Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Mecz Jagiellonia - Lech Poznań. Transmisja TV online, jak oglądać

jaga

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~jasiek~

~jasiek~
  • Goście

Napisano 30 październik 2013 - 13:11

Jestem w 100% pewien, że to już ostatni sezon Jagiellonii w ekstraklasie. Ten zespół jest najgorszy w lidze.

#2 ~jaga87~

~jaga87~
  • Goście

Napisano 30 październik 2013 - 17:10

Jestem w 100% pewien, że to już ostatni sezon Jagiellonii w ekstraklasie. Ten zespół jest najgorszy w lidze.

Żeby ci język odpadł....

#3 ~jarek~

~jarek~
  • Goście

Napisano 31 październik 2013 - 10:35

Żeby ci język odpadł....

Czego się burzysz? Nie widzisz, że ten żenujący zespół praktycznie żadnych meczów nie wygrywa? Białystok jest za biedny, żeby mieć dobrego trenera i zawodników. To cud, że w ogóle Jagiellonia była w ekstraklasie.

#4 ~Gość~

~Gość~

VIP

• Użytkownicy
  • 4480 postów

Napisano 31 październik 2013 - 11:12

Czego się burzysz? Nie widzisz, że ten żenujący zespół praktycznie żadnych meczów nie wygrywa? Białystok jest za biedny, żeby mieć dobrego trenera i zawodników. To cud, że w ogóle Jagiellonia była w ekstraklasie.

Ma racje że się burzy bo głupoty waść opowiadasz. To że Jaga ma złą passę to wcale nie znaczy że ma złego trenera czy złych zawodników. Nie takie drużyny miały dołek i z tego wyszły, swego czasu Legia, Lech wszystko topili. Jagiellonia w ekstraklasie jest długo i nie truj tu że była w ekstraklasie bo dalej jest i będzie. Dlaczego żeś nie pluł jak na początku ligi wygrywali i to na wyjazdach tymi samymi zawodnikami. Wtedy była dobra teraz jest fee? Kibicem się jest na dobre i na złe. Podobnie jak w małżeństwach. 

#5 ~Stefan~

~Stefan~
  • Goście

Napisano 31 październik 2013 - 17:23

Ci, ktorzy tak krytycznie podchodza do Jagiellonii sa albo tak glupi, albo poprostu ich  zjada zazdrosc.

Smiejcie sie, smiiejcie glupki. Zobaczymy...

#6 ~jaga87~

~jaga87~
  • Goście

Napisano 31 październik 2013 - 22:39

Po meczu z Lechem jęzor ci nie odpadł?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: jaga

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych