mi również aktorów z tamtej części czyli, Jerzego Turka , Darka Siatkowskiego oraz babci Piotrusia Małgorzaty Lorentowicz i uważam że można było nakręcić trzecią część jak ci aktorzy jeszcze żyli a nie teraz kiedy ich już nie ma ale no cóż nikt wcześniej się nie zdecydował.

po za tym mi bardzo mi się nie podobało że z postaci Pawła Zawady męża Kasi zrobiono jakiegoś złoczyńce i Hultaja nawet jeżeli Kasia i Paweł w filmie są po rozwodzie to nie powinno się aż tak go demonizować z uwagi na śmierć odtwórcy tej roli czyli Pana Darka Siatkowskiego i pamięć o nim a tak na marginesie uważam że nawet jeżeli nie chciało w prowadzać nowego aktora do filmu w roli Pawła Zawady męża Kasi to można było zrobić żeby Kasia również była wdową tak jak jej matka smutne ale przynajmniej realistyczne że odtwórca roli zmarł i Paweł również a nie rozwód ale w gruncie rzeczy film śmieszny dał bym mu 3 +

#6 ~Waldi~

~Waldi~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2019 - 21:40

Brak szacunku do fanów pierwszej części, fabuła smutna i bezsensowna, sposób potraktowania postaci Pawła Zawady - bezczelność. Nie, nie i jeszcze raz nie. Wielkie rozczarowanie (ale nawet nie filmem, bo zwiastun nie zapowiadał niczego dobrego, raczej tym, za co twórcy uważają współczesnego widza).

Masz Trochę racji sposób Potraktowania Postaci Pawła Zawady pozostawia wiele do życzenia i nie powinno tak się o nim mówić w filmie z uwagi na śmierć Pana Darka Siatkowskiego i pamięć o nim.

#7 ~Renia~

~Renia~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2019 - 21:59

Film przyjemny i lekki ( w czasach stresu na każdym  kroku). Oczywiście hejterzy zrobią swoje. Jak kto nie chce niech nie idzie ,,,wolna wola  Prośba nie obrażać ludzi którym taki spontaniczny i lekki film się podoba, ,,,Minus filmu ...wątek Pawła Zawady ..:( troszkę przykro ze został potraktowany tak źle. 

#8 ~Irena~

~Irena~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2019 - 08:16

Wybieram się dziś na to do Oh Kino i już nie mogę się doczekać! Udało mi się upolować bilety w promocji.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych