Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

MASTERPRESS, HM SYSTEM

431 odpowiedzi w tym temacie

#401 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2019 - 17:50

jak tam robiłem( oczywiście na umowie śmieciowej) nazywałem tę firemkę Mastestresem! 

#402 ~Krzysztof~

~Krzysztof~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 19:45

jak tam robiłem( oczywiście na umowie śmieciowej) nazywałem tę firemkę Mastestresem! 

ja też. 

#403 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 08 maj 2019 - 14:52

,,praca" (piszę w cudzysłowie, bo oczywiście śmieciówka)  w Masterepssie wyleczyła mnie z miłości do Polski. 

#404 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 08 maj 2019 - 15:48

,,praca" (piszę w cudzysłowie, bo oczywiście śmieciówka)  w Masterepssie wyleczyła mnie z miłości do Polski. 

Nie tylko tam ,ale także u innych polskich januszy biznesu. Oduczyli oni mnie też miłości do tego kraju i jego mieszkańców.

#405 ~ŚMIECIOWIEC~

~ŚMIECIOWIEC~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 14:05

wciąż dyrektorkiem jest ten pajac, który ludziom na śmieciówkach bez ZUSu mówił ,,cześć"?

Jak go widziałem brało mnie na wymioty! 

#406 ~BYŁY PRACOWNIK~

~BYŁY PRACOWNIK~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 09:53

Pracowałem. Odradzam.W tej firmie jesteś śmieciem,kierownictwo i liderzy to buractwo.Podobno szukają teraz ludzi przez UP- powodzenia.Oby nikogo nie znaleźli.Środkowy palec zarządowi ,kierowniczkom,liderom. 

#407 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 10:17

Szacunek, uczciwość w działaniu i odpowiedzialność za pracownika

- pośmiejemy się wszyscy. Szacunek dla pracownika w mastestresie  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol: niezły żart,czarna komedia.Obóz pracy i wszystko w temacie,

#408 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 24 maj 2019 - 20:40

Może by ktoś napisał jak pracuje się teraz na produkcji np. jako drukarz lub pomocnik drukarza. Jakie warunki trzeba spełniać , jakie badania przejść? O co chodzi z tymi badaniami sanitarno-epidemiologicznymi ? Jak zatrudniają , nadal przez agencje ? Dziękuję za odpowiedź.

#409 ~popieram R.Biedronia~

~popieram R.Biedronia~
  • Goście

Napisano 29 maj 2019 - 15:00

super firma dla właścicieli, i tych co pracują w niej  na górze. 

BEZNADZIEJNA dla pracowników. 

#410 ~ROBOL~

~ROBOL~
  • Goście

Napisano 29 maj 2019 - 17:37

super firma dla właścicieli, i tych co pracują w niej  na górze. 

BEZNADZIEJNA dla pracowników. 

Polska firma ,tak się chwalą.Wstyd.Mam gdzieś ten patriotyzm i te barwy,które wiszą przed ''mastestresem''.Lepiej pracować u obcego niż polskich januszy biznesu.Walka klas była ,jest i będzie.Głupi robole sami wywalczyli,co mają teraz.PRL im nie pasował.Ta przebrzydła komuna narobiła dużo złego!!!. Zachciało jej się likwidacji gruźlicy, wszawicy i analfabetyzmu, tych sztandarowych osiągnięć społecznych. Pobudowali, uruchomili, zatrudnili, kazali rodzic, mieszkać, pracować, i chodzić do szkoły. Ta ''czerwona zaraza'', pozostawiła po sobie ludzi, mieszkających w blokach, które otrzymali od państwa często bezpłatnie, bądź za niską odpłatnością, i sporo świetnie funkcjonujących zakładów pracy. Powszechna elektryfikacja nie tylko wsi i miast, ale i kolei, to czasy niemieckiej okupacji, no i tej niestety przebrzydłej komuny. Choć oczywiście parę rzeczy jej się nie udało: powszechna dostępność sznurka do snopowiązałek, do telefonów, do papieru toaletowego, przymusowa organizacja skupu butelek (kto dziś odsprzedaje butelki - wyrzuca się je do zsypu, albo do lasu), no i piwa nie było tyle ile teraz. Mięsa "produkowano" więcej jak obecnie, a nie było. Nikt nie wie dlaczego?. Komuna stworzyła nadzwyczajną ilość fascynujących wynalazków przemysłowych, jak i organizacyjnych. Miedzy innymi powszechną służbę zdrowia, zimowiska, kolonie, wczasy, sanatoria. Teraz postępowe i solidarne korniki, męczą się z tym wszystkim już przez dwie dekady. Wyprzedają, oddają kościołowi, dewastują, rozbierają i wynoszą do skupu złomu, bądź ze złomu z Niemiec wwożą do Polski. Dzisiejsi 20-40 latkowie pracujący na umowach śmieciowych i szarej strefy, w wieku emerytalnym, zobaczą puste sakiewki.Robolom zachciało się kapitalizmu ,wolności,patriotyzmu,kościołów.Patriotyzmem,wolnością się nie najesz.

#411 ~Polaczek~

~Polaczek~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2019 - 05:26

Polska firma ,tak się chwalą.Wstyd.Mam gdzieś ten patriotyzm i te barwy,które wiszą przed ''mastestresem''.Lepiej pracować u obcego niż polskich januszy biznesu.Walka klas była ,jest i będzie.Głupi robole sami wywalczyli,co mają teraz.PRL im nie pasował.Ta przebrzydła komuna narobiła dużo złego!!!. Zachciało jej się likwidacji gruźlicy, wszawicy i analfabetyzmu, tych sztandarowych osiągnięć społecznych. Pobudowali, uruchomili, zatrudnili, kazali rodzic, mieszkać, pracować, i chodzić do szkoły. Ta ''czerwona zaraza'', pozostawiła po sobie ludzi, mieszkających w blokach, które otrzymali od państwa często bezpłatnie, bądź za niską odpłatnością, i sporo świetnie funkcjonujących zakładów pracy. Powszechna elektryfikacja nie tylko wsi i miast, ale i kolei, to czasy niemieckiej okupacji, no i tej niestety przebrzydłej komuny. Choć oczywiście parę rzeczy jej się nie udało: powszechna dostępność sznurka do snopowiązałek, do telefonów, do papieru toaletowego, przymusowa organizacja skupu butelek (kto dziś odsprzedaje butelki - wyrzuca się je do zsypu, albo do lasu), no i piwa nie było tyle ile teraz. Mięsa "produkowano" więcej jak obecnie, a nie było. Nikt nie wie dlaczego?. Komuna stworzyła nadzwyczajną ilość fascynujących wynalazków przemysłowych, jak i organizacyjnych. Miedzy innymi powszechną służbę zdrowia, zimowiska, kolonie, wczasy, sanatoria. Teraz postępowe i solidarne korniki, męczą się z tym wszystkim już przez dwie dekady. Wyprzedają, oddają kościołowi, dewastują, rozbierają i wynoszą do skupu złomu, bądź ze złomu z Niemiec wwożą do Polski. Dzisiejsi 20-40 latkowie pracujący na umowach śmieciowych i szarej strefy, w wieku emerytalnym, zobaczą puste sakiewki.Robolom zachciało się kapitalizmu ,wolności,patriotyzmu,kościołów.Patriotyzmem,wolnością się nie najesz.

dobrze piszesz. Ta firma to MasterSTRES! 

#412 ~NA ŚMIECIÓWCE~

~NA ŚMIECIÓWCE~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2019 - 14:45

dno

#413 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2019 - 15:34

Jak widzę,nie ma sensu składać CV do tej firmy.

#414 ~ROBIŁEM TAM!~

~ROBIŁEM TAM!~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2019 - 12:19

my im ciężką, mega wydajną, zyskowną pracę, oni nam śmieciówki 6,78 zł bez ZUSu, płatnego urlopu. 

DARMOZJADY! 

#415 ~Master of Press~

~Master of Press~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2019 - 16:31

Przestańcie teraz płacą 15 brutto na umowę zlecenie !!!

#416 ~DOŚĆ WYZYSKU!~

~DOŚĆ WYZYSKU!~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2019 - 22:58

poważnie?! Czyli tylko 30 groszy  brutto więcej niż minimalna?! I co?! Pewnie sami Nepalczycy?! 

#417 ~BYŁY PRACOWNIK~

~BYŁY PRACOWNIK~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2019 - 09:10

Już wracam do firmy.Przyznaję popełniłem błąd odchodząc z Masterpress. Taka stawka godzinowa ,większa od podstawowej (14,70 ), śmieciówka, przyjemna atmosfera,kierownictwo przyjazne dla pracownika,brak nadgodzin,wolne weekendy i święta.... - jak tu nie pracować. Pewnie już kolejki ustawiają się do pracy i Masterpress zasypywany jest CV. :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

#418 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2019 - 10:05

Już wracam do firmy.Przyznaję popełniłem błąd odchodząc z Masterpress. Taka stawka godzinowa ,większa od podstawowej (14,70 ), śmieciówka, przyjemna atmosfera,kierownictwo przyjazne dla pracownika,brak nadgodzin,wolne weekendy i święta.... - jak tu nie pracować. Pewnie już kolejki ustawiają się do pracy i Masterpress zasypywany jest CV. :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

tak wciąż dominują śmieciówki? Firemka umów śmieciowych!? 

#419 ~Master of Press~

~Master of Press~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2019 - 12:44

#420 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2019 - 17:36

tak wciąż dominują śmieciówki? Firemka umów śmieciowych!? 

ponawiam pytanie! 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych