Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Miasto Hajnówka to bankrut?


163 odpowiedzi w tym temacie

#161 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2020 - 16:37

Jesteś żałosna, nudna i monotematyczna. Jeśli masz jakieś prywatne animozje do pani dyrektor czy burmistrza to idź do tych osób i porozmawiaj. Takie pisanie nic nie daje tylko źółć cię zalewa.

#162 ~nowa siła~

~nowa siła~
  • Goście

Napisano wczoraj, 14:44

Bankrut?  tylko w jakiej formie ? finansowo jeszcze nie jest tak źle gorzej jest natomiast jesli chodzi o perspektywy które mogłyby być paliwem dla rozwoju tego miasta. Zmarnowano wiele lat upływaly kolejne kadencje i nie robiono z problemem kompletnie nic ! galeria handlowa i 3 biedronki niestety nie świadectwem rozwoju społeczeństwa. Kilka lat temu ministerstwo sklasyfikowało Hajnówkę jako jedno z najgorszych miast powiatowych w Polsce (2 miejsce) zdiagnozowano poważny zanik funkcji społecznych,kulturalnych, gospodarczych regionu. Jeżeli ktoś dzisiaj mówi o potrzebie przyciagania inwestorów to zwyczajnie nie wie o czym mówi i niestety nie zna przyczyny problemu która jest prosta nikt nie będzie inwestował tam gdzie niema ludzi do pracy!!!!! Drodzy włodarze spóźniliście się kilkanście lat z takimi pomysłami dzisiaj jedyną szansą która może poprawić sytuację są emigranci z Białorusi ale oni oprócz pracy muszą również mieć zapewnione warunki socjalno-mieszkaniowe i tu kolejna klapa bo mieszkań w Hajnówce po prostu niema ! Więc tak poważnie Hajnówka leży i kwiczy będzie dotowana i sztucznie utrzymywana przy życiu o żadnym konkretnym rozwoju i perspektywie niema co myśleć szczególnie z tym układem politycznym w lokalnym samorządzie! Dopóki doputy mieszkańcy nie rozwalą tego postkomunistycznego układu władzy w mieście gminie i starostwie jedyna perspektywą pozostanie emigracja z tego regionu!#163 ~socjolog po WUML-u~

~socjolog po WUML-u~
  • Goście

Napisano wczoraj, 21:36

Bankrut?  tylko w jakiej formie ? finansowo jeszcze nie jest tak źle gorzej jest natomiast jesli chodzi o perspektywy które mogłyby być paliwem dla rozwoju tego miasta. Zmarnowano wiele lat upływaly kolejne kadencje i nie robiono z problemem kompletnie nic ! galeria handlowa i 3 biedronki niestety nie świadectwem rozwoju społeczeństwa. Kilka lat temu ministerstwo sklasyfikowało Hajnówkę jako jedno z najgorszych miast powiatowych w Polsce (2 miejsce) zdiagnozowano poważny zanik funkcji społecznych,kulturalnych, gospodarczych regionu. Jeżeli ktoś dzisiaj mówi o potrzebie przyciagania inwestorów to zwyczajnie nie wie o czym mówi i niestety nie zna przyczyny problemu która jest prosta nikt nie będzie inwestował tam gdzie niema ludzi do pracy!!!!! Drodzy włodarze spóźniliście się kilkanście lat z takimi pomysłami dzisiaj jedyną szansą która może poprawić sytuację są emigranci z Białorusi ale oni oprócz pracy muszą również mieć zapewnione warunki socjalno-mieszkaniowe i tu kolejna klapa bo mieszkań w Hajnówce po prostu niema ! Więc tak poważnie Hajnówka leży i kwiczy będzie dotowana i sztucznie utrzymywana przy życiu o żadnym konkretnym rozwoju i perspektywie niema co myśleć szczególnie z tym układem politycznym w lokalnym samorządzie! Dopóki doputy mieszkańcy nie rozwalą tego postkomunistycznego układu władzy w mieście gminie i starostwie jedyna perspektywą pozostanie emigracja z tego regionu!

Hajnówka to nie bankrut a kombinator. Układ kler-postkomuniści jest super.Trzeba czekać na wymarcie a to kwestia 20 lat. :lol:

Do tego czasu miasto uzyska prawa wiejskie. :D#164 ~swajak hajnuowskij~

~swajak hajnuowskij~
  • Goście

Napisano dziś, 00:07

paliwem dla naszej Hajnołki może być tylko Cimoszewicz i Czykwin

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych