Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Miasto Hajnówka wolne od LGBT. LESKIJKI, GEJE, BISEKSUALIŚCI, TRANSPŁCIOWCY ( TRANSEKSUALIŚCI)

49 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2019 - 08:34

Rada Miasta jest przeciwna Marszowi Pamięci Żołnierzy Wyklętych, ale LGBT jest ok? Czyli wszyscy są równi, tylko niektórzy są równiejsi? Słabe, pod publiczkę:(

Rada Miasta Hajnówka zamiast stać po stronie dzieci i normalności to broni Geja Lesbijki Biseksualistów Transwestyty mówiąc jacy to oni biedni i nietolerowani.
Wstyd i Hańba z taką radą!!!!!!

#42 ~Gienek~

~Gienek~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2019 - 08:47

Do diabła to potworne!Tak się zdenerwowałem przez tą radę że aż ręce mi się trzęsą i nie mogę wyprasować spódnicy, nie mówiąc już o zrobieniu makijażu!

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2019 - 13:20

Do diabła to potworne!Tak się zdenerwowałem przez tą radę że aż ręce mi się trzęsą i nie mogę wyprasować spódnicy, nie mówiąc już o zrobieniu makijażu!

A w tym czasie twoje dzieci w przedszkolu uczą się masturbować. No tak zostaje tylko współczucie.

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2019 - 14:39

A w tym czasie twoje dzieci w przedszkolu uczą się masturbować. No tak zostaje tylko współczucie.

Jednak w Hajnowce brakuje podstawowego wyksztalcenia i tolerancji. Widac to po postach.

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2019 - 15:59

Jednak w Hajnowce brakuje podstawowego wyksztalcenia i tolerancji. Widac to po postach.

Tolerancja w stosunku do kogo? Do geja czy lesbijki ?

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2019 - 17:16

Hej pisowcy,a co to są LESKIJKI?

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2019 - 17:41

Tolerancja w stosunku do kogo? Do geja czy lesbijki ?

Jeśli chcesz tolerancji dla siebie, to czemu odmawiasz jej innym? Miłuj bliźniego swego jak siebie samego.

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2019 - 11:28

Hej pisowcy,a co to są LESKIJKI?

Zły adresat z sesji wynikało że to radni PO są bardzo blisko tego środowiska. Na ich wniosek nie podjęto tej uchwały. To ich ludzie ich pytaj oni lubią takie tematy

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2019 - 16:31

Zły adresat z sesji wynikało że to radni PO są bardzo blisko tego środowiska. Na ich wniosek nie podjęto tej uchwały. To ich ludzie ich pytaj oni lubią takie tematy

Już się sam domyśliłem,LESKIJKI to są te panie co chodzą po lesie z kijkami,nordic walking, niedawno widziałem ich całą gromadę koło Celnej,nie wiem co wy Dziewczyny wyprawiacie ale pisowcy Was wyrzucają z Hajnówki.

#50 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2019 - 16:33

;)))))))))

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych