Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

46 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~otto~

~otto~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 15:25

Jak nie będziesz wiedział od kogo po ryju w swoim życiu wyłapiesz to pamiętaj , że od życia. Zapamiętaj sobie SWÓJ wpis i przez chwilę zastanów się.

Argumenty adi, ARGUMENTY. Co problem, gawniaku?

Kolego śniegowy( bałwanie)"adi", co taki zes...ny? Nic nie odpisujesz? Co tam argumentów brakuje? No nie mów. Pamiętaj, że śnieg się stopi i po kolegach.

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 15:26

'''''jak przestaniesz się dławic sperma to wyliż mi rowa""" - to twój tekst?

"pier...le polaków, papieża polaka, AK żołnierzy wyklętych''' - to twoje?

''''byłem u Truskolaskiego i kazał mi walić was w łeb''''' to nie twoje? Jeszcze jesztes na wolności?

''''wyszłeś odbytem , jesteś smierdzielem polaku'''' to twoje?

'''zaje...bie ciebie, oglądaj się za siebie''''

'Truskolaski kazał mi najechać twoja chatę i za...ć ciebie"

itd.itd. ale to nie twoje, oczywiście że nie.

A może zapytać o Ciebie?

ZBOCZEŃCU MY CIEBIE DOBRZE ZNAMY. TWOJE WPISY SA NA STRONACH FORUM """PIS WZIĄŁ MILIONY"""" Juz nie masz odwagi popisywać się swoimi zboczonymi wpisami? co już dostałeś ostrzeżenie?

pisałem wyraźnie ze hejter juz zasmrodzi te forum,i jakie teksty:) z d.... konfabulacja,przekręcanie i naginanie to jego pasja ,no i jeszcze sperma:)

Ja też potwierdzam, że jesteś upośledzony przez własnych rodziców, skoro takie teksty pisałeś o Polakach. Mnie też ciekawi twoja 'znajomość" z prezydentem Białegostoku Truskolaskim, bo głosowałem na niego. Czyżby On chciałby zadawać się z takim smieciem jak ty? Pisałeś też, że jestes bliskim kumplem Krzysztofa Truskolaskiego. Co ty kombinujesz co do rodziny Truskolaskich? Może ja się dowiem u usta p. Truskolaskiego. Czy ty wiesz, że swoimi wpisami i znajomością z p. Truskolaskim poniżasz go? Jesteś w stanie na to pytanie odpowiedzieć? nie sądzę.

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 16:49

Ja też potwierdzam, że jesteś upośledzony przez własnych rodziców, skoro takie teksty pisałeś o Polakach. Mnie też ciekawi twoja 'znajomość" z prezydentem Białegostoku Truskolaskim, bo głosowałem na niego. Czyżby On chciałby zadawać się z takim smieciem jak ty? Pisałeś też, że jestes bliskim kumplem Krzysztofa Truskolaskiego. Co ty kombinujesz co do rodziny Truskolaskich? Może ja się dowiem u usta p. Truskolaskiego. Czy ty wiesz, że swoimi wpisami i znajomością z p. Truskolaskim poniżasz go? Jesteś w stanie na to pytanie odpowiedzieć? nie sądzę.

Oczywiście, że nie odpowiesz. Odbierasz  Prezydentowi Truskolaskiemu dobrą opinię. Polaków, mojego Papieża poniżasz, poniżasz żołnierzy wyklętych z AKa. Czy sądzisz ,że to przejdzie bez dalszych konsekwencji?!

#44 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 18:12

Oczywiście, że nie odpowiesz. Odbierasz  Prezydentowi Truskolaskiemu dobrą opinię. Polaków, mojego Papieża poniżasz, poniżasz żołnierzy wyklętych z AKa. Czy sądzisz ,że to przejdzie bez dalszych konsekwencji?!

Przejdzie i to jest waśnie problem.

#45 ktoś kto wie

ktoś kto wie

stażysta

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 74 postów

Napisano 16 luty 2019 - 23:20

Pan Prezydent Truskolaski sam się poniżył popierając bandytę Tuska w jego programie 4 czerwca. Zapomniał tylko stwierdzić którego czerwca. Tego zdrady narodu Polskiego w 1989 roku czy w 1992 roku. W obu tych datach był zwykłym ścierwem.

#46 ~cryo~

~cryo~
  • Goście

Napisano 17 luty 2019 - 06:47

Pan Prezydent Truskolaski sam się poniżył popierając bandytę Tuska w jego programie 4 czerwca. Zapomniał tylko stwierdzić którego czerwca. Tego zdrady narodu Polskiego w 1989 roku czy w 1992 roku. W obu tych datach był zwykłym ścierwem.

kkw nie idź drogą Psichooja ...nie idż ....

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 luty 2019 - 09:35

Ja też popieram Pana Tuska, który zostanie prezydentem Rzeczypospolitej i przeprowadzi depisyzację Polski.

Tak Mu dopomóż Bóg.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych