Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

778 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2015 - 17:35

Miecio zrobi wszystko dla kariery, ALE swojej - nie dla mieszkańców Sokółki. Taka osoba to wstyd i hańba. Jego wypowiedzi mówią same za siebie. Jak nie ma kartki to głupi i gładki. Niech ktoś wymieni o zrobił dla Sokółki. Oczywiście bez podawania gdzie balował i co wypił.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2015 - 08:13

Święte słowa. Nikt nie da Ci tyle co Ci Baszko obieca!

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 10:15

Podobno na youtube biją rekordy oglądalności filmiki z wypowiedziami Baszki. Śmieje się z niego cała Polska 

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 13:17

Podobno na youtube biją rekordy oglądalności filmiki z wypowiedziami Baszki. Śmieje się z niego cała Polska 

Obejrzyjcie i posłuchajcie na YT

Mieczysław Kazimerz Baszko Marszałek Województwa Podlaskiego gościem TV JARD

Rany boskie, skąd tacy biorą się na takich stanowiskach. On jednego zdania po polsku nie mówi. Nie wierzą, że go wybrali uczciwie ludzie choć trochę przyzwoici i rozgarnięci.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 17:04

To był i jest hit, szkoda że isokolka tego nie umieści.

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 20:40

Większość jego wyborców to wyborcy nie świadomi. Wielu zagłosowało za prezenty. Często nawet nie wiedzą czym jest Urząd Marszałkowski... przepraszam od kiedy jest tam baszko to urząd marszałkowski

#27 ~baszkofan~

~baszkofan~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 20:57

To był i jest hit, szkoda że isokolka tego nie umieści.

Moze zrobimy ranking moj pierwszy do oceny to (z youtub)

Mieczysław Baszko Polski Kongres Energii Odnawialnej Energia Jutra - Białystok 09.12.2013

ja daje 8/10 skala smiesznosci lub jak kto woli elokwencji.

#28 ~G~

~G~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 21:09

Przebijam

Szelment. Wicemarszałek tłumaczy się z opóźnień

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 21:16

Szelment 6/10. Słabo swoje możliwości wykorzystał

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2015 - 09:48

Trzeba przyznać, że wywiad w Jardzie Mieczysława jest też dobry, tylko trochę za długi (20 min). Trzeba zrobić z niego skrót i powybierać same perełki a jest ich bardzo dużo. Prowadzący też jest niezły. Razem stanowią niezły tandem.

W mojej skali 7/10 JARD, 8/10 Odnawialne źródła energii,

Czekam z niecierpliwością na inne propozycję filmików z naszym drogim przywódcą w roli głównej.

#31 ~baszkofan~

~baszkofan~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2015 - 21:40

Cholera zapomnialem o Jardzie. Też daję 7/10. A 8/10 za odnawialne tylko 8 bo teraz jak jest marszalkiem to wiem, że dla miszszsztsza 10/10 z łatwością przyjdzie.

#32 ~nie pan więc ja~

~nie pan więc ja~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2015 - 14:24

A co sądzicie o

Rośnie populacja łosi autor: Radio 5

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2015 - 09:03

w Radiu 5, Łoś Mieczysław mówił o swoich kolegach - innych łosiach.

Ps. Wstyd mieć takiego przedstawiciela w Urzędzie Marszałkowskim i to w dodatku marszałka. Co inni ludzie pomyślą o nas?

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 09:21

Ciekaw jestem kiedy Mieeetek będzie spełniał swoje wyborcze obietnice i czy to przypadkiem nie karalne, jak obiecał, że załatwi dofinansowanie w zamian za poparcie?

#35 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2015 - 10:24

Mieczysławie Kazimierzu powiat przeszedł ci koło PUPY........

#36 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2015 - 10:35

ORLY z PSL zostali posadzenie do oślej ławki.....

#37 ~Baśko~

~Baśko~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2015 - 10:51

ORLY z PSL zostali posadzenie do oślej ławki.....

Wypowiedź prawie jak Baszki.  A ten wasz filmik z google co pojawia się po wpisaniu słów Baszko odnawialna, jest super. Szkoda, że jak go pokazywałem znajomym to żaden nie zgodził się nagrać reakcji w trakcie oglądania. Miny oglądających są bezcenne. Druga rzecz, że nikt nie chce uwierzyć, że ten Pan obecnie jest Marszałkiem.

#38 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2015 - 11:19

Wypowiedź prawie jak Baszki. A ten wasz filmik z google co pojawia się po wpisaniu słów Baszko odnawialna, jest super. Szkoda, że jak go pokazywałem znajomym to żaden nie zgodził się nagrać reakcji w trakcie oglądania. Miny oglądających są bezcenne. Druga rzecz, że nikt nie chce uwierzyć, że ten Pan obecnie jest Marszałkiem.

jak jesteś taki mądry jak basko to spróbuj tez zostać marszałkiem

#39 ~G~

~G~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2015 - 13:41

jak jesteś taki mądry jak basko to spróbuj tez zostać marszałkiem

Musiałbym mieć taką biomasę jak ten baschko oraz umieć wyłapać wiatry jak ten baschko.

A przedtem umieć puścic te wiatry. Też jak baschko.

#40 ~G~

~G~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2015 - 13:43

Wypowiedź prawie jak Baszki.  A ten wasz filmik z google co pojawia się po wpisaniu słów Baszko odnawialna, jest super. Szkoda, że jak go pokazywałem znajomym to żaden nie zgodził się nagrać reakcji w trakcie oglądania. Miny oglądających są bezcenne. Druga rzecz, że nikt nie chce uwierzyć, że ten Pan obecnie jest Marszałkiem.

On sam nie może w to uwierzyć.

Mamy 4 lata, zobaczysz i usłyszysz jeszcze takie wypowiedzi, że pękniesz ze śmiechu...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych