Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

masaż

36 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2009 - 13:09

Witam! Mam pytanie i proszę o szczere i poważne odpowiedzi. Z góry dziękuję za odpowiedzi. Ile jesteście w stanie zapłacić za 40-sto minutowy masaż leczniczo-relaksacyjny?

#2 ~lekarz~

~lekarz~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2009 - 13:12

CYTAT(Gość @ 2.11.2009, 13:09:56) <{POST_SNAPBACK}>
Witam! Mam pytanie i proszę o szczere i poważne odpowiedzi. Z góry dziękuję za odpowiedzi. Ile jesteście w stanie zapłacić za 40-sto minutowy masaż leczniczo-relaksacyjny?

My wszystko na kredyt...za masarze dla mieszkańców powinien płacić magistrat. Nic i tak nas już od tej zarazy nie uleczy...

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2009 - 15:00

pytanie dotyczy 40-to czy 'sto' minutowego masazu?

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2009 - 16:06

CYTAT(Gość @ 2.11.2009, 15:00:42) <{POST_SNAPBACK}>
pytanie dotyczy 40-to czy 'sto' minutowego masazu?

masaż dotyczy czterdziestu minut

#5 ~3- gimnazjum~

~3- gimnazjum~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2009 - 17:00

W przyszłym roku jak P. Janek otworzy w swojej szkole kierunek "masaż leczniczo-relaksacyjny" to będzie za darmo. Już poczynił pewne prace ku temu robiąc w miejscu szkolnego boiska- staw borowinowy. Trzeba czekać.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2009 - 19:41

liczyłam na poważne odpowiedzi a jak do tej pory żadna taka nie padła

#7 ~Emule~

~Emule~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2009 - 20:06

Po pierwsze jaki to ma być masaż, po drugie kto go prowadzi (wykształcenie), bo każdy na swój sposób umie masować, po trzecie-przeprowadzony w gabinecie czy prywatnie, takie kwestie się liczą Proszę Pani....

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2009 - 21:15

CYTAT(Gość @ 2.11.2009, 19:41:50) <{POST_SNAPBACK}>

jakzesz nie padla? nie sa one po pani mysli ale cos juz daja do myslenia?

#9 ~Alicja z krainy czarów~

~Alicja z krainy czarów~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2009 - 21:15

CYTAT(Gość @ 2.11.2009, 19:41:50) <{POST_SNAPBACK}>

Robiła mi masaż dziewczyna ,Która brała 12 zl za godzinę.Przedtem pracowała w gabinecie w Białym.Ale miałam też masaż w dobrym gabinecie w Białym,+ inne zabiegi,Gdzie godzina kosztuje 70 zł.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2009 - 21:27

Chodzi mi o masaż na specjalistycznym łóżku. Z wykształcenia jestem fizykoterapeutką i oczywista sprawa że wszystko byłoby prywatnie bo niestety z naszym NFZ z tego co się dowiedziałam to jest bardzo ciężko się dogadać.

#11 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2009 - 21:35

Proszę Pani łóżek specjalistycznych jest wiele i każdy wie że to nie wszystko. Tak jak samo wykształcenie nie wystarczy bo liczy się doświadczenie(wykształcenie to tylko jakaś podstawa). Podstawowa rzecz to:
1.Jaką metodą?
2.Jaki masaż?
3.Relaksacyjny czy zdrowotny?
4.Przeznaczony dla jakiej grupy ludzi?
5.Doświadczenie wcześniejsze?
6. Zadowoleni klienci z polecenia?
7.Gdzie praktyki?

Dzis jest dużo propozycji i ludzie wybierają najlepsze...
To tylko niektóre kryteria.

#12 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2009 - 21:38

CYTAT(mieszkaniec @ 2.11.2009, 21:35:42) <{POST_SNAPBACK}>
Proszę Pani łóżek specjalistycznych jest wiele i każdy wie że to nie wszystko. Tak jak samo wykształcenie nie wystarczy bo liczy się doświadczenie(wykształcenie to tylko jakaś podstawa). Podstawowa rzecz to:
1.Jaką metodą?
2.Jaki masaż?
3.Relaksacyjny czy zdrowotny?
4.Przeznaczony dla jakiej grupy ludzi?
5.Doświadczenie wcześniejsze?
6. Zadowoleni klienci z polecenia?
7.Gdzie praktyki?

Dzis jest dużo propozycji i ludzie wybierają najlepsze...
To tylko niektóre kryteria.

Do tego dodam jeszcze że w Białymstoku są miejsca gdzie za 50 zł mamy pełną rehabilitację z masażem trwającą od 2 do 4,5 godzin.
Ale proszę się nie zniechęcać...

#13 ~Eryk Złota Warga~

~Eryk Złota Warga~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2009 - 10:02

To może inaczej... masaż za "masaż". Myślę, że obie strony będą usatysfakcjonowane.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2009 - 19:11

CYTAT(Gość @ 2.11.2009, 21:27:40) <{POST_SNAPBACK}>
Chodzi mi o masaż na specjalistycznym łóżku. Z wykształcenia jestem fizykoterapeutką i oczywista sprawa że wszystko byłoby prywatnie bo niestety z naszym NFZ z tego co się dowiedziałam to jest bardzo ciężko się dogadać.

to bądź sobie dalej fizykoterapeutką

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2009 - 22:42

15-20 zeta za godz.

#16 ~Emule~

~Emule~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2009 - 23:45

i ja uważam , że więcej niż 30 zł to nie ma Pani co liczyć, jeżeli w ogóle chętni się znajdą. pozdrawiam!

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2009 - 09:11

Ciezko moze być w Sokółce z takim interesem, ale można spróbować. Moze się uda?

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2009 - 19:55

Właśnie też nie wiem czy w Sokółce takie coś się opłaci i dlatego założyłam wątek na tym forum. Właśnie myślałam, że za taki masaż to max. 25zł jak na nasze miasteczko:)

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2009 - 20:01

CYTAT(Gość @ 6.11.2009, 19:55:25) <{POST_SNAPBACK}>
Właśnie też nie wiem czy w Sokółce takie coś się opłaci i dlatego założyłam wątek na tym forum. Właśnie myślałam, że za taki masaż to max. 25zł jak na nasze miasteczko:)

Może warto jednak spróbować. Ja jestem za. Skorzystam z pewnością z Pani usług. Po 8 godz.za biurkiem kręgosłup wysiada. sad.gif
Jest sporo ludzi, którzy dojeżdżają na podobne zabiegi do Białegostoku (ze skierownia od lekarza z Sokółki). Wprawdzie to są bezpłatne zabiegi refundowane przez państwo, ale może zamiast dojeżdżać (tracić czas+pieniądze) zdecydują się na Pani usługi na miejscu. Może jakieś karnety Pani wprowadzi na stałych bywalców?

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2009 - 20:34

Dowiedziałam się już wcześnie, że w Białymstoku ten zabieg jest za darmo i bardzo dużo osób z Sokółki i okolic dojeżdża na te zabiegi i najwięcej tracą czasu na dojazdy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych