Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

46 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 13:54

Kto celowo przewlekał to śledztwo? Nazwiska prokuratorów, którzy tuszowali sprawę poproszę. Panią Pieniążek już znamy. Kto jeszcze?

Człowieku tego się nigdy nie dowiesz. Przecież to jest jedna wielka mistyfikacja.

#22 ~adi~

~adi~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 13:58

... a ty wracaj do swojej nory :)

Widzę przydupas andruta... albo sam andrut pisze? A gdzie nora andrusa? Wygląda na k_a_c_a_p_a... Czy nie tam jego nora? :)

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 14:02

to mi do tego ze ludzie przez ciebie nie mogą normalnie popisać hejterze spermowaty:) wszędzie leziesz jak mucha do g.... :) przeszkadzasz ludziom ze swoimi fekalnymi tekstami

'''''jak przestaniesz się dławic sperma to wyliż mi rowa""" - to twój tekst?

"pier...le polaków, papieża polaka, AK żołnierzy wyklętych''' - to twoje?

''''byłem u Truskolaskiego i kazał mi walić was w łeb''''' to nie twoje? Jeszcze jesztes na wolności?

''''wyszłeś odbytem , jesteś smierdzielem polaku'''' to twoje?

'''zaje...bie ciebie, oglądaj się za siebie''''

'Truskolaski kazał mi najechać twoja chatę i za...ć ciebie"

itd.itd. ale to nie twoje, oczywiście że nie.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 14:04

''''byłem u Truskolaskiego i kazał mi walić was w łeb''''' to nie twoje? Jeszcze jesztes na wolności?

Na innych stronach opisywałeś, że moderator to twój kuzyn, ''i dał mi namiary na ku...wy pisowskie i policzę im żebra'''' To też nie twoje?

#25 ~otto~

~otto~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 14:05

Widzę przydupas andruta... albo sam andrut pisze? A gdzie nora andrusa? Wygląda na k_a_c_a_p_a... Czy nie tam jego nora? :)

Jak nie będziesz wiedział od kogo po ryju w swoim życiu wyłapiesz to pamiętaj , że od życia. Zapamiętaj sobie SWÓJ wpis i przez chwilę zastanów się.

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 14:07

'''zaje..e ciebie '''' to też nie twoje? I sądzisz wykolejeńcu, że to co pisałeś  to już zniknęło? Nigdy nie zniknie, i w końcu za wszystko zboczeńcu zapłacisz.

A do Was tu piszących gońcie tego zboka. To jest bandyta i zboczeniec, wyjątkowy gnój, ale niestety podobny do człowieka.

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 14:09

Jak to jest, jawnie grozi na forum? i nie ma reakcji z żadnej strony.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Kto celowo przewlekał to śledztwo? Nazwiska prokuratorów, którzy tuszowali sprawę poproszę. Panią Pieniążek już znamy. Kto jeszcze?

Za taki , polityczny numer to regionalna jest do natychmiastowego zwolnienia na stan spoczynku z 20% uposażenia. Jak tylko skończą się jej układy w krajówce ,trzeba o tym pamiętać.

#29 ~adi~

~adi~
  • Goście

Jak nie będziesz wiedział od kogo po ryju w swoim życiu wyłapiesz to pamiętaj , że od życia. Zapamiętaj sobie SWÓJ wpis i przez chwilę zastanów się.

ryja to ty masz pachołku andruszy.

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 14:14

Jak to jest, jawnie grozi na forum? i nie ma reakcji z żadnej strony.

TrZeba zapytac prezydenta Truskolaskiego? może to ktos z jego rodziny, powołuje sie albo nienormalny - psychiczny albo 'rodzinny' :angry:

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 14:21

Na innych stronach opisywałeś, że moderator to twój kuzyn, ''i dał mi namiary na ku...wy pisowskie i policzę im żebra'''' To też nie twoje?

pisałem wyraźnie ze hejter juz zasmrodzi te forum,i jakie teksty:) z d.... konfabulacja,przekręcanie i naginanie to jego pasja ,no i jeszcze sperma:)

#32 ~otto~

~otto~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 14:35

Redakcja ma wszystkich w głębokim poważaniu, może od razu złożyć kwit na brak reakcji z ich strony do Lublina, może nie zaginie?" Redaktorki"  na co Wy czekacie? Co to ma być?

#33 ~alan~

~alan~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 14:37

ty najlepiej to wiesz analfabeto, nawet po polsku tłuku nie umiesz pisać a leziesz i zabierasz głos :P :D

a ty analfabeto polskojęzyczny nie wiesz,że wtrącenie "tłuku"oddzielamy przecinkami??nie dokazuj, głąbie, nie dokazuj!

#34 ~alan~

~alan~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 14:37

ty najlepiej to wiesz analfabeto, nawet po polsku tłuku nie umiesz pisać a leziesz i zabierasz głos :P :D

a ty analfabeto polskojęzyczny nie wiesz,że wtrącenie "tłuku"oddzielamy przecinkami??nie dokazuj, głąbie, nie dokazuj!

#35 ~otto~

~otto~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 14:40

ryja to ty masz pachołku andruszy.

Argumenty adi, ARGUMENTY. Co problem, gawniaku?

#36 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 14:49

TrZeba zapytac prezydenta Truskolaskiego? może to ktos z jego rodziny, powołuje sie albo nienormalny - psychiczny albo 'rodzinny' :angry:

A może zapytać o Ciebie?

#37 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 14:57

Za taki , polityczny numer to regionalna jest do natychmiastowego zwolnienia na stan spoczynku z 20% uposażenia. Jak tylko skończą się jej układy w krajówce ,trzeba o tym pamiętać.

No co ty. Pani Pieniążek dba o swój stołek. Dostała na pewno polecenie służbowe i nieomieszkała poprosić o stosowne na piśmie. Nie zostałaby na ochotnika pisowskim kozłem ofiarnym. To myśląca kobieta z klasą.

#38 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 15:17

A może zapytać o Ciebie?

A może zapytać o Ciebie?

Co tam nic nie odpisujesz?

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 15:18

pisałem wyraźnie ze hejter juz zasmrodzi te forum,i jakie teksty:) z d.... konfabulacja,przekręcanie i naginanie to jego pasja ,no i jeszcze sperma:)

ZBOCZEŃCU MY CIEBIE DOBRZE ZNAMY. TWOJE WPISY SA NA STRONACH FORUM """PIS WZIĄŁ MILIONY"""" Juz nie masz odwagi popisywać się swoimi zboczonymi wpisami? co już dostałeś ostrzeżenie?

#40 ~cryo~

~cryo~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 15:24

noooo ....Psichooju ...znowu my ....Stowarzyszenie Doop Wołowych

ZBOCZEŃCU MY CIEBIE DOBRZE ZNAMY. TWOJE WPISY SA NA STRONACH FORUM """PIS WZIĄŁ MILIONY"""" Juz nie masz odwagi popisywać się swoimi zboczonymi wpisami? co już dostałeś ostrzeżenie?

Po czym poznać ruskiego trolla o bolszewickiej proweniencji , PATOLOGICZNEGO KŁAMCĘ , propagatora politycznego hejtu i celowego antagonizowania Polaków , który określił się jasno -"MyZPisem" . Najpierw myślałem , że to tylko psychopata.Ślepo zapatrzony w PARTIĘ , antyunijny ksenofob ,  homofob i antysemita oraz anty-islamista  . Lecz psychozy nie są tak uporczywe , więc oto psychologiczny profil hejtera -ksywka Psichooj alias BOLO/RYŻY TUX, dziewczyna , Ada, brodaty, hexa, POwtarzam , As , socjolog , ponury (nowe) itp :
A/ IGNORUJE podane FAKTY stawiające w złym świetle PiS
B/ niewygodne FAKTY uznaje za pochodzące z GW i deprecjonuje ich wartość , sugeruje światowy spisek WSI , Sorosa i Merkel
C/ wprowadza homofobiczne insynuacje i trolluje teksty o rozmiarach członka cryo - od 7!!! miesięcy bredzi to samo
D/ hejtowanych bezpodstawnie nazywa zboczeńcami i grilluje kalumnie komentując własne wpisy , dużo emotek
E/ cytuje prywatne hejterskie pato"dziennikarskie" fora i blogi jako źródło "rzetelnej wiedzy" ... wręcz "uwielbia je".. wychwala pod niebiosa MF Kurkę
F/zarzuca hejtowanym choroby psychiczne
G/mało inteligentny,tępy,ociężały umysłowo - ubogi zasób słów , żenujące błędy językowe ,powtarza się - nudny ....
H/ kolekcjonuje wpisy (też własne fejki) potrzebne do trollowania później
I/ fabrykuje (prymitywnie podszywa się pod hejtowanego) lub powiela ordynarne kłamstwa i "fakty" , po czym komentuje je jako "dowody winy" hejtowanych
J/"donosi" na hejtowanych poprzez apele na forum do POLICJI,MOPR, PROKURATORA ... już kilka miesięcy , ale słabo mu to wychodzi ... kto by słuchał psychopaty ....
K/ uwielbia porównywać hejtowanych do bolszewików ,samemu będąc przejawem typowego zwolennika bolszewickich wartości ..
M/ lubi "rzygać i pluć" na hejtowanych forumowiczów , którzy też mu "śmierdzą" ....
N/okazuje swoje moralne dno nieustannie ... zwykle poprzez "hahaha", lubi określać siebie jako procent idioty w kretynie tzn 100/100

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych