Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Miasto Hajnówka wolne od LGBT. LESKIJKI, GEJE, BISEKSUALIŚCI, TRANSPŁCIOWCY ( TRANSEKSUALIŚCI)

49 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~uwefh~

~uwefh~
  • Goście

Napisano 18 październik 2019 - 20:51

Zaraz zaraz to jak to możliwe, że po naszym mieście jeżdżą takie brzydkie pojazdy PUK Trans - toż to to t. ...........!!!!!!!!!!!!!!!

#22 ~Fanka~

~Fanka~
  • Goście

Napisano 19 październik 2019 - 06:36

Zaraz zaraz to jak to możliwe, że po naszym mieście jeżdżą takie brzydkie pojazdy PUK Trans - toż to to t. ...........!!!!!!!!!!!!!!!

Hahaha jestem Twoją fanką

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 październik 2019 - 10:53

Normalny człowiek ma na to wywalone, a głośno krzyczą na pokaz przeciw LGBT tylko ci, co w głębi duszy marzą o puknięciu transa albo o gorącym oddechu na karku.

#24 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 31 październik 2019 - 22:28

Zdeprawowana rada miasta która w . ma tradycje i wartości chrześcijańskie powinna zapaść się pod ziemię. Miernoty które nic nie widzą i nie czytają, pochwalają demoralizację dzieci, pochwalają edukację polegajacą na nauce masturbacji dzieci w przedszkolu, nauce która od najmłodszych lat psuje małe dzieci. Pochwalają tych dewiantów którzy na teczowych marszach plują i wyśmiewają wartości chrześcijańskie. Ta część rady się spalić że wstydu. Wielkie podziękowania dla radnych którzy bronią normalności.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 październik 2019 - 23:28

Zdeprawowana rada miasta która w . ma tradycje i wartości chrześcijańskie powinna zapaść się pod ziemię. Miernoty które nic nie widzą i nie czytają, pochwalają demoralizację dzieci, pochwalają edukację polegajacą na nauce masturbacji dzieci w przedszkolu, nauce która od najmłodszych lat psuje małe dzieci. Pochwalają tych dewiantów którzy na teczowych marszach plują i wyśmiewają wartości chrześcijańskie. Ta część rady się spalić że wstydu. Wielkie podziękowania dla radnych którzy bronią normalności.

Wstawaj, zesrałeś się

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2019 - 09:40

Wstawaj, zesrałeś się

A ty z tym go..em pójdziesz w Teczowym Marszu. Rada Miasta pokazała mimo że są mile widziani w naszym mieście wysłali zaproszenie odrzucając stanowisko sprzeciwu wobec tych środowisk LGBT. Będziesz miał okazję pomaszerować.
TAK WIEC MOZNA SIE SPODZIEWAĆ W 2020 ROKU TECZOWEGO MARSZU W HAJNÓWCE. Te marsze odbywają się zawsze w miastach w których włodarze są im przychylni. Brawo Radni.Bedzie kolorowo w tym szarym mieście.

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2019 - 18:06

A gdzie wartości chrześcijańskie i przykazanie "nie zabijaj" jak z mordercy robią bohatera?

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2019 - 21:15

A gdzie wartości chrześcijańskie i przykazanie "nie zabijaj" jak z mordercy robią bohatera?

Czy dobrze rozumiem czyli rada miasta odrzuciła stanowisko sprzeciwiające ruchom LGBT bo w Hajnówce jest marsz wyklętych?

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2019 - 23:39

Czy dobrze rozumiem czyli rada miasta odrzuciła stanowisko sprzeciwiające ruchom LGBT bo w Hajnówce jest marsz wyklętych?

Kojarzenie faktów i rozumienie słowa pisanego masz na poziomie imbecyla.

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2019 - 23:02

A ty z tym go..em pójdziesz w Teczowym Marszu. Rada Miasta pokazała mimo że są mile widziani w naszym mieście wysłali zaproszenie odrzucając stanowisko sprzeciwu wobec tych środowisk LGBT. Będziesz miał okazję pomaszerować.
TAK WIEC MOZNA SIE SPODZIEWAĆ W 2020 ROKU TECZOWEGO MARSZU W HAJNÓWCE. Te marsze odbywają się zawsze w miastach w których włodarze są im przychylni. Brawo Radni.Bedzie kolorowo w tym szarym mieście.

Radny Bołtryk jest za a nawet przeciw. Marcin zdecyduj się po której jesteś stronie

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2019 - 21:45

Jak obaczyłem na sesji hajnowskich obrońców moralności, to aż mi się zajady ze śmiechu porobiły

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 08:04

Jak obaczyłem na sesji hajnowskich obrońców moralności, to aż mi się zajady ze śmiechu porobiły

To gratuluję poczucia humoru. Może jak te środowiska LGBT zaczną realizować swoje postulaty to mina ci zmięknie. Stawianie dzisiaj znaku równości pomiędzy małżeństwem homoseksualnym a heteroseksualnym przewraca wszystko do góry nogami. Świat zwariował. I tylko wariaci umieją się z tego śmiać

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 08:10

To gratuluję poczucia humoru. Może jak te środowiska LGBT zaczną realizować swoje postulaty to mina ci zmięknie. Stawianie dzisiaj znaku równości pomiędzy małżeństwem homoseksualnym a heteroseksualnym przewraca wszystko do góry nogami. Świat zwariował. I tylko wariaci umieją się z tego śmiać

Świat się po prostu zmienia i może czas się z tym pogodzić.

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 08:12

Zagtożenie LGBT?
Temat zastępczy wygodny dla PiSu i kleru odciągający publikę od prawdziwych afer jak np.afera pedofilska w kościele

#35 ~tkx~

~tkx~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 19:58

Jestem za!!!!!

Redaktor Sekielski już to odpowiednio skomentował. Poza tym władza już nie raz udowadniała, że w 8h potrafi przeforsować ustawę jak tylko chce, więc to jest jedynie temat zastępczy. Po co tłumaczyć się z kłamstw wyborczych (np. ustawa frankowa) afer (np. szef NIK). Dowalmy tym, których nikt nie obroni. Lepiej wytlumaczyć mieszkańcom, dlaczego np. na oświatę z subwencji nie ma kasy, a remonty, standard trzeba utrzymać lub po dopłaty do wymiany pieca trzeba brać tydzień wolnego i jeździć do Białegostoku?

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 22:59

A dlaczego mam się nie śmiać z głoszonych publicznie przez "wybrańców narodu" idiotyzmów? Jestem hetero i nic tego nie zmieni. A kto z kim śpi guzik mnie obchodzi.

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 23:03

Jestem za!!!!!

Redaktor Sekielski już to odpowiednio skomentował. Poza tym władza już nie raz udowadniała, że w 8h potrafi przeforsować ustawę jak tylko chce, więc to jest jedynie temat zastępczy. Po co tłumaczyć się z kłamstw wyborczych (np. ustawa frankowa) afer (np. szef NIK). Dowalmy tym, których nikt nie obroni. Lepiej wytlumaczyć mieszkańcom, dlaczego np. na oświatę z subwencji nie ma kasy, a remonty, standard trzeba utrzymać lub po dopłaty do wymiany pieca trzeba brać tydzień wolnego i jeździć do Białegostoku?

Przynajmniej pisowcy rozwiązali sprawę mafii vatowskiej. Po prostu zatrudnilli ją w ministerstwie.

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 17:22

Świat się po prostu zmienia i może czas się z tym pogodzić.

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 17:28

Ludzie inni są ciągle wśród nas. Bo jak mam jakąś chorobę to sam wybieram czy i komu o tym mówię. Nie rozumiem dlaczego tych LGBT trzeba aż tak wystawiać na piedestał. Tacy hej do przodu i chcą akceptacji to dlaczego nie ma jeden z drugim odwagi o tym mówić tylko zaczną krzyczeć jak przyjadą inni. No tak może mnie w tlumie nie zobaczą.

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2019 - 08:19

Rada Miasta jest przeciwna Marszowi Pamięci Żołnierzy Wyklętych, ale LGBT jest ok? Czyli wszyscy są równi, tylko niektórzy są równiejsi? Słabe, pod publiczkę:(

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych