Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

778 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2014 - 12:22

Sokółczanie mają zaszczyt być reprezentowani przez Pana Marszałka Województwa Podlaskiego i życzymy MU wielu sukcesów w kierowaniu Województwem oraz by wspierał rozwój stron rodzinnych.

#2 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2014 - 13:19

Mietku nie daj się Robercikowi T. i Andrzejkowi M. - Ty jesteś Marszałkiem i nie działaj pod ich dyktando!!! Chłopy siłą a nie żydo-komuna!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#3 ~Infomat~

~Infomat~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2014 - 17:07

w woj. podlaskim, aby być Marszłakiem, chyba trzeba być WF-istą

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2014 - 22:56

Jeśli mowy twej nie rozumieją, to niech buława twa p

jdzie w ruch

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2014 - 12:57

Jakby co to Mieczysław Kazimierz Baszko jest z Gminy Szudziałowo a nie z Gminy Sokółka. W Sokółce są mądrzy ludzie, którzy mówią poprawną polszczyzną 

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2014 - 10:37

Mitek Baszko = porażka pod każdym względem. Typowy lider PSL

#7 ~tak to jest...~

~tak to jest...~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2015 - 08:49

Mitek Baszko = porażka pod każdym względem. Typowy lider PSL

Hehe...ale jaki skuteczny! Czy jakiś ,,mądrala" z Sokólski doszedł tak wysoko w samorządzie?

Tak trzymaj Mieczysławie. Na ujadających nie zważaj, wszak psy szczekają zawsze bo są na łańcuchu i nie potrafią się zerwać i to tylko im pozostało!

Wszystkiego najlepszego.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2015 - 09:05

Teraz droga może być prosta, bo jego szef z PSL lokalnego ma 11 zarzutów prokuratorskich. Tak trzymać.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2015 - 09:22

Jak się nazywa ten szef? Mietek w we wczesnej młodości jako pracownik skr-u pod Szudziałowem też miał przygody z prawem za kradzież opon. Może by tak ktoś tą sprawą by się zainteresował

#10 ~tak myślę..~

~tak myślę..~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2015 - 11:56

Jak się nazywa ten szef? Mietek w we wczesnej młodości jako pracownik skr-u pod Szudziałowem też miał przygody z prawem za kradzież opon. Może by tak ktoś tą sprawą by się zainteresował

To była walka z Komuną - wtedy większość obalała ustrój. powinien za to dostać order. 

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2015 - 09:02

Według mnie Mieczysław to taki nasz, własny, wręcz podlaski Dyzma. Tylko Dyzmę można było zrozumieć jak coś gadał a tego za cholewę

#12 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2015 - 11:34

Następne wybory w maju i pan Mieczysław na PREZYDENTA RZECZPOSPOLITEJ

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2015 - 12:23

"Baszkowa mowa" jak mówią w Białym o języku, w którym komunikuje się Mietek stanie się być może już wkrótce drugim językiem urzędowym woj. podlaskim. Dzięki temu powstaną nowe miejsca pracy, o których PSL pisał na swoich ulotkach wyborczych takie jak: nauczyciel i tłumacz baszkowej mowy

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2015 - 16:38

"Baszkowa mowa" jak mówią w Białym o języku, w którym komunikuje się Mietek stanie się być może już wkrótce drugim językiem urzędowym woj. podlaskim. Dzięki temu powstaną nowe miejsca pracy, o których PSL pisał na swoich ulotkach wyborczych takie jak: nauczyciel i tłumacz baszkowej mowy

Nie tylko w województwie podlaskim, gdyż wkrótce mass-media odkryją ten nowy język na arenie ogólnopolskiej a wtedy deficyt tłumaczy i nauczycieli tej mowy lawinowo wzrośnie...Potrzebna będzie akademia nowa - baschkowa mowa w celu kształcenia kadr w/w tlumaczy.

I tak oto w naszej historii prosty i niewymagający lud podlaski wybrał równie prostego i niewymagającego wuefistę na twórcę nowomowy samorządowej. Bilans się zgadza.

#15 ~tak myślę..~

~tak myślę..~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2015 - 06:53

Nie tylko w województwie podlaskim, gdyż wkrótce mass-media odkryją ten nowy język na arenie ogólnopolskiej a wtedy deficyt tłumaczy i nauczycieli tej mowy lawinowo wzrośnie...Potrzebna będzie akademia nowa - baschkowa mowa w celu kształcenia kadr w/w tlumaczy.

I tak oto w naszej historii prosty i niewymagający lud podlaski wybrał równie prostego i niewymagającego wuefistę na twórcę nowomowy samorządowej. Bilans się zgadza.

hehe... ale Ci wątrobą z zazdrości gnije! pewnie nocami nie śpisz i myślisz ,,dlaczego On a nie ja...jestem tam! " Opanuj się i zgłoś się do psychoterapeuty, bo przez 4 lata możesz ,,wykorkować" a szkoda by było i rodzinie przykrość, (no  pewnie też jakieś zalety masz w sobie a nie tylko zawiść). Hm... chyba że mają cię dość , no to katuj się skutecznie dalej, bo tylko to Ci pozostało!

A skoro jesteś wielbicielem poprawnej polszczyzny to radzę jej szukać w teatrze a nie w polityce!  :D

#16 ~Latka leca~

~Latka leca~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2015 - 10:44

W piśmie świętym jest napisane " nie znasz dnia ani godziny" także nie ciesz sie ze jeszcze zostało 4lata.....

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2015 - 13:37

hehe... ale Ci wątrobą z zazdrości gnije! pewnie nocami nie śpisz i myślisz ,,dlaczego On a nie ja...jestem tam! " Opanuj się i zgłoś się do psychoterapeuty, bo przez 4 lata możesz ,,wykorkować" a szkoda by było i rodzinie przykrość, (no  pewnie też jakieś zalety masz w sobie a nie tylko zawiść). Hm... chyba że mają cię dość , no to katuj się skutecznie dalej, bo tylko to Ci pozostało!

A skoro jesteś wielbicielem poprawnej polszczyzny to radzę jej szukać w teatrze a nie w polityce!  :D

Wątroba to gnije takim jak ten mistrz mowy polskiej i jego partyjnym kolegom w Białymstoku z powodu picia w pracy jak to vicemarszał przed wyborami. Z tego powodu ten brzuchomówca wręcza alkomaty i uważa to za główne zadanie.

W teatrze powiadasz jest poprawna polszczyzna? A g...wno prawda. W teatrze też występuje on i wtedy mowa-baschkowa z nim. 

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2015 - 12:02

A i jeszcze Pan wice wojewoda z 11 zarzutami. Nieźle się dzieje w tym podlaskim PSLu. Kałmstowo kłamstwem pogania. Wszyscy słyszeliśmy co gadali w kampanii a co jest obecnie

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2015 - 08:49

Podobno Piechociński wezwał naszego tow. Mieczysława na dywanik, bo oszukał PO w sejmiku, i Ci chcieli zawrzeć koalicję z PIS. Ale nasz tow. Mieczysław ma gdzieś wskazówki Piechoty, bo on jest przecież człowiekiem Pawlaka

#20 ~guest~

~guest~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2015 - 15:01

Podobno Piechociński wezwał naszego tow. Mieczysława na dywanik, bo oszukał PO w sejmiku, i Ci chcieli zawrzeć koalicję z PIS. Ale nasz tow. Mieczysław ma gdzieś wskazówki Piechoty, bo on jest przecież człowiekiem Pawlaka

Nie prawda. To jest kłamstwo. On jest swoim człowiekiem.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych