Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Miasto Hajnówka wolne od LGBT. LESKIJKI, GEJE, BISEKSUALIŚCI, TRANSPŁCIOWCY ( TRANSEKSUALIŚCI)

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Hajnowianin~

~Hajnowianin~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2019 - 14:16

Co myślicie na ten temat.

#2 ~damianek44~

~damianek44~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 08:14

nowy portal dla gejów jest na stronie: gayrandka.pl

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2019 - 15:19

Nie ma mowy że bez LPG, bo gdzie ja kurna bede tankował

#4 ~Hehe~

~Hehe~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 08:37

Hehhehehhe

#5 ~Hehe~

~Hehe~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 08:37

Hehhehehhe

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2019 - 22:50

LGBT to ten czołg z WoT?

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2019 - 09:01

O ile Wódz Narodu nie wybiera się do nas to Hajnówka nadal będzie wolna od lGbt oraz łupieżu.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2019 - 13:21

O ile Wódz Narodu nie wybiera się do nas to Hajnówka nadal będzie wolna od lGbt oraz łupieżu.

Nie przyjedzie za "czerwona" ta miejscowość.
Prędzej towarzysz Miller, Cimoszewicz lub Czarzasty.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2019 - 13:33

Nie przyjedzie za "czerwona" ta miejscowość.
Prędzej towarzysz Miller, Cimoszewicz lub Czarzasty.

#10 ~hajnowianin~

~hajnowianin~
  • Goście

Napisano 05 październik 2019 - 15:49

Lowca pedofili skonczyl jak skończył. Patrz byś nie skonczył jak on - łowco lgbt i innych

#11 ~Hajnowianin~

~Hajnowianin~
  • Goście

Napisano 11 październik 2019 - 07:09

Lowca pedofili skonczyl jak skończył. Patrz byś nie skonczył jak on - łowco lgbt i innych

Wczoraj oglądałem program INWAZJA ukazujący całą prawdę o LGBT o marszach, walce i ośmieszaniu wiary chrześcijańskiej. Jak zobaczyłem tych "małpoludów" na marszach to się zastanawiam w dokąd zmierza świat.
Cieszę się że mieszkam w takiej małej miejscowości do której póki co ten nienormalny trend nie dotarł. Nasze państwo powinno powiedzieć stanowcze NIE tej temoralizujacej propagandzie.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 październik 2019 - 07:28

Wczoraj oglądałem program INWAZJA ukazujący całą prawdę o LGBT o marszach, walce i ośmieszaniu wiary chrześcijańskiej. Jak zobaczyłem tych "małpoludów" na marszach to się zastanawiam w dokąd zmierza świat.
Cieszę się że mieszkam w takiej małej miejscowości do której póki co ten nienormalny trend nie dotarł. Nasze państwo powinno powiedzieć stanowcze NIE tej temoralizujacej propagandzie.

Oj, naiwny.. Wciąż wierzysz, że TVPiS przedstawia prawdę? To posłuchaj, co mówi o tym reportażu pani psycholog Maria Rotkiel, której wypowiedzi - okrojone i zmanipulowane - wykorzystano w tej propagandzie.
Mam jeszcze wielką prośbę do wszystkich, którzy uważają się za chrześcijan, aby przypomnieli sobie przykazanie miłości i zastanowili się, co by Jezus powiedział na tę nienawiść wobec ludzi myślących inaczej, czujących inaczej, żyjących inaczej. Czy by ich atakował?
W Biblii napisano: "widzisz zadrę w oku brata swego, a belki w swoim nie widzisz?".
A święty Paweł - czy nie napisał, że miłość jest najważniejsza?

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 październik 2019 - 07:38

,,Małpoludy,,? Chrześcijanie to się modlą za grzeszników a nie ich wyzywają a nic tak nie kompromituje ,,wiary chrześcijańskiej,, jak Polski zdemoralizowany do cna kler.

#14 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 11 październik 2019 - 21:21

Oj, naiwny.. Wciąż wierzysz, że TVPiS przedstawia prawdę? To posłuchaj, co mówi o tym reportażu pani psycholog Maria Rotkiel, której wypowiedzi - okrojone i zmanipulowane - wykorzystano w tej propagandzie.
Mam jeszcze wielką prośbę do wszystkich, którzy uważają się za chrześcijan, aby przypomnieli sobie przykazanie miłości i zastanowili się, co by Jezus powiedział na tę nienawiść wobec ludzi myślących inaczej, czujących inaczej, żyjących inaczej. Czy by ich atakował?
W Biblii napisano: "widzisz zadrę w oku brata swego, a belki w swoim nie widzisz?".
A święty Paweł - czy nie napisał, że miłość jest najważniejsza?

Skoro TVP pokazała nieprawdę to gdzie pozwy do sądów. Twoim zdaniem chrześcijanie mają siedzieć cicho i się godzić na profanację ich wartości. W imię wolności i zepsucia mniejszości. Ja mówię stanowczo nie i czekam że po wyborach jak to zapowiadają niektóre ugrupowania zrobią z nimi porządek.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych