Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
4655 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~qtwa~

~qtwa~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2011 - 19:44

Napisano 10 grudzień 2010 - 22:05 #171

Wyświetl postUżytkownik xxx dnia 08 grudzień 2010 - 21:08 napisał
Na początku byłam przeciwniczką naszego nowego wójta. Teraz z perspektywy wydarzeń jestem usatysfakcjonowana ty, że Pan F. nie przeszedł dalej. Mam tylko nadzieję, że Pan Mariusz weźmie się za dotychczasowy sposób obsadzania stanowisk w naszej gminie i da wszystkim równe szanse pracy, a nie jak Pana poprzednik zatrudniał ludzi na emeryturach na kierownicze stanowiska(myslę iż domyślacie się kogo mam na myśli).
A dla Pana Czabana życzę powodzenia. Zatrzymam sobie ocenę czy jest Pan właściwym kandydatem na czas późniejszy, kiedy wykażę się pan nie tylko w słowach, ale i w działaniu.
powodzenia.

Nie jestem "tubylcem" ale jestem w temacie.Nie cieszyłbym się tak mocno ze zwycięstwa M.Cz.,bo poparło go dużo osób tylko dlatego,że nie chcieli S.F.
Czaban nie ma żadnego doświadczenia w tych sprawach i zapowiedział czystki.Takiego "zielonego" samorządowca chyba szybko wsadzą na bombę.
Słyszałem,że jego hasło wyborcze,to wysadzić ze stołka S.F.
Jeżeli to jedyny jego cel,to gminie życzę powodzenia.
Przebicia nie będzie miał (przynajmniej na początku),a to będzie czas stracony i obarczanie winą poprzednika,że to przez niego.No bo co innego powiedzieć.
Znając charakter rodziny CZ.,to uczniowie powinni pamiętać ile razy kto dostał z liścia albo inne przygody przeżyte w szkole w Ostrówku,którą traktowali jak prywatny folwark.
Desant wylądował.Spadochroniarz na stołku.
Powiedzcie mi jeszcze co nowy wójt robił do tej pory i jakie ma wykształcenie,bo jakoś cicho było o nim dłuższy czas.
Pozdrawiam
.

#22 ~qtwa~

~qtwa~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2011 - 19:56

Napisano 06 grudzień 2010 - 12:53 #35
Użytkownik uradowana dnia 06 grudzień 2010 - 09:47 napisał
NAWET NIE WIECIE W ILU DOMACH DZIS LUDZIE SWIĘTUJA ZWYCIĘSTWO PANA CZABANA NARESZCIE OTWIERA SIĘ NOWE ONKO DLA INNYCH WSI GMINY SZUDZIAŁOWO DOSYC JUZ ZASTRASZANIA LUDZI DOSYC

nie chcę prorokować, ale zobaczysz URADOWANA, że jeszcze zatęsknisz za "Stachem".
żal, że głównym i w sumie jedynym punktem programu "Mańka" jest rozliczenie byłego wójta.
rozliczanie potrwa rok, może dwa, a później co? działanie bez planu?
nic dobrego z tego napewno nie będzie. "Stach" przynajmniej miał chody w Urzędzie Marszałkowskim.
rozliczając "Stacha" niech "Maniek" tylko pamięta, że przy rocznym 2 milionowym budżecie gminy cudów wianków się nie zrobi i żeby uważał, że jak przysłowie mówi: kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie.
0
Napisano 10 grudzień 2010 - 20:00 #38
SZANOWNY COMPANY WIEM ZE JESTES ZWOLENNIKIEM PANA F ALE TO JUZ KONIEC CZAS SIE Z TYM POGODZIĆ WIEM ZE JEZELI BY TE WYBORY WYGRAŁ PAN F TO PRZYNAJMNIEJ 2 SZKOŁY BY ZOSTAŁY ZAMKNIĘTE MOZE KTOS ZAPYTA CO ZYSKAŁY INNE WSI GMINY SZUDZIAŁOWO JA ODPOWIEM NIC CO ZYSKAŁA MŁODZIEŻ NIC CO OSOBY STARSZE NIC A CO ZYSKAŁO SZUDZIAŁOWO HYMM DUŻO PIĘKNE CHODNICZKI IMPREZKI PIĘKNE DOMKI ITP NIE MAM OCHOTY WYMIENIAĆ ZASTANAWIA MNIE TYLKO JEDNA RZECZ DLACZEGO PAN F ZARABIAŁ WIECEJ NIZ BURMISTRZ NP SOKÓŁKI HYMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

#23 ~qtwa~

~qtwa~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2011 - 20:31

Ale gmina ma wójta . Ani dla Boga , ani dla ludzi tylko sobie . Żadnej idei , żadnego pomysłu tylko kasa i rozliczenia .Król jest nagi .

#24 ~rzeczywistość~

~rzeczywistość~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2011 - 20:36

śmiechu warte jest to co wy wszyscy tu piszecie wyściganie starych spraw wo gule to jest bez sensu. Teraz wszyscy się tak szybko zmobilizowali i piszą te oszczerstwa na obecnego wójta. A dlaczego nikt nie rozlicza starego wójta za stracone 12 lat i za te 350 metrów trylinki (śmiechu warte). Dlaczego nikt nie powie ile sobie stary wójt odprawy wyliczył że za te pieniądze to prawie można skończyć hale sportową przy szkole. I w pełni popieram:

SZANOWNY COMPANY WIEM ZE JESTES ZWOLENNIKIEM PANA F ALE TO JUZ KONIEC CZAS SIE Z TYM POGODZIĆ WIEM ZE JEZELI BY TE WYBORY WYGRAŁ PAN F TO PRZYNAJMNIEJ 2 SZKOŁY BY ZOSTAŁY ZAMKNIĘTE MOZE KTOS ZAPYTA CO ZYSKAŁY INNE WSI GMINY SZUDZIAŁOWO JA ODPOWIEM NIC CO ZYSKAŁA MŁODZIEŻ NIC CO OSOBY STARSZE NIC A CO ZYSKAŁO SZUDZIAŁOWO HYMM DUŻO PIĘKNE CHODNICZKI IMPREZKI PIĘKNE DOMKI ITP NIE MAM OCHOTY WYMIENIAĆ ZASTANAWIA MNIE TYLKO JEDNA RZECZ DLACZEGO PAN F ZARABIAŁ WIECEJ NIZ BURMISTRZ NP SOKÓŁKI HYMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

#25 ~qtwa~

~qtwa~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2011 - 20:49

Stary wójt dostał nagrodę zapłatę od wyborców , teraz jest nowy wójt i za cały ten bajzel on odpowiada pomimo ,że przekazał pełnomocnictwa kierownikom . Jego chciwość na pieniądze przerasta zdrowy rozsądek a zwalanie na poprzednika minie za jakiś czas .

#26 ~A.A~

~A.A~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2011 - 20:56

Teraz wszyscy się tak szybko zmobilizowali i piszą te oszczerstwa na obecnego wójta. A dlaczego nikt nie rozlicza starego wójta za stracone 12 lat i za te 350 metrów trylinki (śmiechu warte).
Dla kogoś to może śmieszne a dla mnie nie . wyprodukuj te 350 metrów trylinki zrób ulicę i będziesz się śmiał z innych .

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2011 - 20:57

Ale gmina ma wójta . Ani dla Boga , ani dla ludzi tylko sobie . Żadnej idei , żadnego pomysłu tylko kasa i rozliczenia .Król jest nagi .

Pewnie nawet nie wiesz, jakie głupoty piszesz. Przeczytaj, co napisałeś kilka razy - może zrozumiesz.

#28 ~qtwa~

~qtwa~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2011 - 21:03

ciekawe ile teraz zarabia burmistrz Sokółki czy ktoś wie w porównaniu z młodym dynamicznym ambitnym wójtem z Szudziałowa z perspektywą na podwyżkę poborów jak sam mówi o sobie . Człowiek wstydu nie ma . Ludzie głodują a on niespełna miesiąc popracował zresztą trudno to nazwać pracą a już wymusza na radnych podwyżkę .

#29 ~qtwa~

~qtwa~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2011 - 21:18

Pewnie nawet nie wiesz, jakie głupoty piszesz. Przeczytaj, co napisałeś kilka razy - może zrozumiesz.

Pewnie masz problemy z rozsądnym i logicznym myśleniem więc wytłumaczę ręcznie co znaczy ani dla Boga - za starego wójta który nic nie robił nie było problemu z odśnieżaniem parkingu czy dojazdu do plebanii . Ani dla ludzi - dobry menadżer pozabierał podwyżki dla najniżej zarabiających pracowników którzy mieli problem z utrzymaniem rodziny , dla siebie - już myśli o kolejnej podwyżce zgadnij dla kogo - może dla mnie ? Żadnej ideii - facet nie gadałby głupot w gazecie gdyby coś miał do powiedzenia tylko rozliczenia w głowie .pomysł na rządzenie chyba przerósł samego dynamicznego wójta . Jeżeli pomysłem ma być zmniejszenie zadłużenia o jedną trze3cią to wynik taki już ma bo zadłużenie jak tam ktoś pisał jest w granicach 48 % i ja w to wierzę bo przeglądałem uchwały i innych zapisów nie ma . Kasa i rozliczenia gdyby nie było tego artykułu to nie byłoby dyskusji .

#30 ~patriota~

~patriota~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2011 - 21:23

ciekawe ile teraz zarabia burmistrz Sokółki czy ktoś wie w porównaniu z młodym dynamicznym ambitnym wójtem z Szudziałowa z perspektywą na podwyżkę poborów jak sam mówi o sobie . Człowiek wstydu nie ma . Ludzie głodują a on niespełna miesiąc popracował zresztą trudno to nazwać pracą a już wymusza na radnych podwyżkę .

Bardzo słuszny wpis. Nareszcie, ktoś rozsądnie ocenił dotychczasowe decyzje "decydentów" gminy. Wiemy, jakie plany miał i ma wójt - chodzi o kasę. Plany - redukcja zadłużenia. Gdzie plan naprawy - likwidacja sudovii to likwidacja zatrudnienia, czyli jeszcze większe pogłębienie biedy. Krytyka wszystkiego, co powstało, co zrobiono jest drogą do nikąd. Miejsca pracy należy rozwijać - człowiek jest najważniejszy i jemu należy pomagać. Ludzie glosowali wierząc iż może będzie lepiej - już wiemy, że tak nie będzie. Kto skorzysta na zmianach - pomyślcie.

#31 ~pracownik~

~pracownik~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2011 - 21:35

Zgadzam się, zmiany posłużą nielicznym a właściwie jednemu. Ok. 10 tyś. przy biedzie i zadłużeniu gminy to rozbój. Radni, gdzie jesteście.

#32 ~radny~

~radny~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2011 - 21:48

Zgadzam się, zmiany posłużą nielicznym a właściwie jednemu. Ok. 10 tyś. przy biedzie i zadłużeniu gminy to rozbój. Radni, gdzie jesteście.

Jesteśmy czujni jak gajowy. Planujemy i ciężko pracujemy dla rozwoju gminy i pomyślności jej obywateli.

#33 ~troska~

~troska~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2011 - 21:48

Wójt powinien dobrze zarabiać. Ja uważam, że i tak ma za mało, vice wójt zajmie się wieloma sprawami i odciąży wójta. Będzie więc mógł zająć się sprawami najważniejszymi.

Ja też uważam ,że wójt powinien dobrze zarabiać .Tylko na miłość Boską on ma mieć wyniki w swojej pracy , a obecny jakie ma - płacze w sponsorowanym artykule że źle już mu się powodzi i takich problemów to się nie spodziewał a to wina oczywiście byłego wójta . Zastanawiam się jak długo tak będzie biadolił nad swoim losem ? Jeżeli pomysłem na oszczędności jest zatrudnienie emerytki jako v-ce i asystenta d/s Sudovii firmy o której mówi jako o relikcie socjalizmu to gratuluję programu naprawczego .Tak się zastanawiam czy ten wójt jest wart tych pieniędzy co mu Rada Gminy uchwaliła . Pewnie przyszłość pokaże .

#34 ~stanley~

~stanley~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2011 - 21:55

Ja też uważam ,że wójt powinien dobrze zarabiać .Tylko na miłość Boską on ma mieć wyniki w swojej pracy , a obecny jakie ma - płacze w sponsorowanym artykule że źle już mu się powodzi i takich problemów to się nie spodziewał a to wina oczywiście byłego wójta . Zastanawiam się jak długo tak będzie biadolił nad swoim losem ? Jeżeli pomysłem na oszczędności jest zatrudnienie emerytki jako v-ce i asystenta d/s Sudovii firmy o której mówi jako o relikcie socjalizmu to gratuluję programu naprawczego .Tak się zastanawiam czy ten wójt jest wart tych pieniędzy co mu Rada Gminy uchwaliła . Pewnie przyszłość pokaże .

Dobrze, czyli ile, warto zapytać bezrobotnych. Asystent w relikcie socjalizmu to brzmi dumnie. Nawet burmistrz sokółki nie ma asystenta i zarabia mniej. 2:0 dla szudzialowa.

#35 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2011 - 21:59

[quote name='stanley' timestamp='1294779344' post='415032']
Dobrze, czyli ile, warto zapytać bezrobotnych. Asystent w relikcie socjalizmu to brzmi dumnie. Nawet burmistrz sokółki nie ma asystenta i zarabia mniej. 2:0 dla szudzialowa.
[/q
A ILE ZARABIA BURMISTRZ SOKÓLKI!!!!

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2011 - 22:05

Nowa rada dała mu mniej jak miał poprzednio. Wyszło ponad 8 tyś.

#37 ~GOSC~

~GOSC~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2011 - 22:06

RADNY
A KTO DAŁ DLA FIEDORA PONAD 11TYŚ,
TEŻ BYŁEŚ CZUJNY!!!!

#38 ~niudizajn~

~niudizajn~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2011 - 22:26

samozwaniec Maryjan , stasio asystent w relikcie , stasio denominowany wladjący obecnie drogami, urszula, Pan przez duże P czyli O , syn marnotrawny Jerzy Zbigniew ludzie nie wstyd wam? Gorzej jak małe dzieci.

#39 ~Caban~

~Caban~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2011 - 06:28

Rodacy ratujmy Szudziałowo !!! Szudziałowo idzie na dno.Hańba ,żeby zabrakło dla gości na opłatku w gminie jedzenia to nie do pomyślenia za byłego wójta Fiedorowicza . Jak braknie pieniędzy na jedzenie to się gości nie zaprasza albo nie zleca się przygotowanie Wigilii firmie katerigowej tylko robi się własnymi siłami .Obciach ,żeby goscie zaproszeni mieli coś na talerzu to musieli nakładać surowe warzywa służące do dekoracji potraw . Po prostu rzenada .Ciekawe co na to niedowartościowany nowy wójt ? Nie mógł dołożyć z własnej biednej kasy do opłatka ażby wypaść godnie ?

#40 ~henio~

~henio~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2011 - 07:38

Rodacy ratujmy Szudziałowo !!! Szudziałowo idzie na dno.Hańba ,żeby zabrakło dla gości na opłatku w gminie jedzenia to nie do pomyślenia za byłego wójta Fiedorowicza . Jak braknie pieniędzy na jedzenie to się gości nie zaprasza albo nie zleca się przygotowanie Wigilii firmie katerigowej tylko robi się własnymi siłami .Obciach ,żeby goscie zaproszeni mieli coś na talerzu to musieli nakładać surowe warzywa służące do dekoracji potraw . Po prostu rzenada .Ciekawe co na to niedowartościowany nowy wójt ? Nie mógł dołożyć z własnej biednej kasy do opłatka ażby wypaść godnie ?

Oszcedność do dobra cecha a zjadać trzeba wszystko, warzywa są bardzo zdrowe.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych