Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

46 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Obserwator~

~Obserwator~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2014 - 21:10

Gala pełna wpadek :o

Prąd wypięło jak Doda za mikrofon chwyciła a potem na parkiecie omal się nie pozabijali, bo gdy trwał występ taneczny zaproszono wszystkich do wspólnej foci i się porobiło. A dla niepełnosprawnego to już miejsca na scenie zabrakło,,,żenada.

No i te siwe, zmęczone główki pseudo działaczy :angry:

Jedynie sportowcom i ich trenerom gratuluję.

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2014 - 21:17

Sportowcom uznanie i nagrody sie należą.Trzeba robić imprezydla nich. Ale bez żadnych bali i chlania za podatnika pieniadze. Niech stare zgredy a'la prezes Ochódzki z klubu Tecza chlaja za swoje w swoim gronie

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2014 - 22:56

uuuuuuuu wśród gości,oficjeli i biznesu sama druga liga.Obciach się pokazywać. Pilecki :) ojojojoj

#44 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2014 - 09:48

Gala pełna wpadek :o

Prąd wypięło jak Doda za mikrofon chwyciła a potem na parkiecie omal się nie pozabijali, bo gdy trwał występ taneczny zaproszono wszystkich do wspólnej foci i się porobiło. A dla niepełnosprawnego to już miejsca na scenie zabrakło,,,żenada.

No i te siwe, zmęczone główki pseudo działaczy :angry:

Jedynie sportowcom i ich trenerom gratuluję.

Dokładnie, też to zauważyłam, jak można było tego pana na wózku nie wnieść na scenę albo nie zrobić podjazdu??? Pstał chwilę pod sceną, w końcu wrócił do stolika. Towarzystwo wzajemnej adoracji na scenie nie zauważyło, że trzeba pomóc. Lipa i obciach.

Nie wiedziałam, że pani reporterka ma tyle talentów, również wokalny :)

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2014 - 10:30

Ja tylko jedno pytanie mam do pana Janusza KOchana - tego który tak bardzo dbał o dobre imie Stocha, zabraniając firmom autobusowym stosowania, skądinąd fajnego napisu, Słoneczny Stoch. Panie KOchan, skoro dbasz tak pan o dobre imie olimpijczyków, to prosze powiedzieć gdzie mogę zobaczyć rozliczenie gali olimpijskiej? Chciałbym wiedzieć, ile z kasy publicznej idzie funduszy na tego rodzaju imprezy.  

#46 ~Widz~

~Widz~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2014 - 20:30

Co za firma była odpowiedzialna za techniczne kwestie? Wpadka z Dodą na żywo w tv to jedno, ale jak wyglądał ten ekran z tyłu, same martwe piksele i jeszcze niedoświetleni prowadzący! Wstyd!

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2014 - 13:13

Ja tylko jedno pytanie mam do pana Janusza KOchana - tego który tak bardzo dbał o dobre imie Stocha, zabraniając firmom autobusowym stosowania, skądinąd fajnego napisu, Słoneczny Stoch. Panie KOchan, skoro dbasz tak pan o dobre imie olimpijczyków, to prosze powiedzieć gdzie mogę zobaczyć rozliczenie gali olimpijskiej? Chciałbym wiedzieć, ile z kasy publicznej idzie funduszy na tego rodzaju imprezy.  

Takie rozliczenia muszą być w urzędach które dawały kasę.To powinna być jawna informacja

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Doda, sport, samorząd

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych