Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

MASTERPRESS, HM SYSTEM

407 odpowiedzi w tym temacie

#401 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2019 - 17:50

jak tam robiłem( oczywiście na umowie śmieciowej) nazywałem tę firemkę Mastestresem! 

#402 ~Krzysztof~

~Krzysztof~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 19:45

jak tam robiłem( oczywiście na umowie śmieciowej) nazywałem tę firemkę Mastestresem! 

ja też. 

#403 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 08 maj 2019 - 14:52

,,praca" (piszę w cudzysłowie, bo oczywiście śmieciówka)  w Masterepssie wyleczyła mnie z miłości do Polski. 

#404 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 08 maj 2019 - 15:48

,,praca" (piszę w cudzysłowie, bo oczywiście śmieciówka)  w Masterepssie wyleczyła mnie z miłości do Polski. 

Nie tylko tam ,ale także u innych polskich januszy biznesu. Oduczyli oni mnie też miłości do tego kraju i jego mieszkańców.

#405 ~ŚMIECIOWIEC~

~ŚMIECIOWIEC~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 14:05

wciąż dyrektorkiem jest ten pajac, który ludziom na śmieciówkach bez ZUSu mówił ,,cześć"?

Jak go widziałem brało mnie na wymioty! 

#406 ~BYŁY PRACOWNIK~

~BYŁY PRACOWNIK~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 09:53

Pracowałem. Odradzam.W tej firmie jesteś śmieciem,kierownictwo i liderzy to buractwo.Podobno szukają teraz ludzi przez UP- powodzenia.Oby nikogo nie znaleźli.Środkowy palec zarządowi ,kierowniczkom,liderom. 

#407 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 10:17

Szacunek, uczciwość w działaniu i odpowiedzialność za pracownika

- pośmiejemy się wszyscy. Szacunek dla pracownika w mastestresie  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol: niezły żart,czarna komedia.Obóz pracy i wszystko w temacie,

#408 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano wczoraj, 20:40

Może by ktoś napisał jak pracuje się teraz na produkcji np. jako drukarz lub pomocnik drukarza. Jakie warunki trzeba spełniać , jakie badania przejść? O co chodzi z tymi badaniami sanitarno-epidemiologicznymi ? Jak zatrudniają , nadal przez agencje ? Dziękuję za odpowiedź.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych